реклама

реклама

Депутат Антон Яценко висунутий Партією регіонів за мажоритарним округом у Черкаській області з центром в місті Умань. Про це інформує «Українська правда».

Антон Яценко та Ігор Савченко – народні депутати, які свого часу обиралися до парламенту за списком «Батьківщини», а нині є членами Партії регіонів. Фото – «Главред».

Антон Яценко та Ігор Савченко – народні депутати, які свого часу обиралися до парламенту за списком «Батьківщини», а нині є членами Партії регіонів. Фото – «Главред».


Це зафіксовано в рішенні з'їзду Партії регіонів про затвердження мажоритарних кандидатів, яке є в розпорядженні Української правди.

Як відомо, Яценко обрався до парламенту нинішнього скликання за списком БЮТ

Інший депутат-регіонал Ігор Савченко, який також обрався за списком БЮТ, висунутий за округом в Черкаській області з центром в місті Сміла.

Партія регіонів висунула депутата Віктора Коржа на округ з центром в Каневі.

реклама

Коментарі  

 
+6 #23 бу-га-га 03.08.2012 22:30
В принципе они уже вошли в историю ак предатели своего движения и украйинськойи мовы , шо ж еще хатят эти два брата акробата. депутатами им уже не быть. А следовательно их же братья рыгианалы у них усе заберуть. Так шо считай они уже очень бедные. заместь выборов уже б думали как хоть трохи имущества спасти
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #22 Сергій з Кривалівки 03.08.2012 19:36
"Ужасті" - все своє політичне життя Микола Іванович Булатецький належав до однієї партії "Реформи і порядок", яка знаходиться у блоці з "Батьківщиною"!... Що ти верзеш, "Ужасть" провладна?... Бреши, бреши далі, відробляй свою пайку від ПР та Одарича!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #21 вася иа 02.08.2012 14:07
Цитую Nazar Obidzinski:
Какіє отвратітєльниє рожи!..


У СавЫ просто нос сильно большой. значительно больше рейтинга. А так ничего сильно отвратительного вроде нет. ......................................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #20 вася иа 02.08.2012 13:55
Яценко специалист по тендерам, а Савченко - специалист по ничему, просто клоун. РігиАналы сошли с ума. Хотя наверно им за ТУШКОВАНИЕ было обещано. Пацаны своих не бросают. Даже если те тушонка. Вот тока хто за них проголосует. Или протоколы перепишут?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #19 Nazar Obidzinski 01.08.2012 21:36
Какіє отвратітєльниє рожи!..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #18 Марія 01.08.2012 16:38
Не правильно. Їх треба було відправити на Черкаський м"ясокомбінат. Тушки депутатські там би пригодились. А в округи...Люди, гоніть їх продажніх подальше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #17 Фелікс 01.08.2012 16:18
ІУДИ !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #16 В гостях у казки 01.08.2012 14:26
Цитую кактус:
Цитую егор:
О ужас!Меня в детстве мама такими "личиками" пугала,чтоб я ночью на чердак не лез.

а якого дідька ти вночі лазив по чердакам???

Правильно робив Єгорка. Якби він малим на горищі знайшов Яценка і Савченка - ті дали б йому м"ячика, а його бабусі - кілограм гречки, щоб голосувала "правильно". Дяді тільки з вигляду страшненькі - а так вони добрі. Правда, винятково перед виборами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #15 кактус 01.08.2012 13:56
Цитую егор:
О ужас!Меня в детстве мама такими "личиками" пугала,чтоб я ночью на чердак не лез.

а якого дідька ти вночі лазив по чердакам???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #14 егор 01.08.2012 13:37
О ужас!Меня в детстве мама такими "личиками" пугала,чтоб я ночью на чердак не лез.