реклама

реклама

Керівник фракції Партії регіонів у Черкаській міській раді, голова громадської організації «Рідне місто Черкаси» Сергій Отрешко балотується у народні депутати по одномандатному виборчому округу № 194 (Придніпровський район м. Черкас). Відповідна інформація з’явилася на сайті Центральної виборчої комісії. Кандидат іде на вибори шляхом самовисування.

У декларації, яка також оприлюднена на сайті, Сергій Отрешко вказав свою посаду – радник директора філії АТ «Брокбізнесбанк» – та доходи. Зокрема, його дохід становить 76 тис. 682 грн. А членів сім’ї (дружина та син) – 499 990 грн. (це дохід від підприємницької та незалежної професійної діяльності). У Отрешка є житловий будинок площею 302,6 кв. м. Та дві земельні ділянки – 1601 і 800 кв.м. Також кандидат має автомобіль «Nissan Naxima» 2005 року випуску і два катери – напівкільовий та «Воронеж» відповідно 1990 та 1980 року випуску.

А у володінні членів сім’ї Сергій Отрешко задекларував автомобіль «Nissan Qashqai» 2011 року випуску.

Нагадаємо, що офіційним кандидатом від Партії регіонів по цьому округу висунуто головного лікаря Черкаського обласного онкологічного диспансеру Віктора Парамонова.

реклама

Коментарі  

 
+13 #15 Катер Воронеж 21.08.2012 20:32
Цитую федор принципиальный:
в ПР нет нормальных людей там собрались или которые по два срока в тюрьме отсидели или бывшие рекет...ы банд...ы или без изв...ин в голове

Вот я и говорю- исключение потому что ни одному пункту не соответствует.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #14 федор принципиальный 21.08.2012 17:12
в ПР нет нормальных людей там собрались или которые по два срока в тюрьме отсидели или бывшие рекет...ы банд...ы или без изв...ин в голове
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-18 #13 Валерій 20.08.2012 11:01
Сашку та катеру воронежу—хлопці ви так обізнані в середовищі ПартіїРигіонів, боти Отрешка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #12 Катер Воронеж 20.08.2012 09:34
Если допустить, что в ПР есть нормальные люди, то Отрешко- чуть ли не единственный из них.Поэтому и в списке места не нашлось.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #11 Макс 19.08.2012 22:09
Такі за німців були поліцаями, пригадує відомий письменник О. Чорногуз.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #10 саша 19.08.2012 16:05
Цитую фіквам:
ДУЖЕ ВПЛИВОВИЙ ЙЗ СВОЄЮ БРАТВОЮ1111
дЕ Ж ЙОГО ДРУЖОК АДІДАС, МЕЛЯ.??? ПО ЯКОМУ ОКРУГУ БАЛАТУЮТЬСЯ.???
ЧИМ НА ЦЕЙ РАЗ БУДЕ ЧЕРКАЩАН ДИВУВАТИ.
нЕВЖЕ ЧЕРКАЩАНИ НЕ БАЧАТЬ ЯК У НИХ ПОКРАЩИЛОСЬ ЖИТТЯ !!!!

Адидас и Меля никогда небыли ему друзьями
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #9 Nikotin 19.08.2012 11:50
Якось цікаво виходить в ПР, затверджують одного, інший самовисувається , при нормальному розкладі цього треба виключать з ПР, і хай іде, як безпартійний. Відчуваю, що явка виборців по 194 буде 100 відсоткова, з який по 50 % набируть Парамонов, і Отрешко, 50 % Жуковська, 30 % Булатецький і 10 - Майборода :lol: