реклама

реклама

Сьогодні у Києві відбувся XIX з'їзд Єдиного Центру, на якому партія визначила формат своєї участі у виборах до Верховної Ради України та висунула кандидатів у народні депутати.

У виступі на партійному зібранні лідер Єдиного Центру Віктор Балога повідомив, що партія бере участь у парламентських виборах шляхом висування своїх кандидатів в одномандатних округах. Такий формат керівні органи Єдиного Центру визначили найбільш оптимальним, виходячи з аналізу об’єктивних реалій, які склалися на сьогодні в українській політиці. Партія також буде підтримувати низку кандидатів-самовисуванців, які попросили про сприяння на виборах.

В.Балога заявив, що Єдиний Центр зберіг себе як самостійний суб’єкт політичної системи, не увійшов в жодні коаліції та альянси. Дотримано позиції про неприєднання, яка була оголошена на минулому партійному з’їзді.

Після обговорення політичної доповіді делегати з’їзду затвердили кандидатів у народні депутати України від Єдиного Центру в одномандатних виборчих округах.

Ними стали:

Балога Віктор Іванович – в.о. № 69 (Закарпатська обл.)

Балога Іван Іванович – в.о. № 73 (Закарпатська обл.)

Балога Павло Іванович – в.о. № 71 (Закарпатська обл.)

Карасьов Вадим Юрійович – в.о. № 217 (м.Київ)

Козел Василь Васильович – в.о. № 67 (Житомирська обл.)

Наконечний Микола Петрович – в.о. № 200 (Черкаська обл.)

Плужніков Михайло Броніславович – в. о. № 127 (Миколаївська обл.)

Петьовка Василь Васильович – в.о. № 72 (Закарпатська обл.)

Сіленков Борис Віталійович – в.о. № 184 (Херсонська обл.)

Про це повідомляє офіційний сайт Єдиного центру.

Микола Наконечний є мером Христинівки, а його син – селищним головою Верхнячни.

Нагадаємо, що по Уманському округу опозиція висунула колишнього заступника міського голови Умані Максима Полякова.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #44 Любов 18.09.2012 20:21
:-) Якби всі кандидати були як Наконечний, то Україна процвітала б. Ви були років 7 тому у Христинівці, можете порівняти з сучасною? Якщо так, то вам зрозуміла моя думка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #43 Сергій 07.09.2012 18:23
Поляков-нечесна людина, кідалово якесь, його ніхто не підтримує, бо він підставив багато людей які з ним працювали,Поляк ов регіонал який працював і у Литвина і у ПР і всі його позбулися, бо цей політик дуже ненадійний, егоїстичний та аморальний тип.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #42 Гетьман 07.09.2012 16:44
Поляков вважає, що він найрозумніший, і може всіх дурити.............
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #41 Тома Знаюча 07.09.2012 16:02
Поляков ще та ........а, що бігає від од них до інших та шукає де більший шматок собі відірвати! Він брехун, ніколи не доводить до кінця те, що починає, а в більшості випадків навіть і не починає нічого робити!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #40 Мартин 07.09.2012 15:55
Наконечний ......... ще якого пошукати треба. Його не те, що до влади, взагалі ізолювати потрібно від людей!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #39 Вика 28.08.2012 10:34
Цитую Оксана:
Цитую Вероніка:
Цитую Оляы:
Чего Коле ... не хватает?Вроде бабла и так немеренно,зачем в раду лезть?

Ну а як же?Мало йому!


кому мало - так це всім кандидатам! всі хочуть попасти у Верховну раду. А якщо рівняти цих двох кандидатів, то чоловік у віці заробив, а от як заробив свій капітал молодий "опозиціонер" :lol: і чому він так хоче в депутати - оце питання :lol:

Наконечный-это тот кто развалил завод в Верхнячке(точне е разграбил) или его отец?Как то не удивляюсь что он попер на выборы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #38 Оксана 28.08.2012 00:08
Цитую Вероніка:
Цитую Оляы:
Чего Коле ... не хватает?Вроде бабла и так немеренно,зачем в раду лезть?

Ну а як же?Мало йому!


кому мало - так це всім кандидатам! всі хочуть попасти у Верховну раду. А якщо рівняти цих двох кандидатів, то чоловік у віці заробив, а от як заробив свій капітал молодий "опозиціонер" :lol: і чому він так хоче в депутати - оце питання :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #37 Вероніка 27.08.2012 11:22
Цитую Оляы:
Чего Коле ... не хватает?Вроде бабла и так немеренно,зачем в раду лезть?

Ну а як же?Мало йому!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #36 Оксана 24.08.2012 11:37
Цитую Улыбнуло:
Цитую Оксана:
Знову затягнули ту ж саму пісню?Придумайте щось нове,бо ці "факти" вже всім набридли та і спростовані вони вже давно.
Як це факти спростовані давно? :lol: ким? Поляковим? :D цікаво як він це спростовував? я не був заступником :lol: не сидів з депутатами ПР :-)

Прикол)Сразу видно-написали и не подумали о чем.Вы когда на остановке/лавочке/автобусе/неважно где
сидите возле бабушки(наприме р) тоже автоматически становитесь престарелой женщиной?!


Н-да. от як працюють на Полякова :lol: відповідають, але не одразу. напевно почав мало грошей платити. А ра рахунок бабусь на лавочках, то сидять і розмовляють у тих випадках, якщо є спільний інтерес :lol: спільні розмови. та якби це було один раз - то випадковість, а пстійно сидіти на сесіях із регіоналами - то як це можна пояснити???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #35 Улыбнуло 20.08.2012 10:00
Цитую Оксана: