реклама

реклама

31 771 голосів (41,15%) віддали черкащани за представника партії Блоку Петра Порошенка Олега Петренка. Такими є дані опрацьованих 100% протоколів по округу №194. Найближчий конкурент самовисуванка Валентина Жуковська відстала від Петренка на 13507 голосів.

Опрацьовано 100% протоколів і в смілянському окрузі №198. Там переміг само висуванець, член партії «Свобода» Сергій Рудик. За нього віддали голоси 15828 виборців (21,45%). Найближчий суперник, самовисуванець Віктор Тимошенко відстав на 545 голосів.

Про це інформує сайт ЦВК.

По іншим округам Черкащини ще триває підбиття підсумків. За попередніми даними там перемагають: округ №195 – самовисуванець Володимир Зубик, округ №196 – самовисуванець Геннадій Бобов, округ №197 – «порошенківець» Владислав Голуб, округ №199 – самовисуванець Валентини Ничипоренко, округ №200 – самовисуванець Антон Яценко.

реклама

Коментарі  

 
+2 #9 Муська 28.10.2014 15:31
Ну победітєлі, так победітєлі...
Я про інше хвилююсь. Так активно працював на виборах кандидат Бондаренко, а зараз про нього навіть слова ні гу-гу. Може щось з людиною трапилося? Це ж не рядовий громадянин, це ж лідер обласного осередку мощної патріотичної партії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 марина 28.10.2014 14:16
Цитую місцевий житель:
В голові не вкладується - хто міг з нормальними мізками голосувати за "опозиційний блок"? Тільки від влади і знову лізуть. Зробили пенсійну реформу, а тепер кажуть треба відмінити! То жто ж 4 роки все карулесів? А людям, які голосували за цих виродків ГАНЬБА!!!


Ганьба скоро и у вас будет с такими партиями :-) поживем увидим, только очень страшно за наше будущее :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #7 місцевий житель 28.10.2014 12:22
В голові не вкладується - хто міг з нормальними мізками голосувати за "опозиційний блок"? Тільки від влади і знову лізуть. Зробили пенсійну реформу, а тепер кажуть треба відмінити! То жто ж 4 роки все карулесів? А людям, які голосували за цих виродків ГАНЬБА!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #6 стас узбек 28.10.2014 12:16
Цитую Крим Україна:
"СПАСИБО ЖИТЕЛЯМ ДОНБАСА" Донбасс проголосовал за продолжение войны или почему они не учатся на своих ошибках?http://www.facenews.ua/news/2014/253212/ (КОГО ТАМ СПАСАТЬ?РАДИ КОГО ПОГИБАЮТ НАШИ ПАРНИ?ДЕПОРТИРОВАТЬ ИМ ПРУХОВ ЖОПОБЛОКА И ОГОРОДИТЬ,ХВАТИ Т УКРАИНЕ НОСИТЬСЯ С НИМИ.ВАТА ГОЛОВНОГО МОЗГА)

Вроде как жители Донбасса к тебе не приходили...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #5 федор принципиальный 28.10.2014 09:42
Перелицованные регионали опять навешали лапшу и стали депутатами,ну и публика у нас,хотят перемен,а выбирают 3,14дарасов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #4 Бонд 28.10.2014 08:30
Рудик- цехрещенний батько хусточкової мафії!!! ГАНЬБА СТАРИМ ТВАРЮКАМ , які купляються на хусточки. Треба прийняти закон, щоб старики не голосували. Як не крупа з жучками, то похоронні набори.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #3 Крим Україна 28.10.2014 00:02
Виборцям Зубика,Бобова,Н ичипоренко,Яцен ко,там кажуть в Донбасі курорт відкрили,вам туди курсовки видають,в ригоштаби заходьте,як ви в очі родичам загиблих дивитись будете?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #2 Крим Україна 27.10.2014 23:58
"СПАСИБО ЖИТЕЛЯМ ДОНБАСА" Донбасс проголосовал за продолжение войны или почему они не учатся на своих ошибках?http://www.facenews.ua/news/2014/253212/ (КОГО ТАМ СПАСАТЬ?РАДИ КОГО ПОГИБАЮТ НАШИ ПАРНИ?ДЕПОРТИРОВАТЬ ИМ ПРУХОВ ЖОПОБЛОКА И ОГОРОДИТЬ,ХВАТИ Т УКРАИНЕ НОСИТЬСЯ С НИМИ.ВАТА ГОЛОВНОГО МОЗГА)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #1 Контрибуція 27.10.2014 22:46
Рудик - це жах, справжній. Буде ШУФРИЧ № 2