реклама

реклама

Кандидатура казкаря Сашка Лірника (Олександра Власюка), якого «Свобода» нібито мала висувати по округу № 198 на Черкащині з центром у Смілі, ще під питанням.

Сьогодні на прес-конференції Об’єднаної опозиції депутат Черкаської міськради Микола Булатецький зауважив, що вчора під час з’їзду «Батьківщини» мав розмову зі свободівцями, які перед цим радилися з лідером партії Олегом Тягнибоком і ще остаточно не знають, хто представлятиме Смілянський округ.

Про те, що кандидатуру ще не визначили, «Прочерку» повідомив у коментарі й голова обласної організації «Свободи» Юрій Ботнар.

– Дійсно, ми будемо висувати кандидата від округу № 198 з центром у Смілі, але прізвище не можу сказати, бо його буде затверджувати з’їзд, котрий відбудеться завтра, – сказав Юрій Ботнар.

реклама

Коментарі  

 
+1 #9 ktd 01.08.2012 12:25
Цитую Валентина:
Цитую Зви Сало:
Цитую Приїхали:
Профанація виборів.. свободівці виявились абсолютно непрофесійні в плані підготовки виборчих кампаній. Все на "авось". Швидко бобік здох - в парламенті їх не буде :lol: :D


не можу згодитися. У парламенті вони будуть однозначно. Навіть фальсифікації не зменшать їхніх здобутків у 8 західноукраїнсь ких областях. Отже, принаймні, по списках, радикальних українців у ВР України побільшає.

Ото буде веселуха! :lol:

Да было уже, с УНСО например. Ну и что? Где тот же "ради-кальный" Шкиль, например?

Ви неуважно стежили за статистикою виборів стосовно ВО Свобода. 2-3 кратне зростання підтримки у всіх областях з кожними новими виборами - таких темпів та загальноукраїнс ької підтримки жодна партія ніколи не мала.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 ktd 01.08.2012 12:23
Цитую Приїхали:
Профанація виборів.. свободівці виявились абсолютно непрофесійні в плані підготовки виборчих кампаній. Все на "авось". Швидко бобік здох - в парламенті їх не буде :lol: :D

Нічого, з кожними новими виборами в кожній області вони беруть в 2-3 рази більше голосів ніж на попередніх, без поділу на схід/захід, навіть в Криму.
Згадайте історію про винахід шахів і все стане зрозумілим.
Хоча чутки про непрохідність пішли гуляти з прокремлівських блогів. Так що не варто ретранслювати антиукраїнську пропаганду
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Василь 01.08.2012 10:26
Цитую Ужасть:
...А де "зелені"??? каштани гинуть від молі...


зелені - це ще за часів Кучми відпрацьований матеріал, ПРоте ПРогнозую їх реінкарнацію через 5-7 років, коли все стихне
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Ужасть 31.07.2012 23:25
Свобода.... а там ще і НУНС.... Націоналісти...а ще є УДАР...ще Королевська з А.Шевченком...і усє тіпа апазіціонери... і усє хотять до Ради...захищати та вболівати за народ. А де "зелені"??? каштани гинуть від молі...а вони де????!!!! з своїми промоакціями... спеціялістами по захисту каштанів???? Чекають виборів???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 Ужасть 31.07.2012 23:18
Цитую Зви Сало:
[quote name="Приїхали"]Профанація виборів.. свободівці виявились абсолютно непрофесійні в плані підготовки виборчих кампаній. Все на "авось". Швидко бобік здох - в парламенті їх не буде :lol: :D



Дійсно.... з Булатецьким...буде веселуха :lol: :lol: :lol: :lol: ТО будинок триповерховий весь дрелями повесверлюють...то все винесуть.... а він... усе спіть.... Но якщо йому перед носом намалювати "турнікет"...то боже упаси....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Василь 31.07.2012 21:17
Цитую Зви Сало:
не можу згодитися. У парламенті вони будуть однозначно. Навіть фальсифікації не зменшать їхніх здобутків у 8 західноукраїнсь ких областях. Отже, принаймні, по списках, радикальних українців у ВР України побільшає.

Ото буде веселуха! :lol:


непогоджуюся з Вами. Як б сказав, просто українців побільшає. А радикальних хасидів поменшає...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #3 Валентина 31.07.2012 18:36
Цитую Зви Сало:
Цитую Приїхали:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 Зви Сало 31.07.2012 16:50
Цитую Приїхали:
Профанація виборів.. свободівці виявились абсолютно непрофесійні в плані підготовки виборчих кампаній. Все на "авось". Швидко бобік здох - в парламенті їх не буде :lol: :D


не можу згодитися. У парламенті вони будуть однозначно. Навіть фальсифікації не зменшать їхніх здобутків у 8 західноукраїнсь ких областях. Отже, принаймні, по списках, радикальних українців у ВР України побільшає.

Ото буде веселуха! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 Приїхали 31.07.2012 15:04
Профанація виборів.. свободівці виявились абсолютно непрофесійні в плані підготовки виборчих кампаній. Все на "авось". Швидко бобік здох - в парламенті їх не буде :lol: :D