реклама

реклама

Заступник керівника фракції «ВО «Батьківщина» в Черкаській обласній раді Світлана Трофімова зареєстрована кандидатом у нардепи по виборчому округу №194 (м. Черкаси, Придніпровський район). Як йдеться в повідомленні ЦВК, Світлана Трофімова йде на вибори як самовисуванець, вона безпартійна, працює директором ТОВ «Ре-Фо».

Як повідомлялося раніше, на цьому ж окрузі вже зареєстровано разом з Світланою Трофімовою четверо кандидатів-жінок. Це Любов Майборода, Валентина Жуковська та Леся Островська.

Усього ж в Центрвиборчкомі вже зареєстровано 14 кандидатів-жінок, що балотуватимуться по Черкащині. Серед них: Наталія Кравченко (№195), Ірина Алєксєєва, Інна Пономаренко та Алла Яременко (№196), Дарина Дарійчук (№197), Ольга Нікітченко (№198), Зоя Ружин (№199), Алла Карчевська, Галина Кучер та Катерина Маліченко (№200).

реклама

Коментарі  

 
+1 #10 Кристи 21.08.2012 15:08
[quote name="Тушка-працівниця"]Голова фракції БЮТ в облраді Анатолій Бондаренко видав "залізного кандидата" - Миколу Булатецького, а його заступник по фракції Світлана Трофімова визначила себе? :lol: Так поступають ДОСВІДЧЕНІ ТУШКИ :P Згадайте Трофімову у міській раді - яра соціалістка та прихильниця Володимира Леніна :lol: :D 8) :-* Потім купила партійений бренд БЮТу - стала депутатом обласної ради :roll: . Тепер очевидно нова мода

мода-не мода, а чоловіки найбільші плеткарі-що сам зробив, невдаха???? Мода зараз поганяти на всіх і вся! Аби тільки привід знайшовся! На жінок тільки і надія-материнський інстинкт природній-він вітягне нас безладу. А то слов нахваталися-"Тушки". Сам ти тушка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 федор принципиальный 20.08.2012 13:04
сдурели тетки сначала на стажировку в шевч.......о
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 Валерій 18.08.2012 12:57
"Максим Нетудихата-Висування Трофімової розцінюю позитивно"-ми всі ночами не спали, думали що з приводу висування Трофімової думає ПеРдонутий Максим Неперекопайкабе ль, вибачте Нетудихата.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 Свободівець 18.08.2012 10:55
В Свободі такого безладу немає .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Костя 18.08.2012 08:56
Цитую Бараненко:
Дивно: у Батьківщині по п`ять кандидатів на кожен округ? :P Це тепер називається "об`єднана опозиція"??

Дурниці.З чого Ви таке взяли?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Максим Нетудихата 17.08.2012 20:38
Висування Трофімової розцінюю позитивно: не тому, що вона пройде, - шансів ніяких, а як присуд діяльності так званої "об`єднаній опозиції" в особі Даценка з Булатецьким. Солодка парочка вирішила, що вони всіх поділять і самі себе крізь поставлять. А воно - зась! Швондерство - не пройшло.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Жашківська бабушка 17.08.2012 18:05
Цитую малентій:
Слідкую за політичним життям країни давно.Але ці прізвища заганяють в тупик.Наприклад,хто така Ружин?Якщо прізвище Кучер не викликає питань,відомо про її махінації з квартирами вже давно,то інші кандидатки по 200-му округу нікому не відомі.Чому Кравченко(округ 195) попхалась на вибори?В неї своїх посадових обов`язків мало?

Ружин Зоя, Гвоздь Віктор, Ігор Доманський, Мирослав Якібчук- це технічна підтанцовка Валентина Ничипоренка на 199 окрузі!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #3 Тушка-працівниця 17.08.2012 17:24
Голова фракції БЮТ в облраді Анатолій Бондаренко видав "залізного кандидата" - Миколу Булатецького, а його заступник по фракції Світлана Трофімова визначила себе? :lol: Так поступають ДОСВІДЧЕНІ ТУШКИ :P Згадайте Трофімову у міській раді - яра соціалістка та прихильниця Володимира Леніна :lol: :D 8) :-* Потім купила партійений бренд БЮТу - стала депутатом обласної ради :roll: . Тепер очевидно нова мода :P :zzz
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 Бараненко 17.08.2012 17:02
Дивно: у Батьківщині по п`ять кандидатів на кожен округ? :P Це тепер називається "об`єднана опозиція"??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 малентій 17.08.2012 17:00
Слідкую за політичним життям країни давно.Але ці прізвища заганяють в тупик.Наприклад,хто така Ружин?Якщо прізвище Кучер не викликає питань,відомо про її махінації з квартирами вже давно,то інші кандидатки по 200-му округу нікому не відомі.Чому Кравченко(округ 195) попхалась на вибори?В неї своїх посадових обов`язків мало?