реклама

реклама

Олександр Радуцький на своїй сторінці у «Фейсбук» повідомив про те, що його побив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

36906686_1516234371815250_2107950947941482496_n

«Сьогодні остаточно зробив висновок щодо належності мера міста Бондаренка до криміналітету. З депутатами міської ради Миколою Мирзою та Русланом Зорею зайшли до нього в кабінет щоб дізнатися про продовження сесії.Більше 500 питань на розгляді.Але у відповідь отримав кулаком в обличчя від міського голови Бондаренко А. В. Поведінку міського голови вважаю не адекватною.Цей пост у мене на сторінці я викладаю,щоб люди зрозуміли: чому в місті вбивають людей!? Чому місто перетворилося на центр кримінальної України!!! Шкода за Черкаси!!!», – написав Олександр Радуцький.

36935081_1516234265148594_6982577505634877440_n

imgbig403

реклама

Коментарі  

 
0 #24 Верник 11.07.2018 15:11
Цитую Борода:
Шууурааа! А когда ты с битой по базару ходил в недалеком прошлом, ты не был криминалитетом?) Свята людына!
Так и хочется процитировать "Шура! как ты щеку держишь!? тебе ж так денег никто не даст!"

не ходил он с битой.. так, шестерил по чуть-чуть
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #23 Коршун 10.07.2018 20:24
Мер зовсім не молодець!
Бо мало наваляв ційморді!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #22 ЮЗР 10.07.2018 19:15
Да тот пис.н на выходных видно в парку Химиков бухал) Потому и морда крассная))А так повод пожаловатся и сосю хочет
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #21 повторити 10.07.2018 16:22
Шкода, треба було ще і тим двом: Зорі і Мирзі врізати. Молодець мер! Оце вже довів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #20 Ох 10.07.2018 13:53
Здається що вчинок був розрахований для того щоб скласти враження на Мирзу та Зорю.

Після аналогічного випадку з Одаричем нарІд на виборах віддав перевагу Бондаренку, тому мабуть спало на думку що у народа на це соціЯльний запит...
Якщо не помиляюся Бондаренко-Радуцький на той час валяли Одарича однією кАмандою...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #19 Борода 10.07.2018 13:25
Шууурааа! А когда ты с битой по базару ходил в недалеком прошлом, ты не был криминалитетом?) Свята людына!
Так и хочется процитировать "Шура! как ты щеку держишь!? тебе ж так денег никто не даст!"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #18 Obama 10.07.2018 13:24
Толян виконав виконав бажання більшості містян!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #17 Спортсмен 10.07.2018 13:12
Перевелись козаки на земле черкасской. Вместо того чтобы сдачу дать - давай как девочка фотки выставлять. Ещеб заплакал - что сильно побили и подорожник приложил к синячку...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
 
 
+21 #15 Набридли обидва! 10.07.2018 12:55
Радік, а тобі не здається, що тебе просто бумерангом на@бнуло? ;-)
Ти ж сам бив пашку карася і радів, коли бондаренко вдарив Одарича.