реклама

реклама

Віднедавна в обласному центрі з’явилися перші сортувальні сміттєві контейнери.

38013977_537729609976642_1925181565302734848_o

Їх облаштували в Долині троянд, біля Будинку торгівлі, драматичного театру та біля спуску Богдана Хмельницького.

38131823_537729603309976_2415906532630724608_o

Про це повідомляють у КП «Челуаш».

38144359_537729499976653_8320307175201177600_o

«Це перші кроки до того, щоб наше місто ставало чистішим та екологічнішим. Сподіваємося на свідомість мешканців і закликаємо викидати відходи за видами», – зауважують у комунальному підприємстві.

38201161_537729489976654_3766205432578703360_o

38211788_537729476643322_1012218032392503296_n

реклама

Коментарі  

 
+3 #12 Роман 03.08.2018 22:23
Тепер головне, щоб ті, хто буде з цих контейнерів сміття вивозити, не зсипали розсортоване у одну машину, як це часто роблять із контейнерами, що стоять біля будинків. Бо тоді точно будуть кидати все підряд, не розбираючи всякі там написи. А смисл сортувати, якщо потім все-одно в одну велику купу висипатимуть?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Михаил 03.08.2018 11:46
Якщо виставили в центрі - то це показуха. Взагалі діло хороше і правильне, в Європі так роблять давно. Скло, папір, пластмасу, метал потрібно сортувати окремо. Навіть харчові відходи можна було збирати та вивозити на гній. Але що буде далі з цими контейнерами, хай влада якось пояснить. Ось стоять по місту прозорі контейнери для пластику, то туди і кидають на 95% пластик, а в такі закриті будуть вкидати все, ніхто надписів читати не буде. Добре, якщо я помилюсь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Гроші 03.08.2018 09:56
Цитую Надія.:
Напевне було б логічним спочатку розпочати по графіку вивозити сміття з міста а потім братися за роздільне збирання.

Логічно все робити комплексно, а от цього якраз і немає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Red 03.08.2018 08:35
Краще б освітлення зробили. Вчора ввечері йшов від Любави до Котовського темно як в Лисянці. Центр міста ! А що ж тоді на окраїнах? І це при найбільшому бюджеті міста.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Надія. 02.08.2018 20:55
Напевне було б логічним спочатку розпочати по графіку вивозити сміття з міста а потім братися за роздільне збирання.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 черкащанка 02.08.2018 16:04
Такі контейнери потрібно встановлювати біля житлових будинків.Але чи не буде знову "збій графіку"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 Олександр 02.08.2018 15:16
а чому тільки Дирекція партів винна? чому журналісти не поцікавилися такою "новинкою" (бо раніше про це повідомляв Ботнар): хто ініціатор, скільки виділено коштів, хто буде забирати це "розсортоване" сміття і з якою періодичністю ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Ван Гог 02.08.2018 14:54
Ну, поки що це понти, окрім питань як збирати сміття, куди вивозити та де переробляти, їх ще й охороняти треба...бетонні "згризають" а ці і подавно...Не з того почали...сміття для початку треба навчитися прибирати і вивозити, як і куди це тако ж питання...Це все одно безногому велосипед подарувати чи сліпому окуляри від сонця...)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #4 ЗУБ 02.08.2018 14:43
Цитую костя:
а викидати будуть все на одне сміттєзвалище

Ні - спочатку в одну машину
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #3 Опс 02.08.2018 13:54
А с предприятием которое убирает мусор Вы согласовали такие мусорные бачки? Они согластны три разные машины запускать на уборку таких бачков?