реклама

реклама

У ці хвилини в залі засідань черкаського Будинку рад відбуваються гарячі дискусії щодо встановлення результатів виборів до Черкаської облради.


Присутні кандидати в депутати та активісти «Свободи», «УКРОПу», «Батьківщини», Партії ветеранів Афганістану та інших політсил, невдоволені «раптовим проходженням до облради Опозиційного блоку». На зустрічі з громадськістю присутні голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко та начальник УМВС України в Черкаській області Владислав Пустовар.


Представник «Свободи» Андрій Куча озвучив дані, згідно яких Опоблок просто не може потрапляти до облради. Інші представники політсил критикували роботу ОВК та закритість голови ОВК Миколи Свергунова. А голова черкаської МВК Володимир Матюша публічно звинувачував у впливі на виборчий процес обласну владу, прокуратуру та міліцію.


Депутат Черкаської міської ради від афганців Олександр Рибченко переклав усю відповідальність за можливі фальсифікації на голову ОДА Юрія Ткаченка, який, мовляв, має стежити за законністю проведення виборів. Пустовар зазначив, що по всіх озвучених фактах щодо можливих фальсифікацій e черкаській ОВК будуть порушені кримінальні провадження.

Усі присутні залишились у залі чекати, поки збереться ОВК на чолі з Свергуновим, щоб встановити законний результат волевиявлення громадян.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #34 Сеня Рудик 05.11.2015 03:46
БПП протягує блок ОПО щоб було з ким створювати коаліцію.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #33 українець 04.11.2015 23:58
Цитую Политолог:
Социальная напряжённость в стране зашкаливает.порошенко уже не управляет политичискими процессами в стране.порошенко и его ОПГ делает всё ,чтобы ввергнуть страну в гражданское противостояние.это противостояние соизмеримо гражданской войне.Этого допустить нельзя! Необходимо срочно созывать НАРОДНОЕ ВЕЧЕ!

Громадянська війна почнеться тоді коли Порошенко ОРДЛО впихне в тіло України, ніхто з тим миритись не стане, і Меркель з Оландом Пєтє занепокоєня викажуть десь в Ліпєцку.Негайно треба перевибори ВР і президента.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #32 українець 04.11.2015 23:55
Цитую Оксана Ковбоша:
Цитую Лего:
А скільки БПП вкрала голосів? тисяч 50 чи більше7 Хто знає?

За ніч голосів додалося:
БПП +25545
Оппозиційному Блоку + 10227
Черкащанам +2451
Наш край +306
В СУМІ: +38529
Звідки ж вони їх забрали:
У Партії ветеранів Афганістану - 10100
"УКРОПа" - 9688
Партії простих людей Сергія Капліна - 5948
"Свободи" - 5594
"Народного контролю" - 1923
"Батьківщини" - 818
"Відродження" - 616
Аграрної партії - 616
"Нова Держава" - 343
РПЛ - 287
"Соціалістів" - 47
В СУМІ вкрадено: 38548
Похибка - 19 голосів, внаслідок того, що протоколи десь уточнювалися. Але ж не 38 тисяч!!!
А тепер подивіться, хто собі накинув голосів і маєте підтвердження - БПП і Оппоблок грають в одну дудку!

Це вони вкрали 255000 голосів, а скільки примусово з бюджетників здерли???Їх % кефір, у кулі не жирний, а у цукерки поки що жирний.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #31 Неполітолог 04.11.2015 23:00
Цитую Политолог:
Социальная напряжённость в стране зашкаливает.порошенко уже не управляет политичискими процессами в стране.порошенко и его ОПГ делает всё ,чтобы ввергнуть страну в гражданское противостояние.это противостояние соизмеримо гражданской войне.Этого допустить нельзя! Необходимо срочно созывать НАРОДНОЕ ВЕЧЕ!

...з якого і почнеться громадянська війна !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #30 угу 04.11.2015 21:12
Свій свого тягне, що засновник ПР міг зліпити з БПП,тільки ПР,нинішнє ОБ.Партії, які хочуть мати майбутнє в Україні, не тільки не мають з ними коаліції складати, а відгородитись подалі, бо потім як спільники будуть вважатись.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #29 Политолог 04.11.2015 19:23
Социальная напряжённость в стране зашкаливает.порошенко уже не управляет политичискими процессами в стране.порошенко и его ОПГ делает всё ,чтобы ввергнуть страну в гражданское противостояние.это противостояние соизмеримо гражданской войне.Этого допустить нельзя! Необходимо срочно созывать НАРОДНОЕ ВЕЧЕ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #28 Сэм 04.11.2015 19:13
Все це добре, тільки яким боком до цього всього ОДА ? Ткаченко, чи хтось інший, що може наказати виборчій коміссії? То це буде злочин. Звертатись треба офіційно в суд, прокуратуру, міліцію. І там доводити свою правоту. А так тільки на базарі справи вирішують.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #27 трохи жарту від народу 04.11.2015 19:04
о Заходить Цеголко в кабінет Порошенка.
Порошенко: що там?
Цеголко: вчорашній огляд преси і статистика розмов маршрутках.
П: і що там в маршрутках?
Ц: (зітхаючи) матюкають.
П: за що?
Ц: за корупцію.
П: і кого найбільше?
Ц: вас, Петро Олексійович.
П і ще за що матюкають?
Ц: за непрофесіоналіз м.
П: що теж мене найбільше.
Ц: ні, тут ви на другому місці.
П: (радісно) а хто на першому? Яценюк?
Ц: ні. Жопорукий снайпер, який вчора стріляв по прокуратурі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #26 Ковбошу в Губернатори! 04.11.2015 17:58
Цитую Оксана Ковбоша:
Взяла протоколи з районних ТВК, підсумковий з ОВК і сіла за калькулятор. Ось що вийшло.
За ніч голосів додалося:
БПП +25545
Оппозиційному Блоку + 10227
Черкащанам +2451
Наш край +306
В СУМІ: +38529
Звідки ж вони їх забрали:
У Партії ветеранів Афганістану - 10100
"УКРОПа" - 9688
Партії простих людей Сергія Капліна - 5948
"Свободи" - 5594
"Народного контролю" - 1923
"Батьківщини" - 818
"Відродження" - 616
Аграрної партії - 616
"Нова Держава" - 343
РПЛ - 287
"Соціалістів" - 47
В СУМІ вкрадено: 38548
Похибка - 19 голосів, внаслідок того, що протоколи десь уточнювалися. Але ж не 38 тисяч!!!
А тепер подивіться, хто собі накинув голосів і маєте підтвердження - БПП і Оппоблок грають в одну дудку!

Молодець Ковбоша! Замынила одна всю ср..ну ригонуту комісію. Даешь Ковбошу в губернатори А цю владу на нари!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #25 Авжеж 04.11.2015 17:38
20000$ для Обласної ТВК за 10 тищ лівих дописаних голосів за ОПОБЛОК!

це -- як? по 2 доляри за один украдений голос виборця?

Ви за кого людей маєте? за дохлу курку?