реклама

реклама

Про те, яка допомога потрібна Черкасам у питаннях розчистки доріг та боротьби з наслідками негоди, запитав під час сьогоднішньої координаційної наради в ОДА голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко в міського голови Анатолія Бондаренка.

IMG_20180129_090606

– Ситуація в обласному центрі – віддзеркалення загальної ситуації, – зазначив у відповідь Бондаренко. – Загалом у місті над розчисткою доріг працювала 41 одиниця техніки – як комунальної, так і залученої. Але цього недостатньо. Потрібно втричі більше. Якщо є можливість – ми були б раді, якби область долучилася і допомогла з технікою, позичила б нам піщано-соляну суміш. Техніки, людей бракує – що тут говорити...

У свою чергу Юрій Ткаченко наголосив, що проблеми Черкас є спільними для різних міст області й України загалом. Він зазначив, що необхідно буде провести спеціальну нараду, щоб визначитися, як можна зарадити ситуації, що склалася.

реклама

Коментарі  

 
+4 #14 Реаліст 30.01.2018 15:15
Цитую Олена:
у власти на всех щаблях находятся "яркие" представители банды пп. Включай мозги лишнехромосомны й,если конечно ты не бот-порохобот.

Якщо ти не зовсім **бнута на голову, Оленко - не записуй Тоху Бондаренка у БПП. Бо його Юлька з "Батьківщини" вижене
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Мирослав 30.01.2018 13:55
И вот этих недоумков,мы когда привели к власти.Тьфу нам всем.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #12 Олена 30.01.2018 13:51
Якщо не можеш себе контролювати, дєд - вдінь памперси і викинь паспорта! Ти ще, кстаті, забув дописать, що у тому, що мер Тоха за.рався з уборкою снігу, винуваті Трамп і Обама :lol:
Слушай придурок Черкащанин,объя сняю тебе более подробнее,что хотел сказать дед,-это то, что рыба гниёт с головы,поэтому у власти на всех щаблях находятся "яркие" представители банды пп. Включай мозги лишнехромосомны й,если конечно ты не бот-порохобот.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #11 Черкащанин 30.01.2018 11:54
Цитую Дед:
каюсь за то решение,которое я принял,проголос овавши за порошенко.

Якщо не можеш себе контролювати, дєд - вдінь памперси і викинь паспорта! Ти ще, кстаті, забув дописать, що у тому, що мер Тоха за.рався з уборкою снігу, винуваті Трамп і Обама :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 Дед 30.01.2018 10:27
Я уже далеко не молодой человек и многое повидал, и никогда не каялся за все свои принятые решения,считая их правильными.А вот теперь каюсь за то решение,которое я принял в 2014 году на президентских выборах,проголо совавши за порошенко.В том, что сейчас творится в нашей стране я считаю виноватым прежде всего себя,поскольку так позволил себя обмануть.Каюсь!Каюсь!Каю сь!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #9 Черкащанин 30.01.2018 08:34
Толя, ти з дуба впав? Тепер вже собі на хвіст ту соляну суміш насиплеш!
Якщо не вмієш знаходити метеозведення - хоч у вікно виглядає інколи - побачиш дощ, калюжі і плюси на градуснику)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #8 Ох 30.01.2018 07:24
По тексту:
" ....необхідно буде провести спеціальну нараду, щоб визначитися, як можна зарадити ситуації, що склалася...."

Через тиждень кинулися що потрібно провести спеціальну нараду, щоб визначитися, як можна зарадити ситуації, що склалася.

Нарада проводиться напередодні штормового попередження, техніка має працювати з початком негоди, а не тоді коли навстав 3,14здец..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 XXХ 29.01.2018 21:31
Поздно батенька. Надо было раньше проявить интерес. А так уже вроде и не поможешь.Черкассы просто зальет водой. Да и мэр наш тот еще жук, не потянул руководство Городом. Это же не лысянский масштаб.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Семен 29.01.2018 21:22
Цитую .вот это да!:
Кто ему подбросил мысль так глупо "пропиариться", когда снег уже вовсю тает?!!

Мабуть Ярік Березань -відомий каналізаціоний експерд)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #5 Дональд Трамп 29.01.2018 19:22
Ему главное дорогу расчистить на Кедину Гору и к своим лавкам,кабакам, спасать город надо уже не от гололеда,а от таяния снега,юра,проки нься.