реклама

реклама

«Суд зобов’язав нас переглянути документи, а не зареєструвати кандидатів від «Партії вільних демократів». Так у коментарі «Прочерку» відповів на звинувачення міського голови Черкас і лідера ПВД Сергія Одарича стосовно відмови реєструвати кандидатів від «Партії вільних демократів» заступник голови міської виборчої комісії Микола Бунякін.

Нагадаємо, що сьогодні Сергій Одарич висловив звинувачення у бік виборчої комісії, яка «відмовилась виконувати рішення судів щодо реєстрації кандидатів від «Партії вільних демократів».

– У рішенні суду написано: з формальних підстав скасувати постанову про відмову в реєстрації, а також зобов’язати комісію в межах строку, передбаченого законом про місцеві вибори, переглянути документи цих кандидатів, яким було відмовлено. Комісію не зобов’язали зареєструвати вказаних осіб кандидатами. Комісія на своєму засіданні переглянула документи, а оскільки термін на реєстрацію закінчився першого числа і рішення суду не зобов’язувало нас зареєструвати вказаних кандидатів, ми ухвалили рішення визначити цих осіб такими, які не можуть бути зареєстровані кандидатами, – говорить Микола Бунякін.

Також заступник голови міської виборчої комісії пояснив, чому саме цих кандидатів не змогли зареєструвати.

– Вони подали неповні відомості у своїх автобіографіях. Закон чітко вимагає автобіографії з обов’язковим зазначенням певних відомостей. Аналогічна практика була і в ЦВК, коли через відсутність деяких відомостей в автобіографії відмовлялись реєструвати кандидатів. «Партія вільних демократів» побігла до суду, вони просили визнати дії комісії протизаконними. Суд ухвалив рішення зобов’язати нас переглянути ці документи. Ми діяли в межах своїх повноважень, виконали рішення суду в строки, визнані законодавством, – заявив Бунякін.

Нагадаємо, що Черкаська міська виборча комісія відмовила в реєстрації 12-м кандидатам від «Партії вільних демократів». Сергій Одарич називав цей прецедент «передвиборчим бєспрєдєлом».

реклама

Коментарі  

 
+1 #12 Друзі 07.10.2015 21:36
Бунякін - браво. Допоможи Черкасам позбавитись Одаричізму
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Златоград 07.10.2015 21:33
Цитую Клоп:
Бунякина у мусорний бак!

Микола Миколаєвич, молодець! Так тримати , покажи їм " кузькину мать"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Рамір 06.10.2015 22:38
Так йому й треба!
Тепер потрібно всім не голосувати за пвд і кинути іх в сміттєвий бачок історіі.
Геть з Черкас!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 блазень 06.10.2015 19:13
Навіть шановний Сергій Борісович сотоварищі не опускався до такого бєспрєдєла! :-) Ну як можна лишити можливості людині балотуватись через якийсь папір??? Це сором та ганьба всім деклараціям влади про "життя по новому" :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Клоп 06.10.2015 17:03
Бунякина у мусорний бак!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #7 Граната 06.10.2015 16:42
А я б на месте тех кого комисия неправильно бортанула и суд это признал, подалбы иск на возмещение морально ущерба этак на пару милионов гривен!!!! к комисии и каждому члену комисии кто голосовал за незаконное решение....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Хелп 06.10.2015 15:44
Ох и неучи.... да суд НЕ ИМЕЕТ ПРАВО ЗОБОВЯЗУВАТЬ!!! ! По европейским нормам, конвенции, суд имеет право отменить назаконное решение органа.... что равносильно тому что орган поступил неверно и ОБЯЗАН исправить ошибку!!!!!


Кроме того суд в своем решении УСТАНОВИЛ что вы были неправы!!! И суд решение прнимает именнем УКРАИНЫ - решение суда это ЗАКОН - а вы неучи в избирательной комисии возобнили себя выше закона???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 ригошоколад 06.10.2015 14:47
Оппоблок - это фонд помощи Рината Ахметова старым и больным депутатам-регионалам, которых не взяли в "Блок Порошенко".
Петр Олещук
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Ой. что мы наделали 06.10.2015 14:32
Цитую 007:
Цитую вовсеня:
Одарич, може досить дурити народ видаючи бажане за дійсне? Надайте копію ухвали суду! І ми подивимось на чиєму боці правді!

Покажіть документи, які ви Одарич надали та рішення суду і все стане нам зрозумілим, а так пише хр*** зна що.

Леонид Макарович, Леонид Данилович, Виктор Федорович вернитесь, мы все прости-и-и-м .....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 007 06.10.2015 13:23
Цитую вовсеня:
Одарич, може досить дурити народ видаючи бажане за дійсне? Надайте копію ухвали суду! І ми подивимось на чиєму боці правді!

Покажіть документи, які ви Одарич надали та рішення суду і все стане нам зрозумілим, а так пише хр*** зна що.