реклама

реклама

Навколо Миколи Булатецького об’єднаються насамперед виборці-радикали

Навколо Миколи Булатецького об’єднаються насамперед виборці-радикали

Виборчий округ №194 з центром в Черкасах належить до тих округів Черкащини, де кандидат від опозиції має шанси перемогти. Про це сьогодні на «круглому столі», присвяченому темі виборів, сказав заступник голови Черкаської обласної організації КВУ Юрій Сас.

– Але коли ми говоримо «має шанси», це не означає, що перемога вже в когось у кишені. В окрузі вистачає інтриги і мені це нагадує шкільну задачу про відстань і швидкість пересування. Початково стартові умови були кращими в тих кандидатів, що є впізнаваними в місті. Наприклад, і Віктор Білоусов, і Микола Булатецький тощо мали стійке коло прихильників. Для старту цього було достатньо, та чи достатньо для фінішу? Адже одним з основних суперників Булатецького є Валентина Жуковська, яка веде активну піар-кампанію і має підтримку з боку міської влади, – сказав Юрій Сас.

За словами експерта, головний ресурс Миколи Булатецького – це радикальні настрої виборців його округу, тобто цілковите використання того електорату, який готовий голосувати за партію «Батьківщина» або за інші опозиційні сили, наприклад, «Свободу», яка не має свого кандидат на цьому окрузі.

– У цілому округ №194 є найспокійнішим з усіх семи округів Черкащини. На щастя, ми тут поки не фіксуємо спроб підкупу виборців, проявів «чорного піару», виборча кампанія протікає досить коректно. Специфікою округу є значна кількість кандидатів другого ешелону, які мають не 1-2% підтримки, а 7-8% підтримки. Це моє оціночне судження. Визначаємо це шляхом порівняння результатів минулих кампаній, – зазначив Юрій Сас.

Серйозно вплине на кампанію зняття деяких кандидатів на чиюсь користь. Такі спроби об’єднавчих процесів були в середовищі опозиції. На думку експерта, якби ці процеси таки мали результат, Булатецький міг би бути спокійним за свою перемогу.

реклама

Коментарі  

 
+3 #15 Nazar Obidzinski 09.10.2012 12:40
В бюлетенях на прийдешніх виборах у списках КПУ відсутні Камю, Пікасо, Сартр, але будуть Сіманєнка, Голуб, Кілінкаров, Мартинюк...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Закон 09.10.2012 12:27
Цитую комуніст:
Цитую Виталий:
Жодного голосу регіоналам! Це партія злодіїв і бандитів! Ні диктатурі! Ні олігархам !!!
І так званій опозиції - вони такі ж тільки навиворіт!
Голосуймо за товаришів, а не за панів!

Закрой хлеборезку, "коммунист"! За эту мр*зь голосовать?! http://censor.net.ua/photo_news/204859/borets_s_oligarhami_kommunist_simonenko_v_chasah_za_800_000_griven_fotoreportaj
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Виталий 09.10.2012 11:04
Комуністами були видатні люди --- Ж-П Сартр, Альбер Камю, Пікасо багато інших чесних і видатних людей. Пєтя Сімоненко і поряд не стояв, бо зрадив ідею, партії і виборця, підписавши коаліцію з олігархами, з регілнами, голосуючи з ними синхронно за бюджет, не протестуючи проти пенсійної і земельної реформ. Ленін і Сталін в Думах не сиділи, а вели позапарламентсь ку боротьбу і здобули перемогу. А Пєтя з маладой жєной на печі веде боротьбу зі злочинною владою і з олігархами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Виталий 09.10.2012 10:59
Цитую комуніст:
Цитую Виталий:
Жодного голосу регіоналам! Це партія злодіїв і бандитів! Ні диктатурі! Ні олігархам !!!
І так званій опозиції - вони такі ж тільки навиворіт!
Голосуймо за товаришів, а не за панів!


За товаришів олігархів! Я тут недавно читав класну книжку: Спогади Малікова--- це комендант Кремля. Він описує побут Леніна. Знаємо як аскетично жив товариш Сталін. А от товариш Симоненко живе як олігарх. Шикарна державна дача для колишньої дружини, шикарний палац для нової. Це мабуть йому заплатили за коаліцію з регіонами, за голосування за антинародний бюджет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #11 комуніст 08.10.2012 23:09
Цитую Виталий:
Жодного голосу регіоналам! Це партія злодіїв і бандитів! Ні диктатурі! Ні олігархам !!!
І так званій опозиції - вони такі ж тільки навиворіт!
Голосуймо за товаришів, а не за панів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #10 Сергій 28.09.2012 16:04
Підтверджую: хто не сповна розуму - об`єднаються навколо Булатецького. :P Але розрахунки Миколи явно перебільшені. Буде хохма, як він пролетить.. :lol: :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #9 Сергій з Кривалівки 28.09.2012 14:55
Шановний Андрію, який вчора ходив на зустріч з Жуковською!... Мені здається, що ви вже зламали цей стереотип за фірташеві "шекелі"!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #8 Я помню 28.09.2012 11:41
Цитую Українець:
Шановний Микола! "Чув дзвін, та не знаю де він" - це про Вас. Булатецький ніколи не був у НУНС, а був в партії "Реформи та порядок" яку на сьогодні очолює Соболєв (ця партія завжди входила до опозиційної БЮТ, при наймі політично), тому не має нічого страшного якщо згідно стратегічних завдань логічніше було перейти (де юре) в Батькивщину. Політичні позиції Булатецького М.І. від того аж ніяк не помінялись. Він як був проти ПР та їхнього проізволу так і продовжує наполягати на цьому.

Ну так же... И руководителем избирательного штаба Ющенка по Сосновке Булатецкий никогда не был, и людей на деньги кинул не он, и комендантом майдана он никогда не был, и координатором Нашей Украины тоже, и еще, все голишь как полгода назад, не он говорил, что Владимир Олейник - нормальный адекватный пацан.... Ну конечно же это все не он, не Коля Булатецкий. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 Українець 28.09.2012 09:25
Шановний Микола! "Чув дзвін, та не знаю де він" - це про Вас. Булатецький ніколи не був у НУНС, а був в партії "Реформи та порядок" яку на сьогодні очолює Соболєв (ця партія завжди входила до опозиційної БЮТ, при наймі політично), тому не має нічого страшного якщо згідно стратегічних завдань логічніше було перейти (де юре) в Батькивщину. Політичні позиції Булатецького М.І. від того аж ніяк не помінялись. Він як був проти ПР та їхнього проізволу так і продовжує наполягати на цьому.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-16 #6 Андрій 27.09.2012 21:20
Шановний Сергій з Кривалівки, я вчора ходив на зустріч з В. Жуковською, яка проходила за адресою Гоголя 330/30. Я мешканець цого будинку. За три дні до зустрічі були рознесені запрошеня, в яких було вказано час і дату зустрічі. Можу вас запевнити, що ніякого пафосу я не побачив. Навпаки дуже проста і привітна жіночка. На відміну від пана Булатецкого, вона не тільки говорить, а й робить великі справи для нашого міста. Це дуже чудово, що Микола Булатецький усюди спілкується з виборцями. Але спілкуватися і щось робити дві дуже різні речі. Я відам свій голос за В. Жуковську, вона на відміну від інших робить реальні речі.
Мені здаеться, що стереотип "В черговий раз" потрібно ламати і відавати свій голос людям, які спраді щось роблять, для нас з вами.