реклама

реклама

На фото депутата міськради Володимира Мамалиги - фрагменти вазону...

На фото депутата міськради Володимира Мамалиги - фрагменти вазону...

Активно поширювана в Черкасах інформація, що померла учасниця вчорашньої акції протесту Ольга Галушко, якій під час штурму приміщення Черкаської ОДА скинули на голову вазон, не підтверджується. Принаймні два джерела, до яких звернулися журналісти, наголошують на тому, що стан дівчини важкий, але вона жива.

Завідувач відділенням нейро-реанімації Третьої Черкаської міської лікарні швидкої допомоги, де на цей час перебуває прооперована дівчина, лікар Ігор Барилик на прохання «Прочерку» підтвердити або спростувати цю інформацію повідомив, що чутки про смерть Ольги не відповідають дійсності і дівчина жива. Більш ширшу інформацію Ігор Іванович відмовився повідомити, посилаючись на норми лікарської етики.

Так само просить «не нагнітати» колишній мер Черкас Сергій Одарич. Він каже, що «спілкувався з лікарем і було все гаразд».

реклама

Коментарі  

 
+1 #12 Чесний 25.01.2014 10:59
Цитую NikolayK:
Я теж переймаюся, і що? Має змогу поспілкуватися з лікарями про стан дівчини - молодець. Дай бог виживе і виздоровіє. А ви замість того щоб займатися демагогією подумали б про допомогу постраждалій. Я думаю що гроші на її лікування треба буде немалі.

Ну так може відчуває особисту провину перед нею...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 стабилизец 25.01.2014 08:25
Цитую Анна:
Постраждалій під час штурму Черкаської ОДА необхідна допомога! Ольга у тяжкому стабільному стані. Рахунок Приватбанку для переказу допомоги 5168755370340818 Галушко Наталія Миколаївна (це мама дівчини), 4405885818086065 Бакай Владимир (одногрупник). ОБИДВА рахунки ДІЙСНІ! АЛЕ тільки ЦІ!! Не вірте чуткам!!!

Это по-нашему, по-бразильски. Одной рукой боремся, другой поощряем, ведь по документам больница всем обеспечена, в том числе бесплатной МРТ. Пускай эскулапы используют свои заначки по назначению, а не сбывают на сторону.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Володимир 25.01.2014 05:51
Звертаюся до усіх хто може надати адресу Олі в будь-якій соц. мережі, якщо ми люди - то ми повинні допомогти цій дівчині,і ми це зробимо. Не тому що вона політик, чи була там заради політики, а тому що не час її покинути цей світ. Це несправедливо.Кожна людина що приходить у цей світ має свою міссію. І у Олі вона також є.І їй потрібно жити, заради батьків, заради майбутніх дітей, заради онуків, яких вона повинна побачити...
Нехай всі ті влади з азіровими покріщують собі вогонь у пеклі, разом зі своїми кріслами - якщо вже так не можуть з ними розстатися,а депутатики крутять мандатами на суді Божому, то може щось і там собі виторгують.
А ти Олю залишайся жити поряд з нами, на нашій Українській землі, на нашій з тобою Батьківщині, бо нам Українцям нікуди йти, та й ділити нічого...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Сергій Слинько 25.01.2014 02:51
Цитую Анна:
Постраждалій під час штурму Черкаської ОДА необхідна допомога! Ольга у тяжкому стабільному стані. Рахунок Приватбанку для переказу допомоги 5168755370340818 Галушко Наталія Миколаївна (це мама дівчини), 4405885818086065 Бакай Владимир (одногрупник). ОБИДВА рахунки ДІЙСНІ! АЛЕ тільки ЦІ!! Не вірте чуткам!!!

Спілкувався сьогодні з найближчими людьми Олі. ЇЇ стан поки незмінний - стабільно тяжкий. Дійсно Олю наразі лікують безкоштовно, однак як розвиватиметься далі ситуація і перебіг одужання ніхто гарантій дати не може. В усякому разі її чекає реабілітація, тому ті хто готовий допомогти дівчині в одужанні - прошу це зробити на р/р її мами чи одногрупнмка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Анна 25.01.2014 00:28
Постраждалій під час штурму Черкаської ОДА необхідна допомога! Ольга у тяжкому стабільному стані. Рахунок Приватбанку для переказу допомоги 5168755370340818 Галушко Наталія Миколаївна (це мама дівчини), 4405885818086065 Бакай Владимир (одногрупник). ОБИДВА рахунки ДІЙСНІ! АЛЕ тільки ЦІ!! Не вірте чуткам!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Веніамін 24.01.2014 23:39
Одарича в мери!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 арка 24.01.2014 23:38
Цитую Лікар:
На скільки мені відомо Одарич не просто цікавиться долею Дівчини, а й активно їй допомагає. В тому числі фінансово, купує ліки й організовує консультації з провідними київськими лікарями. Допомагає на відміну від Булатецького, Карася чи Тулуба - які прямо винні в її важкому стані.


Хоч одна нормальна людина знайшлася... а всім аби хороводи поводити
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Лікар 24.01.2014 22:48
На скільки мені відомо Одарич не просто цікавиться долею Дівчини, а й активно їй допомагає. В тому числі фінансово, купує ліки й організовує консультації з провідними київськими лікарями. Допомагає на відміну від Булатецького, Карася чи Тулуба - які прямо винні в її важкому стані.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 yazon din alt 24.01.2014 21:02
Цитую Чесний:
А чому так долею дівчини переймається Одарич? Таке відчуття, що він має стосунок до цієї справи (погром ОДА)...

ЛЮДЕЙ интересует судьба девушки,они думают, КАК ей помочь. Кстати, почему бы не создать группы в соцсетях по сбору средств на её лечение и реабилитацию - с номером счёта родных девушки?
ЛЮДЕЙ интересует имя ...., совершившего это преступление, и его справедливое наказание.
ЧЛЕНОВ ПР интересует только политический резонанс.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #3 NikolayK 24.01.2014 20:26
Я теж переймаюся, і що? Має змогу поспілкуватися з лікарями про стан дівчини - молодець. Дай бог виживе і виздоровіє. А ви замість того щоб займатися демагогією подумали б про допомогу постраждалій. Я думаю що гроші на її лікування треба буде немалі.