реклама

реклама

У Черкасах комунальники з самого ранку почали боротися з наслідками негоди. По місту активно працює снігоприбиральна техніка. Як пише у «Фейсбуці» громадський активіст Валерій Мироненко, на жаль, на якість розчистки доріг є нарікання.

1

«Чистять в основному центральну частину доріг, а сніг відкидують не на узбіччя, а на бік проїжджої частини де як раз знаходиться контактна мережа і курсують тролейбуси, таке чищення створює великі незручності водіям електротранспорту... Але будемо сподіватися що на протязі дня і цю проблему буде вирішено», – пише Мироненко.

2

На жаль, не весь комунальний транспорт може проїхати по черкаських дорогах. Так, через замети і ожеледь під снігом тролейбус 10 маршруту не зміг виїхати із зупинки "Автозавод", його знесло на узбіччя, відірвавши від контактної мережі.

3

реклама

Коментарі  

 
0 #10 СобакаДика Остапстоямба 10.01.2017 17:50
Оці чищення шляхів нагадало мені ситуацію як народжується нова жаба точніше пуголовок (потім пуголовок стає жабою) він так спершу незграбно і поволі, кволо плаває, так би мовити знайомиться з новим навколишнім середовищем. :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Реаліст Комаров 10.01.2017 15:34
Боротися із снігом треба було починати ще з літа, вірніше готуватися боротись. А так ця боротьба виглядає, як хаотичні борсання.......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 Лижа 10.01.2017 13:10
У Черкасах комунальники з самого ранку почали боротися з наслідками негоди. По місту активно працює снігоприбиральн а техніка.

ЩО, МЕРА ЇДУТЬ ЗУСТРІЧАТИ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 Олександра 10.01.2017 11:58
По місту катаються тракторці та снігоприбиральн а техніка з піднятими відвалами. Мабуть хочуть показати "видимість роботи", а потім зекономлене бабло розподілити між "потрібними людьми". В провулки заїхати неможливо!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Андрей 10.01.2017 11:38
Шевченка не чистят, Чорновола тоже, Благовісна тоже - где они чистят вопрос? В Житомире начинают чистить как только начинается снег и убирают пока снег не закончится, у нас снег начался в пятницу - никто даже не пошевелился!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 Светлана 10.01.2017 10:38
Цитую Оверко: "Замість того щоб гундосити, взяв би краще в свої руки лопату і хоч трішки допоміг би в прибиранні снігу. Мер бач йому винуватий в негоді."
А таке враження, що це пише дружина Бондаренка. В минулому році ця панянка вже радила черкащанам не нити, а брати в руки лопати й розчищати місто. Черкащани чистять місто,а Бондаренку дарують медальку "Гордість міста".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 блазень 09.01.2017 20:16
Мабуть після слів про таракана від мера цілком можливо очикувати щось накшалт: "А скільки там тієї зими?" 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-17 #3 Оверко 09.01.2017 17:22
Цитую Толя:
Не розумію міську владу, про цей снігопад вже як тиждень говорили що прийде? В підсумку дороги НЕ чищені , бул Шевченка ще більш меньш, автівки ідуть але в сторони добряче кидає. Другорядні вулиці та провулки взагалі повна ж.... Хочеться дати в морду Меру і його команді. Хватить кататися на лижах в Буковелі, кидате сніг в Черкасах

Замість того щоб гундосити, взяв би краще в свої руки лопату і хоч трішки допоміг би в прибиранні снігу. Мер бач йому винуватий в негоді. Почитай хоч для маленького розвитку новини, така ситуація в кожному місті, а в багатьох випадках і гірша. У Львові взагалі був транспортний колапс.Чи думаєш в Черкасах достатньо техніки щоб відразу розчистити все місто від аномальних опадів? Звичайно лежати на дивані легше, ніж взяти в руки лопату і покидати нею сніг. Задовбали вже тупі критикани, які самі повний нуль і тільки ждуть від влади манни небесної. І до речі я не мер і не один з його замісників, а простий ще працюючий пенсіонер.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #2 Толя 09.01.2017 14:53
Не розумію міську владу, про цей снігопад вже як тиждень говорили що прийде? В підсумку дороги НЕ чищені , бул Шевченка ще більш меньш, автівки ідуть але в сторони добряче кидає. Другорядні вулиці та провулки взагалі повна ж.... Хочеться дати в морду Меру і його команді. Хватить кататися на лижах в Буковелі, кидате сніг в Черкасах
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #1 чехов 08.01.2017 18:15
Чорновола не чиститься , Митниця теж ! Так само Надпільна і Благовісна ! А де чистять ? Може хто підкаже ?