реклама

реклама

Кандидат у народні депутати по 194 виборчому округу, депутат міськради Олександр Радуцький за підсумками вчорашнього голосування найбільше очікує результату виборів у тому умовному черкаському окрузі, де він здобув мандат депутата міської ради. Про це він повідомив у коментарі «Прочерку».

 

– Мені найцікавіше, як люди проголосують за мене у мікрорайоні «Шкільна», від якого я є депутатом міськради. Для мене це буде моментом істини. Це буде показником моєї роботи. Я дуже очікую цього результату, бо багато чого вкладав у цей округ, – зазначив Олександр Романович.

Що ж до його загального враження від дня виборів, то він запевнив, що також бачив автобуси з виборцями, яких називають «каруселями», і про що повідомляли спостерігачі.

Олександр Радуцький на виборчій дільниці мікрорайону "Шкільна"

Олександр Радуцький на виборчій дільниці мікрорайону "Шкільна"

– На сьогодні, я так розумію, будь-який олігарх, який захоче балотуватися до Верховної Ради від Черкас, може за півтора місяця до виборів приїхати і перемогти, бо люди живуть у таких умовах, що змушені брати гроші. Але водночас у людей є совість, тому взявши гроші, вони голосують за того кандидата. Впевнений, що після дня голосування в окружній виборчій комісії порушень не буде. Все вже було зроблено до цього, – сказав Радуцький.

Також він зазначив, що вважатиме бронзу – третє місце на виборах – непоганим показником.

– Я ж іще політик-початківець, – уточнив Радуцький і подякував усім своїй виборцям за підтримку. – Мені сьогодні більше півсотні повідомлень приходило від друзів з підтримкою. І я їм вдячний.

реклама

Коментарі  

 
+3 #16 Марія 16.12.2013 19:13
А тепер Сашко і Білоусова здає. Може сподівається стати новим секретарем ради. Не вийде!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 Тетя 16.12.2013 18:39
треба батька було поважати, йому дякуй за місце в міськраді. Це закон бумеранга спрацював.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 Умора 16.12.2013 17:47
Цитую Фугас:
Романыч, 3% ты набираешь как початкивець и 5% будешь набирать как зрелый политик. Увы...

не-а, как зрелый политик, сашок наберет 2,5 %...как ющенко, прости Господи...:)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #13 Карма 16.12.2013 15:30
Ось і все. закат політичної карєри Радуцького. От набрав би Радуцький 7-9 тис голосів. Міг би про щось говорити, а так 1800 голосів - це плевок в обличчя Радуцького від черкащан.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 ДВК 16.12.2013 14:12
Цитую Костя:
Цікаво скільки людей проголосували на дільницях, які входять в депутатський округ Радуцького? Більше чи менше, ніж на виборах 2010 року?


Менше. Разів в два. От вам ціна зради
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #11 Катерина 16.12.2013 12:05
Радуцькому треба було триматися Одарича і не зраджувати його. Рейтинг підтримки Одарича давав би непогані відсотки для Радуцького. І диви коли Одарич награвся б в мери, то Радуцький ставав би приємніком. А так він і гроша ломаного не вартий.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 Костя 16.12.2013 12:04
Цікаво скільки людей проголосували на дільницях, які входять в депутатський округ Радуцького? Більше чи менше, ніж на виборах 2010 року?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #9 Голосувальник 16.12.2013 11:54
Радуцкий не сможет пользоваться поддержкой Черкащан. Нет доверия )))). Есть амбиции
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #8 Антон 16.12.2013 11:01
Ці вибори - це повний провал Радуцького. Він мітить в мери, а отримує на окрузі, який покриває 70% міста лише 1500 голосів. Це при тому, що той же Одарич отримував у 2010 році - 37 тис. голосів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #7 Старожил 16.12.2013 10:59
Цитую Фугас:
Романыч, 3% ты набираешь как початкивець и 5% будешь набирать как зрелый политик. Увы...

Я вообще в шоке! КТО его выбирал? ЧТО бы он делал в ВР? Тихо сидел, ка Зубик, или пиарился, как Олийнык?