реклама
Привітання від міського голови
реклама
Вся техніка, яка є в наявності у комунальних підприємств міста Черкас, від ночі працює на вулицях, розчищаючи сніг. Також у прибиранні задіяні всі працівники цих установ. Так, на КП «ЧЕЛУАШ» та підрядної організації працює 12 тракторів, 11 комбінованих дорожніх машин та 7 розподілювачів реагентів.

47688808_567718493673101_611910403047292928_n

image.php Про це повідомляє сайт міськради.

Аби запобігти утворенню ожеледі і, так званих, «накатів» на автошляхах, їх обробляють сіллю та соляними розчинами.

Прилеглі території прибирає техніка Служб утримання будинків міста. Загалом на розчищення дворів та внутрішньодворових проїздів задіяно 11 одиниць техніки та понад 200 двірників КП «Соснівська СУБ» та КП «Придніпровська СУБ».

– Крім цього, за потреби, є можливість залучати й іншу орендовану техніку для прибирання вулиць під час сильних снігопадів, – розповів начальник управління вуличної інфраструктури Черкаської міської ради Сергій Отрешко. – Є чітко відпрацьовані алгоритми дій у випадку суттєвого погіршення погодних умов, як-то – тривалих снігопадів – із залученням спецтехніки та аварійних бригад. І міська влада контролює виконання усіх цих дій.

За його словами, ускладнюють прибирання прибудинкових територій залишений транспорт біля під’їздів. Через це трактори подекуди не можуть розчистити тротуари у дворах.

Крім цього, нестійкі погодні умови з коливанням температури повітря від мінусових позначок до нуля та плюсів і снігових опадів, які чергуються з мокрим снігом, призводять до утворення налипань. Особливо це небезпечно на дахах та балконах будинків. А також – лініях електропередач, деревах тощо. Тому Сергій Отрешко закликав усіх громадян бути обачними.

А також акцентував на дотриманні комерційними, приватними, комунальними та державними установами Правил благоустрою м. Черкас, якими визначено прибирання прилеглої до їх об’єкту території. Зокрема, тротуару, розташованого поруч до проїжджої частини.

– Ігнорування цих норм власниками зазначених установ часто спричиняє незручності для пішоходів, які змушені пересуватись нерозчищеними від снігу тротуарами поблизу таких будівель. Нагадую, на виконанні зазначених Правил та адміністративній відповідальності за порушення цих норм, – зазначив Сергій Володимирович.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+10 #5 Андрій 12.12.2018 12:06
Цитую Надія.:
За роки роботи в мерії Отрешко тільки поліпшив своє вміння брехати.За Мельника і Суби теж стидно.Техніка не працює взагалі. Одна тільки дружина мера,- то з лопатою, а то на джипі людей підвозить.

Дякуємо Одаричу що такі кадри підібрав непотопляємі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 Дональд Трамп 12.12.2018 11:42
Герои,может памятники им надо ставить-это их работа и то только в зимний период,а зима в году две-три недели,поезжайт е на ТЭЦ,Азот,освети те работу дворников,выйди те на улицы с лопатами и личным примером покажите,не языком,а делом в переулках и на тротуарах поиграйте в снежки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #3 Надія. 12.12.2018 11:01
За роки роботи в мерії Отрешко тільки поліпшив своє вміння брехати.За Мельника і Суби теж стидно.Техніка не працює взагалі. Одна тільки дружина мера,- то з лопатою, а то на джипі людей підвозить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 1 12.12.2018 10:49
Это про какой город? Или опять забыли ковши опустить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 1 12.12.2018 10:31
А точно никто не может сказать :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама