реклама

реклама

На перехресті вулиці Нечуй-Левицького та проспекту Хіміків після дощів утворився глибокий обвал.

414745092831094489715667826193311172919296n

Світлини очевидці надсилають до редакції сайту vikka.ua.

"Обвал кілька метрів у глибину. Результат після вчорашніх (9 вересня) дощів. Дорога на цій вулиці нова, їй ще року немає", – кажуть черкасці.

415241035616709675842564403335518515888128n

На місце прибули аварійна служба й патрульна поліція.

реклама

Коментарі  

 
+1 #16 WTF 11.09.2018 16:32
Водоканал как всегда халтурит с ремонтами, вот и результат :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Гэксперт 11.09.2018 09:48
Цитую Дождь - враг асфальта!:
Судя из фотографии, т.н. асфальт был положен сразу на песок.

Судя из фотографии, было сразу положено на все технологии по укладке асфальта и ремонту коммуникаций водопровода. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Юлькині рулять? 11.09.2018 09:45
"Оновлена" дорога.
На ній - "серце"-провалля, як символ Юльки, яка підхіхікує путіну. :-x
Чомусь згадалися слова Тараса Шевченка: "І на оновленій землі врага не буде, Юльки-супостата..." Наче ж так він писав? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Юля 10.09.2018 21:29
Черговий замах на "Батьківщину"провалився
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #12 КВУ 10.09.2018 16:32
Та що ви там сперечаєтеся?
"СЕРЦЕ" - ЦЕ ПРИХОВАНА РЕКЛАМА ЕМБЛЕМИ "БАТЬКІВЩИНИ"!
Толік Металолом скаржився ж, що йому Йулю рекламувать не дають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 ВОНА спрынцуе 10.09.2018 16:30
Скользко было - потому кто-то грузный грохнулся задницей так об асфальт, что по форме "пятой точки" образовался провал.
А вы - "сердце, сердце". Какое, нах, сердце в Черкассах в "мерские" времена Тохи Лысянина -*опа, это да. Полная.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 Ван Гог 10.09.2018 16:00
Плити земної кори при взаємодії з поверхневими та підземними водами, при сприянні космічних планет Марс та Юпітер, які знаходяться в зоні агресивного впливу, а також недоброзичливе відношення окремих громадян до партії "Батьківщина" та до мене особисто,все таки вплинули на атмосферний тиск та магнітні бурі і дали просідання та зсув грунту під новопокладеним асфальтовим покриттям (З пояснення Анатоля Кастрюлі)))))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #9 Мікроскоп 10.09.2018 15:53
То американці підкопалися знизу!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 Жаль Черкассы 10.09.2018 15:31
Символизирует любовь КастрЮли к деньгам города, которых у него сейчас - "прорва". ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #7 Дождь - враг асфальта! 10.09.2018 15:11
Судя из фотографии, т.н. асфальт был положен сразу на песок.