реклама

реклама

Після закінчення снігопаду дороги будуть приведені до ладу мінімально можливий термін. Про це у «Фейсбуці» пише підприємець Андрій Бортник.

49188453_2136689669754088_8489169848872468480_n

«25 грудня, відповідно до прогнозу укргідрометеоцентру «Складні погодні умови. Сильний сніг та мокрий сніг, хуртовини, на дорогах ожеледиця, пориви вітру 15-20 м/с.» Здійснили попередню обробку реагентом. Зараз здійснюємо розчистку, після якої обробляємо сіллю. На дорогах працює 28 одиниць спеціалізованої техніки. Нашої, КП ЧЕЛУАШ, приватних підрядників. 8 КДМ, 15 тракторів, 5 солерозкидачів. 2 грейдера та солерозкидач знаходяться в резерві і залучатимуться по мірі необхідності. Станом на 0:55 загальний пробіг техніки вже складає 812 км», - зазначає Бортник.

49438585_2213288268737086_5595533545561915392_o

При цьому близько десятої ранку журналіст «Прочерку» здійснив об’їзд містом від парку Хіміків до Будинку торгівлі та далі вздовж вулиці Хрещатик. Снігоприбиральна техніка не була помічена…

48413589_368524307248264_6948434306633039872_n

реклама

Коментарі  

 
+1 #13 Гроші 26.12.2018 16:16
Третій день пада сніг, а на 15:00 середи не бачив жодної прибиральної машини. Люди самі виштовшують загрузаючий у снігу транспорт. Зате бачив, як у деяких ОСББ на Митниці за мінусової температури і 100% вологості відбуваються, з порушенням технологічних норм, роботи по утепленню будинків. Як самі жителі дозволяють це робити - незрозуміло. Мабуть вирішили пустити гроші на вітер.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Черкасчанин 26.12.2018 12:20
Цитую Игорь:
Цитую Шарафутдінов Еркін.:
Виходить бреше Челауш. Як завжди. Але грошики спишуть. 812 км пробігу по Черкасам це вам не ...собачий.Вибачте, ласий шматок.

Комент даёт Бортник, а брешет ЧЕЛУАШ. Какая-то нескладуха

Скорее заказуха
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Черкасчанин 26.12.2018 12:19
Цитую Черкащанин:
ЖОДНОЇ одиниці снігоприбиральн ої техніки не бачив!
"Батьківщина" і "Свобода" - С ВЄЩАМІ НА ВИХОД, нездари!

Краще з лопатами
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Игорь 26.12.2018 00:38
Цитую Шарафутдінов Еркін.:
Виходить бреше Челауш. Як завжди. Але грошики спишуть. 812 км пробігу по Черкасам це вам не ...собачий.Вибачте, ласий шматок.

Комент даёт Бортник, а брешет ЧЕЛУАШ. Какая-то нескладуха
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Бабслей 25.12.2018 22:45
Цитую Черкащанин:
ЖОДНОЇ одиниці снігоприбиральн ої техніки не бачив!
"Батьківщина" і "Свобода" - С ВЄЩАМІ НА ВИХОД, нездари!

Вони сьогодні не виїзджають. А от завтра, коли помчать відробляти зарплату, то й почнуть чистити. Жодної, жодної машини, що чистить сніг не зустрічав і не бачив.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Дональд Трамп 25.12.2018 19:48
Скоро бортника увидим за рулем шикарного авто на Мальдивах,после трудной зимы на отдыхе....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #7 Шарафутдінов Еркін. 25.12.2018 18:00
Виходить бреше Челауш. Як завжди. Але грошики спишуть. 812 км пробігу по Черкасам це вам не ...собачий.Вибачте, ласий шматок.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #6 Елена 25.12.2018 16:38
Цитую Остроушко Людмила:
Центральна вулиця прочищена. Інші - ні. Ото що вітер здув сніг місцями, отам люди і йдуть перебіжками.Жодної снігоприбиральн ої машини не бачили. А вже 14 година...

Вже майже 16година ніде нічого не чиститься
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #5 Черкащанин 25.12.2018 16:10
ЖОДНОЇ одиниці снігоприбиральн ої техніки не бачив!
"Батьківщина" і "Свобода" - С ВЄЩАМІ НА ВИХОД, нездари!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #4 Остроушко Людмила 25.12.2018 15:12
Центральна вулиця прочищена. Інші - ні. Ото що вітер здув сніг місцями, отам люди і йдуть перебіжками.Жодної снігоприбиральн ої машини не бачили. А вже 14 година...