реклама

реклама

У ці хвилини у Черкасах по вулиці Гоголя триває поточний ремонт дороги. Про це повідомляє на своїй сторінці у «Фейсбук» міський голова Анатолій Бондаренко.

33867790_1711445068974434_8256702355974651904_n

– Таким чином, продовжуємо покращувати якість міських шляхів. Окремо зорієнтував підрядника, що мене, як і громаду міста, цікавить якість виконання робіт, – зауважив мер Черкас.

33785665_1711445062307768_7842233081288196096_n

реклама

Коментарі  

 
+8 #8 Доцільність 30.05.2018 10:27
У Черкасах ремонтують дорогу по вул. Гоголя

А чому саме там? Громадський транспорт там не їзде і взагалі там малий рух транспорту. Керівництво Приватбанку чи забудовник батоповерхівки (на задньому плані) для покращення продажу квартир замовив ремонт дороги?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 vlad 30.05.2018 01:19
Ремонт дорог - это хорошо. Если асфальт не сойдет в следующем году со снегом - вообще бимба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Антон. 29.05.2018 23:29
Вул. Шевченка, в районі ЧДТУ суцільне яма. Вул. Чехова від Шевченка у бік Дніпра - просто знищення власного авто. До ціх місьц дотягнеться рука мера?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Залізяка . 29.05.2018 18:25
Толя, не сиди так явно на відкатах. Для виконання поточного ремонту ставиться асфальтоукладчи к, не чіпаючи при цьому бордюр, і напрацьовуються об'єми.А чи потрібно було це робити на вулиці Гоголя? Так затрат мало, а освоєння коштів,- значне!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Сторож 29.05.2018 17:35
А вул. Ватутіна коли???...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Водій 29.05.2018 16:24
У Черкасах ремонтують дорогу по вул. Гоголя
29 травня 2018, 13:34 Новини Черкас та Черкаської області / ФОТОФАКТ
У ці хвилини у Черкасах по вулиці Гоголя триває поточний ремонт дороги. Про це повідомляє на своїй сторінці у «Фейсбук» міський голова Анатолій Бондаренко.

Дивно, на виборах наприкінці 2015 року мер обіцяв до кінця 2016 року відремонтувати центральну вулицю - бульвар Шевченка. Чому таке шарахання, там почали, там покинули :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #2 Fox 29.05.2018 14:52
одну дорогу? героїв дніпра ще скільки, бригада з 4 чоловік ремонтуввати буде?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #1 Знаючий 29.05.2018 14:35
Зробили мізер від потреби, а як роздули! Спочатку чиновники допустили, щоб вулиці міста прийшли в такий стан (в т.ч. - перезволоження від танення неприбраного снігу), а потім - героїчно імітують бурну діяльність, мовляв, як ми "думаємо" про черкащан! Скільки вулиць в Черкасах потребують ремонту - десь 99% (в т.ч. - відремонтовані не так давно). Тому, пан Бондаренко, нема чим вихвалятись, краще - пакуйте валізи і їдьте з Богом з Черкас!!!