реклама

реклама

Біля Черкаського музичного училища ім. С.С. Гулака-Артемовського збираються черкащани. Тут очікують приїзд Президента о 11.45.

Наразі Епіфаній служить молебень з Хрещенським водосвяттям у Свято-Троїцькому соборі біля Пагорба Слави, інформує журналіст «Прочерку».

50714502_588588014945238_2273875623464140800_n

Томос прибуде з Президентом Петром Порошенком. Його виставлять біля пам'ятника Митрополиту Василю Липківському, який сьогодні відкриють за участю Президента біля черкаського музучилища. Раніше в цьому будинку була чоловіча гімназія, де викладав майбутній митрополит.

50714502_588588014945238_2273875623464140800_n

реклама

Коментарі  

 
0 #32 Свидетель 19.01.2019 19:00
А интересно, те, кто так радуются томосу, прочитали его текст? Там ведь прямо сказано, что Митрополит Всея Украины обязан молиться за Предстоятелей всех православных церквей, значит, и за так ненавидимого ими Кирилла тоже (абзац 6). А абзац 7 подводит итог всему сказанному в томосе - новая церковь есть экзархат Вселенского Патриархата. Говоря светским языком, это нижестоящее подчиненное подразделение. Возрадуемся, братия!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #31 Зварич П.Т. 19.01.2019 13:22
https://www.youtube.com/watch?v=5XIyM9NzSd8&fbclid=IwAR3tDoPEVIe0Zp7iPqJ6c-3LcuqOGhjbQ4iemCgWscSJ0m5wZSS0k3NM0WQ Соромлюсь запитати:ну і яка заслуга порошенка?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #30 Зварич П.Т. 19.01.2019 13:19
https://www.youtube.com/watch?v=5XIyM9NzSd8&fbclid=IwAR3tDoPEVIe0Zp7iPqJ6c-3LcuqOGhjbQ4iemCgWscSJ0m5wZSS0k3NM0WQ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #29 Роман 19.01.2019 12:32
Цитую Добре:
Те, що всяка нечисть так боїться Томосу у Різдво - зайвий доказ того, що Україна на правильному шляху!

Страшний не Томос у Різдво. Страшний Президент світської держави, який з Томосом їздить по країні, потрясаючи ним, наче бойовим прапором до діла й без діла. Возив би цей Томос Єпіфаній - питань би не було. Але ж, зверніть увагу, возить його не Єпіфаній, який його і отримав, власне, а Гарант Конституції світської держави у 21 столітті!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #28 Уманский Еврей 18.01.2019 23:58
Не могу отвечать за других, но я сам из Умани, поэтому обвинять тех кто якобы пишут на русском языке и типа они из РФ, не имею право, потому что не знаю их и вычислить их нет возможности и это не моя работа. Нельзя гнобить людей если они говорят или пишут на русском или на украинском. Каждый выбирает язык на котором им удобно говорить. Если осуждаете, так это расизм! А что касается Томоса, то это не полная независимая церковь Украины. Константинополь теперь решает все дела ПЦУ, даже Украина не может самостоятельно открыть свой приход например в Канаде, без разрешения Константинополя . Так где же независимость и где же Патриарх? А Порошенко использует церковь для того чтобы его избрали вновь президентом. Если вы это не понимаете, то мне вас жаль. До побачення!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #27 Добре 18.01.2019 19:39
Те, що всяка нечисть так боїться Томосу у Різдво - зайвий доказ того, що Україна на правильному шляху!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #26 Оксана 18.01.2019 17:38
Так, Україна - не Росія, тому і тим огидніше дивитись на це дійство.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #25 Хвилююсь 18.01.2019 16:24
Цитую Україна - не росія:
Цитую Андрей:
собрали стадо, царя и подавай

В рашці - так, лоба перед царьом пукіним розбивають. А у нас простіше: як тільки Яник спробував царю пукіну служить - так і отримав з носака під с*аку. :lol:

Томоносець недалеко утік що від одного , що від іншого, уже й йому руки цілують,чи це не правдиві фото з Волині :lol: :lol: :lol: ????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #24 * 18.01.2019 16:17
Цитую Степан:
Зверніть увагу, що всі негативи про подію пишуться москалогаварящи ми. Ох, як вони ненавидять все проукраїнське!... Чорти б їх вже забрали у рідну їм Тьмутаракань-Москалію!


Поплічникам пуйла Томос як кістка в горлі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #23 Не скачи, ватанка 18.01.2019 16:09
Цитую Черкащанка:
не скакал хоть от радости

Цитую Черкащанка:
Поскакать не забудь

Цитую Черкащанка:
Поскакать не забыли?!

Бабулька, ти, мабуть забула, що вже сто раз запитала одне й те саме? :lol:
Які ж ви, рашисти, одноманітно-тупо-скучні зі своїми примітивними стереотипами. :-x