реклама

реклама

На подвір’ї Черкаської ЗОШ №3 під час виконання ремонтних робіт виявили катівні прокуратури. Ці приміщення стали причиною деформації плиткового покриття. Унаслідок цього покриття просіло.

35439680_1700528570015475_8226229661793779712_n-710x434

З 1923 по 1933 року на території школи було приміщення прокуратури Верховного суду, а з 1933 року і до Другої світової війни — Генеральна прокуратура СРСР.

Про це повідомив заступник міського голови Черкас Ігор Коломоєць, пише "Вичерпно"

35559100_1700528566682142_6010170418462195712_n

реклама

Коментарі  

 
+4 #11 Ван Гог 19.06.2018 08:43
А якщо трошки глибше копнуть,то можна знайти катівні інквізиції, або "Верховного прокуратора іудеїв"...яка різниця, питання ж в тому що всі ці катакомби призвели до форс мажорних обставини в укладанні "просівшої" плитки. Тепер все треба списувати і класти по новому...Прокляття, навіть з минулих століть "достають", не дають людям нормально працювати...)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Лептоп 19.06.2018 08:08
Це такі ж катівні,як гніздо лелеки -аеропорт!
Якби привернути до сере увагу,а там,хоч трава не рости!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Шарафутдінов Еркін. 18.06.2018 22:41
Цитую Fox:
Які докази , що це катівні???? :o

Та це так журналісти,ляпн ули. Бо зараз модно щось сказонути типу була прокуратура,є підвали, значить катівня. Мож спочатку розібратись,під твердити документами,та й подати справжні, а не свіжежарені факти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #8 Цензор 18.06.2018 18:01
Цитую Долой кугутов !:
Цитую Прочерк:
З 1923 по 1933 року на території школи було приміщення прокуратури Верховного суду, а з 1933 року і до Другої світової війни — Генеральна прокуратура СРСР


Чё за бред ? Что такое "прокуратура Верховного суду" ? А Генеральная прокуратура СССР находилась всегда в Москве. Естественно. Или там подземный ход аж до Кремля есть ?
Ну, XXLы, ну что вы пишите ?


С 1923 по 1933 года она именно так и называлась
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Долой кугутов ! 18.06.2018 16:57
Цитую Fox:
Які докази , що це катівні???? :o

Там коты жили значит кативни :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #6 Fox 18.06.2018 15:44
Які докази , що це катівні???? :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 1 18.06.2018 15:44
Завтра заседание исполкома Так что Коломойцу будет что докладывать Тема то актуальна для Свободы
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+33 #4 Оце ти загнув! 18.06.2018 15:12
КАК ЦАПИ пишуть так, як цей таваріщ Коломоєц написав :-x
Це ж треба було так тупонУть, щоб Генпрокуратуру і Верховний Суд у Черкасах "прописать"!
Захотілося "сенсації - брякнув як грузчик з бодуна?
В історії і в термінах розбирається навіть гірше за вову пукіна. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+37 #3 правда 18.06.2018 15:08
Ну нехай це так, хоч це й не так, але зробимо поправку на джерело інформації Коломойця, який майже на рівні Косяка... Та все ж нехай це так, тоді питання. Нащо він з пузом туди поліз? буде розгрібати завали чи з ліхтариком привидів шукати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #2 Долой кугутов ! 18.06.2018 15:00
Цитую Прочерк:
З 1923 по 1933 року на території школи було приміщення прокуратури Верховного суду, а з 1933 року і до Другої світової війни — Генеральна прокуратура СРСР


Чё за бред ? Что такое "прокуратура Верховного суду" ? А Генеральная прокуратура СССР находилась всегда в Москве. Естественно. Или там подземный ход аж до Кремля есть ?

Ну, XXLы, ну что вы пишите ?