реклама

реклама

Голова Черкаської облдержадміністрації та очільник регіоналів області Сергій Тулуб на сьогоднішній прес-конференції назвав кандидатів до ВРУ від ПР, що були затверджені на партійному з’їзді.

Серед кандидатів у нардепи, як і очікувалося, «регіонали» висунули цукрового магната Геннадія Бобова

Серед кандидатів у нардепи, як і очікувалося, «регіонали» висунули цукрового магната Геннадія Бобова


Отже, партія висунула по семи одномандатних мажоритарних округах Черкащини таких осіб:

Округ №194 – головний лікар Черкаського обласного онкодиспансеру Віктор Парамонов,

Округ №195 – заступник голови ОДА Олексій Головко,

Округ №196 – депутат облради Геннадій Бобов,

Округ №197 – нардеп Віктор Корж,

Округ №198 – нардеп Ігор Савченко,

Округ №199 – начальник теруправління МНС області Віктор Гвоздь,

Округ №200 – нардеп Антон Яценко,

– Я думаю, вже на цьому тижні ми їх офіційно публічно представимо. Дамо кожному з журналістів можливість задати їм питання, – зазначив Сергій Тулуб. – Адже ці люди не просто так виникли. Цьому передувала велика робота.

реклама

Коментарі  

 
+1 #27 Саша 09.08.2012 11:05
Цитую Небайдужий:
Голосувати буду за Яценка. Може хоч він вирішить проблему з водою у Умані.

За Яценка?Я даже слоган придумал ему "Деньги - зло!Хочу позлится :cry: "
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #26 ktd 07.08.2012 13:02
Всі вони є нацистами-українофобами, або відкритими або поки замаскованими.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #25 Жан-жак 07.08.2012 11:53
Цитую Небайдужий:
Голосувати буду за Яценка. Може хоч він вирішить проблему з водою у Умані.

Звичайно,виріши ть.Відключить.Нема води-нема проблем.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #24 Небайдужий 07.08.2012 10:34
Голосувати буду за Яценка. Може хоч він вирішить проблему з водою у Умані.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #23 Галинка 07.08.2012 10:33
:-) Нарешті я бачу кандидата, який дійсно здатен покращіти життя людей на Черкащині. Нам потрібні люди зі столиці! Це відкриває багато перспектив для розвитку
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #22 Тарас 07.08.2012 10:29
Усі люди достойні - нарешті від Черкащини будуть достойні кандидати
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #21 Крук 07.08.2012 07:50
От і добре, от і правильно - вказані кандидати просто стягнуть на себе весь негатив до партії влади, а інші попроходять, і стануть потім частиною більшості.
І причому тут розрахунок на здоровий глузд виборців?.....
Його (глузду) не було й не буде! Це підтвердяь перемоги "самовисуванців" (які, звичайно ж, ніяким чином не пов'язані з ПР) на округах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #20 Знаю 06.08.2012 20:35
Хитрий Тулуб - сам не пішов. А кажуть, що саме на цьому округу він собі стежечку натоптував. Зрештою, чуйка його не підвела: Чигирин і Черкаси завалили б його по саме "нєбалуй". А додавши до цього немічні показники в економіці, до Ян-ча після виборів можна було б і на очі не потикаться. А так можна буде розказувать у листопаді: "Та якби я пішов, то там ого-го скільки голосів назбирав би". Та раз носа не сунув - значить, соціологи принесли йому справжні цифри дослідження рейтингу, а не ті, які його потішили б і дали підставиться на ганьбу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #19 Марія 06.08.2012 19:45
Цитую КС:
Цитую Бобмочка:
Те,що він заробляє саме на Черкащині ще не робить його "своїм".

Головко єдиний-хто не ховається від виборців.

ДА І ВОЗЯТЬ ЙОГО ЯК МОЛОДУ ПО СЕЛАХ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 Марія 06.08.2012 19:44
Цитую КС:
Знаю Головка - порядна людина.Пропоную підтримати його кандидатуру.

ПОРЯДНІ ЛЮДИ ТАК НЕ ПОСТУПАЮТЬ,ЯК ГОЛОВКО. ФРАЄР ЩЕ ТАКИЙ! .........................................