реклама

реклама

На ділянці Університетської від бульвару Шевченка до вулиці Хрещатик триває поточний ремонт дорожнього покриття. Наразі там укладають новий асфальт.

IMG_2110

Як розповідають робітники, спершу на цій частині вулиці зняли старе покриття, далі – здійснили ямковий ремонт. Тепер же бригада ремонтників взялася за асфальтування цієї ділянки дороги. Загалом для цього, зазначають, використають близько 15 тонн асфальту.

IMG_2113

Окрім того, ремонтники підняли п’ять решіток зливової каналізації та ще чотири люки оглядових колодязів.

IMG_2116

Нагадаємо, під час ранкової наради в мерії міський голова Черкас Анатолій Бондаренко наголосив профільні департаменти на необхідності наявності чітких графіків поточного та капітального ремонту доріг.

IMG_2121_1

Про це повідомляє сайт Черкаської міської ради.

IMG_2157

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #9 Сотник 12.06.2018 13:49
Цитую Світлана:
Цитую Ах-ти-ж-молодець:
Це прекрасно! Вітаю Толя!

...... толя кладе асфальт в районі свого проживання.

--- І не тільки нинішнього, а і майбутнього проживання! Інакше, чи першочерговою була необхідність, у минулому році, будувати дорогу по вул.Мечнікова, аж у ліс, майже до ресторану "Ёлки-Палки"?! У той час, коли не могли закінчити 50метрів вул.Менделєєва, щоб з'єднати з "Луначаркою"!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Стужук 12.06.2018 09:45
... р-н "Д" - це теж м.Черкаси!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 Кмітливий 12.06.2018 09:30
Цитую Світлана:
Цитую Ах-ти-ж-молодець:
Це прекрасно! Вітаю Толя!

Ну не так явно ж підмазуйте толі! Ніде, абсолютно ніде, нічого не дороблене. Пройдіття по алеї бульвару Шевченка, - це ж жахіття. Центр засра.ний по самі вуха, а толя кладе асфальт в районі свого проживання.

А де ж йому класти?! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Антон 11.06.2018 23:28
Передайте мэру, что за улицей Черновола, Черкассы не заканчиваются.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 ТВ Рось 2015 11.06.2018 22:45
Цитую Ах-ти-ж-молодець:
Це прекрасно! Вітаю Толя!

А коли ж буде обіцяний капітальний бул. Шевченка до кінця 2016 року?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Конгениально! 11.06.2018 19:35
"Як розповідають робітники, спершу на цій частині вулиці зняли старе покриття, далі – здійснили ямковий ремонт. Тепер же бригада ремонтників взялася за асфальтування цієї ділянки дороги." Делать ямковый ремонт после удаления старого покрытия ещё никто не додумывался!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Світлана 11.06.2018 18:49
Цитую Ах-ти-ж-молодець:
Це прекрасно! Вітаю Толя!

Ну не так явно ж підмазуйте толі! Ніде, абсолютно ніде, нічого не дороблене. Пройдіття по алеї бульвару Шевченка, - це ж жахіття. Центр засра.ний по самі вуха, а толя кладе асфальт в районі свого проживання.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Ах-ти-ж-молодець 11.06.2018 18:17
Це прекрасно! Вітаю Толя!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #1 Кот - Ток 11.06.2018 17:14
та тієї ж вулиці "пів кварталу", ку ди ж 15 тон асфальту закатали ...