реклама
Sucurity Police

реклама

У ці хвилини у фойє обласної ради – повний розгром. Там трощать гардероб, шафи, дивани та інші речі.

Як стверджують самі радикально налаштовані активісти, так вони помстилися владі у відповідь на пролиту кров у Києві.

Також активісти розписують стіни ОДА.

Як відомо, вчора в Києві на вулиці Грушевського загинуло п’ятеро Євромайданівців. Кілька з них було вбито вогнепальною зброєю. Ще одного активіста знайшли неживим у лісі.

Детальніше дивіться ВІДЕО.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #21 Україна 24.01.2014 09:55
Цитую Леопольд:
Тулуб, выхади. Выхади.....

Не вийде. Бо він ПОДЛЫЙ ТРУС.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #20 Скептик 24.01.2014 08:58
Как отрадно читать комментарии здраво мыслящих людей! Не ожидала, что многие выскажутся против вандализма! Слава Богу, можно еще надеяться, что у западенских нацистов ничего не получится. Родители, не выпускайте своих детей из дома! И к вам, уважаемое интернет-издание: почему редактируете слово "нацисты"? Нужно называть вещи своими именами!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #19 Кленов 24.01.2014 00:53
Ну и что это было?Это и есть лицо майдана?Прийти разрушить,нагад ить и радоваться упиваясь безнаказанность ю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #18 фтвк 24.01.2014 00:49
тулуба
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #17 Справедливий 24.01.2014 00:07
Це якась провокація.Жодного лідера Черкаських опозиційних сил немає.Невідомо хто керую цією п'...ною толпою.Такі дії явно не на користь опозиції.Народ цього не схвалює безперечно-побили вікна,двері,меб лі.Це не пітріотизм,а анархізм якийсь.
До речі,Черкаські менти вели себе досить мирно-нікого не били й не стріляли.А можливо декому й не помішало дати в пику.Бо по крикам чути,що штурмуючі в стані алкогольного сп'яніння.
Щось в мене така думка,що лідери Черкаської опозиції Бондаренко та Ілляшенко можливо й не знають про цей штурм.бо він їм явно не на користь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #16 yazon din alt 23.01.2014 23:44
Цитую Наталя:
ЯКБИ МОЇХ БЛИЗЬКИХ УБИЛИ СНАЙПЕРИ, ТО Я Б ВЗАГАЛІ САПАЛИЛА Б І МЕЖИГІР'Я!

А зачем ЖДАТЬ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 Шо 23.01.2014 23:18
Цитую Наталя:
ЯКБИ МОЇХ БЛИЗЬКИХ УБИЛИ СНАЙПЕРИ, ТО Я Б ВЗАГАЛІ САПАЛИЛА Б І МЕЖИГІР'Я!

Вот это теплее. Хатынки кровосись шо построены на народном горе. В заповедниках и на берегах рек с попранием всех законов.
А имущество громады уничтожать ???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #14 Був там 23.01.2014 23:07
Тільки наївний може повірити, що громили і палили майно черкащани. Дуже вже чути речівки добре вишколених молодчиків західняків, привезених до Черкас. Черкащани -не вандали. З "роялями", як це було в 17-му році, а тепер з меблями, вони не воюють. А черкащани виконували роль декорації в чітко зрежисованій виставі. Подібне творилося і в інших обласних центрах. Все скоординовано.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #13 Артем 23.01.2014 23:05
Первый этаж - управление культуры! Их обычная робота заключается в проведении курсов для библиотекарей и т.д. Отличная робота