реклама
Sucurity Police

реклама

Активісти Національного корпусу Черкащини сьогодні прийшли на сесію Смілянської міськради.

37376171_619712591733807_2781824015239479296_n

Про це повідомив у "Фейсбуці" активіст Ян Антонюк.

Коли активісти вийшли до президії сесії, міський голова Сміли Олексій Цибко оголосив про те, що сесію закрито, оскільки «працювати під примусом міський голова не збирається». У ці хвилини Національний корпус блокує вихід із сесійної зали.

Під час сьогоднішньої сесії планувалося розглянути питання зміни складу виконкому міськради.

37328852_619712518400481_8560364309102723072_n

реклама

Коментарі  

 
0 #31 Дмитро 23.07.2018 07:40
Цитую Черкасчанин:
Цитую Дмитро:
Цитую Лісник:
Вартість такого банкету 5000 у.є.

Обращайтесь по будням после 12-00. Торг уместен!

КУХАРЧУК??? :o :o :o

ЧЕКАЮ ПРОПОЗИЦІЙ, ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗАЗДАЛЕГІДЬ - ГРАФІК НАПРУЖЕНИЙ! :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #30 Черкасчанин 20.07.2018 14:21
Цитую Дмитро:
Цитую Лісник:
Вартість такого банкету 5000 у.є.

Обращайтесь по будням после 12-00. Торг уместен!

КУХАРЧУК??? :o :o :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #29 Дмитро 20.07.2018 12:54
Цитую Лісник:
Вартість такого банкету 5000 у.є.

Обращайтесь по будням после 12-00. Торг уместен!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #28 Черкасчанин 20.07.2018 11:05
Цитую Не художник:
Зразу видно, що у форумського хворого, який називає себе "Ван Гогом" - або відпустка, або безробіття. :lol:
Є купа часу на сотню дурнуватих коментарів у кожній темі.

Ему тоже ухо мешает :lol: :lol: :lol: :P :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #27 Лісник 20.07.2018 10:19
Вартість такого банкету 5000 у.є.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #26 Що це за пурга була? 20.07.2018 09:45
Цитую Ван Гог:
А за ними прийдуть РАДИ.КАЛИ...і нагодують всіх ла.ном...по моєму круто і "весело"...

Не радикали за ними прийдуть, ватан, а коали. А потім - бєлочка ;-)
Забодали вже твої брєдні. А твої мрії про те, що тебе хтось нагодує лв.ном - це вже взагалі окрема тема для психіатрів. :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #25 стас 20.07.2018 09:41
А цікаво виходить... Не хочете ,щоб було прийняте невигідне вам рішення-замовте отаких...-калів,благо жлобів достатньо-і задача вирішена! Можливо,потрібе н час замовнику? От він у нього і буде! Отакий "патрійотизм!"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #24 Не художник 20.07.2018 09:22
Зразу видно, що у форумського хворого, який називає себе "Ван Гогом" - або відпустка, або безробіття. :lol:
Є купа часу на сотню дурнуватих коментарів у кожній темі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #23 Ван Гог 20.07.2018 08:44
Цитую Перехожий:
Дивлюся на цих молодиків за президією та й думаю. Хлопці як дуби, деякі для мужності щей бороди повідпускали і чому ці хлопці не на передовій в окопах зі зброєю в руках? Мабуть через те, що у таких файних бородах швидко воші заводяться.

Зараз куди не поглянь, одні альпіністи, лісоруби, полярники, моряки (всі бородаті)...добре замаскувалися...)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #22 Ван Гог 20.07.2018 08:41
Цитую язон:
Статья 349 УК Украины. Захват представителя власти или работника правоохранитель ного органа как заложника.
Захват или удержание в качестве заложника представителя власти, работника правоохранитель ного органа или их близких родственников с целью понуждения государственног о или иного учреждения, предприятия, организации или должностного лица совершить или воздержаться от совершения любого действия как условия освобождения заложника -

наказываются лишением свободы на срок от восьми до пятнадцати лет.

Бородатий націоналіст: Все правильно..."Лішенієм "Свободи" на строк від 8 до 15, а ми ж не "Свобода" ми "Національний корпус"...є різниця...от тупий народ, одне від іншого не відрізняє"...)))