реклама
Sucurity Police

реклама

Партія «Свобода» на сьогоднішньому з’їзді висунула кандидатів на вибори до Верховної Ради. По одномандатному виборчому округу №198 (з центром у Смілі) балотуватиметься заступник керівника центрального виборчого штабу партії Сергій Рудик. Про це «Прочерку» розповів голова обласної організації «Свободи» Юрій Ботнар.


Також затверджено виборчі списки, куди в першу сотню потрапило троє черкащан. На 23-му місці – Едуард Леонов (керівник обласного виборчого штабу на Черкащині, депутат Тернопільської обласної ради, який очолював «Свободу» у Криму). На 51-му місці – сам Юрій Ботнар, на 56-му – Тетяна Чорномаз, колишня очільниця обласної організації цієї політичної сили.

Ще троє черкащан – увійшли в другу сотню списку: Юрій Гамалій, Олександр Лошков та Сергій Цаподой.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #14 Сергій 06.08.2012 14:28
Люди, голосуйте тільки за Свободу. Це єдина політична сила в якій не буде тушок і яка не зрадить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 фотокор 06.08.2012 12:23
Цитую Філософ:
... проте Свобода тут всім вже так остогидлла своїми антисемісемітсь кими та антилюдськими поглядами, що тобі це вже не допоможе...


Не треба видавати бажане за дійсне )))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #12 Філософ 02.08.2012 15:40
Cергіє, чим ти Олегу Ярославовичу так невгодив, кинули тебе на мажоритарку... Ну нічого, програвати - так з музикою. Від щирого серця скажу - це просто гроші на вітер. Те що ти ідеш від об'єднаної опозиції це добре, проте Свобода тут всім вже так остогидлла своїми антисемісемітсь кими та антилюдськими поглядами, що тобі це вже не допоможе...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 вася иа 02.08.2012 12:45
Рудик - зам Льоні Космоса. Схоже що Свобода взагалі нюх втратила. Младореформатор и Льоні Космоса перебігли в Свободу - це вже якась маячня. ганьба Тягнибоку. Слава ТягниБАКСУ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Нетолерантний 02.08.2012 09:54
Таке враження, що тролі з СБУ та місцевої влади на щось впливають. Будуть тролити одне одного в камерах, коли МИ прийдемо до влади :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #9 фотокор 01.08.2012 16:21
оооо скільки тролів одразу набігло ))) ггг )))
достеменний знак, що передвиборча кампанія почалась )))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Гоп - стоп 01.08.2012 16:11
Краще б Сашка Лірника висунули, на відміну від людини Черновецького - архітектора Рудіка!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Гоп - стоп 01.08.2012 16:09
Дуже добре, що Ботнар і його бабушка не пройдуть, а вехня частина списку нормальна! Ви подивіться, кого Клічко набрав: Пинзеник, Куніцин,Гурвіц, Герасим"юк, "нові обличчя", особливо у Гурвіца!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 Соціолог 01.08.2012 16:01
Отримавши владу на Галичині, партія "Свобода" повністю себе дискредитувала і має третій рейтинг в регіоні після "Батьківщини" та "Удару". Такі партійні діячі як керівник черкаської "Свободи" 25-річний Юрій Ботнар віштовхують людей своєю ексцентричністю та відвертим скандалізмом. Йому б рух хіппі очолювати, а не політичну партію. ПРОВАЛЬНА ВИБОРЧА КАМПАНІЯ СВОБОДІВЦІВ НА ЧЕРКАЩИНІ ЦІЛКОМ ОЧЕВИДНА. :sad: :roll: