реклама
Sucurity Police

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко не вважає неприпустимим залучення працівників виконавчих органів ради до прибирання міста від снігу.

Пресконф

– Я вважаю, що в період негоди кожен житель нашого міста повинен вважати своїм обов’язком допомагати – ближньому, сусідові, іншим. Нічого тут поганого немає, що працівники міськвиконкому вийшли допомогти громаді очистити місто. Думаю, вони навіть залишилися задоволеними і мали гарний настрій. Боротьба зі стихією об’єднує! – переконаний Бондаренко.

Міський голова нагадав, що волонтерська робота в розвинутих країнах світу вважається справою честі.

– Я розумію, якби в нас були мільйони коштів, як зараз дехто розповідає, то ніхто б нікого не просив. Виїхав би приватний підприємець з 50 одиницями техніки... Але ми впоралися зі снігопадом, можна сказати, господарським способом. Використали тільки декілька тон пального, заплатили за автомобілі, сіль, пісок і витратилися на заробітну плату людей. Думаю, ми заощадили для громади 7-10 мільйонів, – додав міський голова.

реклама

Коментарі  

 
-1 #16 Пинневайз 23.01.2018 12:52
Цитую Светлана:
У мене не "нік", а ім"я - Світлана. В місті достатня кількість освіченної (українська, європейська освіта) молоді, яка здатна перетворити Черкаси на "Єдем". Я не для

Вах Свэта,Свэта,а хто яблуко понадкусовав у Эдеме?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Дональд Трамп 23.01.2018 09:51
Правильно-ума нет,так хоть руками поработайте,а примеры с Нимечченой-это не для нас,мы родились и живем по своим законам в Украине.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Светлана 23.01.2018 09:40
У мене не "нік", а ім"я - Світлана. А по суті - КОЖЕН повинен займатися своєю справою. Задача керівника підприємства, заводу, відділу та ін. організувати ефективну роботу. Якщо у вас з бондаренком добре виходить підмітати вулиці, то залиште міськвиконком і займіться тим, що вмієте і від чого отримуєте задоволення. В місті достатня кількість освіченної (українська, європейська освіта) молоді, яка здатна перетворити Черкаси на "Єдем". Я не для того витрачаю свої гроші на освіту й самовдосконален ня, щоб виконувати роботу некваліфіковано го робітника. Бондаренко закриє акти і гроші покладе у свій карман. Про кримінальне минуле та три класи освіти бондаренка і всіх його заступників знає все місто. Всього найкращого в підмітанні вулиць!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Пинневайз 23.01.2018 07:40
Цитую Любов Майборода:
Моїм опонентам під різними "ніками" сказати по суті справи не має чого. 18 січня прибирала від снігу зупинку "Соборна площа" - .

Та Ви шо тiтко,пишете 18 сiчня,точний час до секунди не вказали,тай скiльки кубiв cнiгу вбрали?А де кореспонденти?.А так сказати дуже є багато.Про Ваше Комунiстичне минуле та ще багато чого.Але кажучи по руськi:"Им хоть с//ы в глаза — всё божья роса".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 метал 23.01.2018 06:28
Цитую Любов Майборода:
Моїм опонентам під різними "ніками" сказати по суті справи не має чого. 18 січня прибирала від снігу зупинку "Соборна площа" - отримала величезне задоволення. Попрацювати на свіжому повітрі для здоров`я значно корисніше, ніж лежати на дівані і чекати комунальщиків.

Іди ще зупинку піонерська на шевченка прибери і ще сотні таких по місту. ганьба меру - пішов геть!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 метал 23.01.2018 06:26
Цитую Любов Майборода:
Вчора розмовляла з донькою Антоніною, яка живе в Німеччині. Коли випадає сніг, по правилам утримання територій, люди повинні самотужки прибрати свої подвір`я та під`їзди до них включно з піхошідними тротуарами. Якщо якийсь мешканець, який проходе повз ваш будинок поскаржиться в муніципалітет на незручності або травми, на господаря подвір`я, який не прибрав територію, накладається штраф. Як бачите, навіть в багатій Німеччині не має можливості найняти за бюджетні кошти таку кількість комунальників, які б впорались з сніговими завалами без допомоги самих мешканців. Тому за комунальниками - в першу чергу дороги та місця загальноміськог о значення. Черкаси при саботажі більшості виконкому в цілому зі стихією впорались.

Сліпа вона чи що?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 метал 23.01.2018 06:25
металолом - досить брехать. місто завалене снігом - біля тещі тільки почистив
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Хтось скоро в Єгипті буд 22.01.2018 21:39
Хтось скоро в Єгипті буде зупинки очищати заробила
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 ХХХ. 22.01.2018 21:13
Та нема проблем, пане мєре. Дай1ош отаку зарплату як сам отримуєш кожному містянину, та ми видеремо у тебе лопату з рук,не дай Бог мозоль появиться на цих руках, які нічого не крали, а робили тілько добро на благо людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Павло II 22.01.2018 20:55
Цитую Любов Майборода:
Моїм опонентам під різними "ніками" сказати по суті справи не має чого. 18 січня прибирала від снігу зупинку "Соборна площа" - отримала величезне задоволення. Попрацювати на свіжому повітрі для здоров`я значно корисніше, ніж лежати на дівані і чекати комунальщиків.

Біда в тому, що наш працюючий український народ живе на околиці, а не на соборній площі. І чистити треба тим, хто на роботу через смугу перешкод йде/їде на кусок хліба заробить.