реклама

реклама

Віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко доручив місцевій владі до кінця доби розчистити трасу Київ-Одеса, яка проходить через Черкаську область.

630_360_1514026612-3037

Про це повідомляє «Укрінформ».

Про це він сказав на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки (ТЕБ) та надзвичайних ситуацій (НС) щодо ускладнення погодних умов, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«По обмеженню руху на трасі Київ-Одеса – відновити до кінця цієї доби», – сказав Зубко.

Він визнав, що на ліквідацію наслідків негоди завжди потрібний час, і прибрати сніг миттєво нереально, але робити це треба, не втрачаючи час. Крім того, на трасах необхідно облаштувати пункти обігріву, бо якщо людина опиниться на заметеній снігом трасі, вона має бути під контролем, бо головне для влади– життя та здоров'я людей.

Крім того, віце-прем'єр-міністр розкритикував рівень підготовки до нещодавньої зимової негоди міста Черкаси, де були серйозні проблеми із забезпеченням населення питною водою, перебої з електроенергією. «І головне те, що люди при цьому не знали, що відбувається, що робиться, які ремонтні роботи здійснюються і коли чекати воду», – сказав він.

У засіданні взяли участь голова ДСНС Микола Чечоткін, а також представники центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, голови регіональних штабів з ТЕБ та НС.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+7 #20 Виктор 21.01.2018 15:22
Цитую язон:
Цитую Ченчик:
Зараз можна лише розкритикувати, а звільнити неможливо. От вам і реформа місцевого самоврядування, та ягідки будуть попереду.

Голосували?! Жеріть, що наварили, хай би вам повилазила та гречка в торби та локшина на вуха!

К сожалению и на следующих выборах будут так же жрать эту гречку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #19 Виктор 21.01.2018 15:20
Цитую Перевізник:
Шановний Віце-прем’єр-міністр Зубко !
Три доби практично не має руху по трассі Кропивницький-Київ.
В Смілі , Городіще - повний апокаліксіс.
І нікому до того не має діла, чому на Кіровоградських та Київських шляхах порядок, а в одній Черкаській області глум... і це повторюється щороку.
Коли ж Ви зробите висновки ???
Дощь, сніг, жара - чому в Україні це завжди стихійне лихо?
Чи сніг дуже не очікувано випав у січні ???

И опять на поклон к барину? что же мы за поклонисты такие? Вместо того,чтобы выйти на улицы и выкинуть эту сволоту,которая уже до керувалась до ручки,мы бьём челом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 язон 21.01.2018 13:45
Цитую Виктор:
Все эти ткаченки и прочая мишура,исчезнут ,как только мы уберём главное зло Украины и отправим на пожизненное- на Мальдивы.

Да-да! Если что не ладится - значит, неправильному идолу молились. Надо его свалить и сжечь, и выстругать нового, принести ему жертвы и долго бить поклоны - и всё у нас получится! Черкасские проблемы решает черкасская власть, которую на свою голову выбрали черкащане. Кого навыбирали - так и решают.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #17 язон 21.01.2018 13:39
Цитую Ченчик:
Зараз можна лише розкритикувати, а звільнити неможливо. От вам і реформа місцевого самоврядування, та ягідки будуть попереду.

Голосували?! Жеріть, що наварили, хай би вам повилазила та гречка в торби та локшина на вуха!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 19118 21.01.2018 13:20
Цитую ХХХ.:
Нещодавно хтось з не дуже розумних людей сказав , що у нас найкращий мєр країни.Час розставив все на свої місця. У нас виявився найгірший мєр країни.300 тис людей потерпають від його некомпетентност і.Люди розїхалися по селам , додому , до родичів, до знайомих де є тепло, вода , електрика.Тобто, як сказала моя внучка, евакуювались.Ситуація в Місті нагадує чимось блокадний Ленінград.Треба ще написи на стінах -- при негоді ця сторона вулиці прохідна

Не гніви бога! Блокадний .... 2 доби без води - це блокада??!! Так, незручно, керівництво не таке, але ж порівнювати з Ленінградом -??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 Ченчик 21.01.2018 11:51
Цитую Павло II:
Цитую черкащанка:
Ткаченко и ко, пора освобождать кресла!!!

Кому? Стабільний, вихований губер. Робить тихо свою роботу в межах своїх повноважень. Якщо напишуть у законах, що губер повинен на тракторі сам чистити дороги, то він буде чистити. Тоді область буде очолювати тракторист. Біда центральних органів влади, що вони країну ведуть в ручному режимі і трусливо перекладають свої промахи на виконавчі органи влади на місцях.

біда в недолугих реформах ВР останніх років.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 Цинічний Бандера 21.01.2018 11:03
Зубку не доручення потрібно давати, а приймати рішення стосовно осіб які не можуть виконувати покладених на них обов'язків.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 vv 21.01.2018 10:36
2 роки Толік робив вид що не виплата заробітної плати Обленерго це не його проблема.2 дні снігопадів показали що він був не правий. Обласна влада умила руки від проблем міста, тому що Толік це тобі не плитку класти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Гена 21.01.2018 07:26
Пусть не тявкает зубко кто он такой бери лопату и чисти разкомандывался
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 ХХХ. 20.01.2018 23:00
Цитую REM:
Цитую черкащанка:
Ткаченко и ко, пора освобождать кресла!!!

Лишь бы что нибудь ляпнуть. Для блондинок сообщаю, Ткаченко и Ко руководят Черкасской областью и никакого отношения и влияния на руководство города они не имеют. А городом Черкассы руководит мер Бондаренко который и отвечает за все что происходит в городе.


Для брюнетов и блондинов.В беде нет различия Город , область . Все вместе делают одно дело.Для людей.Если в силу личной неприязненности они оба бросили Город в хаос, грош им цена. Что этому Толику, что ткаченки. Распальцовкой , блин, занимаются.