реклама

реклама

 Колишній одіозний нардеп від Черкащини, співочий ректор Михайло Поплавський нині знову стає нардепом. За попередніми даними він лідирує в окрузі №101 Кіровоградської області. Нагадаємо, там Поплавський балотувався як самовисуванець.


Як відомо, у 2013 році Поплавський виграв вибори в окрузі №194 в Черкасах у Миколи Булатецького, проте останній постійно скаржився на фальсифікації з боку конкурента.


реклама

Коментарі  

 
+3 #35 Алёна 29.10.2014 17:52
Добре, що Поплавський пройшов) Це його рідний край - значить в його інтересах зробити краще для свого народу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #34 киви 28.10.2014 18:17
Круто что Кировоград будет представлять Поплавский. Он всегда знает что нужно народу, всегда общается с избирателями которые отдали ему свой голос, за это огромнейший ему плюс. Не то что некоторые.... выбираешь их, а потом ни слуха ни духа
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #33 Павел 28.10.2014 16:49
Не знаю, я много раз слышал, как о Поплавском хорошо отзываются, тем более Кировоградщина - его родной край!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #32 кеп 28.10.2014 15:51
Вполне приемлемый результат. Поплавку можно доверить этот округ, а с учетом того что это его родной край, уверен везде будет порядок как надо!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #31 марина 28.10.2014 14:12
Цитую адекватний:
А це вам доказ що патріоти ваші дуті і ні на що крім привести краіну до злидарів, про...ти територію та принести тисячі смертей - НЕ ВАРТІ. Пройде ще трохи часу і коли діточки хлібця попросять а грошенят не буде переосмислите своє відношення до бандитського захоплення влади нездарами та вбивцями. Будете вспоминати як Данилича вспоминаєте.



100% поддерживаю!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #30 Миру всем! 28.10.2014 14:03
главное чтобы войны не было. А все другое не важно. Если за него проголосовали люди, значит он многое сделал для них. Я еще слышала, что он дал помощь АТО, и это действительно хорошо. И все же, нам остается надеяться на лучшее. Мир всем!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #29 Елена 28.10.2014 12:54
Какая разница какую должность занимал до выборов, ректор или доцент, главное кем хотят они быть сейчас!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #28 Слава Радуцькому!!! 27.10.2014 23:05
Цитую Anna:
А потім скиглять, хочуть від них добра, і воно прийде, так як прийшло на Донбас. Люди, коли ви вже не будете продаватися за ті брудні копійки? Мабуть тоді, коли від рук російського агресора загинуть ваші діти.

А вони навіть перед могилою своїх дітей продадуться! Такий менталітет які деякі путають з "мінетом"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #27 Слава Радуцькому!!! 27.10.2014 23:02
Цитую Жар-птица:
блин, все такие умные, какой Поплавский плохой, какой плохой, а кто тогда хороший????

Хороший Гиркин! Он тоже "доцент" и "ректор"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #26 Слава Радуцькому!!! 27.10.2014 23:00
Цитую блин:
Цитую Виктория:
Анна, Вы о чем вообще? Поплавский помогает бойцам АТО и помогает на благотворительн ых засадах.
Дай Бог ему здоровья за это. А то у нас только пиариться на горе и умеют. Он дела творит а не словами бросается.

Анна, студентка ректора, ты, штоль? :cry:

Да, да, "студентка"! Фамилия не Со..ева?