реклама

реклама

Перевірка протоколів з виборів до Черкаської облради членами виборчої комісії за присутністю представників ЦВК закінчилася.


 
Так, дані з протоколів відповідають паралельному підрахунку голосів. Згідно них до облради не проходить партія «Опозиційний блок», проте потрапляє «Партія ветеранів Афганістану» та «УКРОП».

Звідки взялася інформація з кінцевого протоколу, який був зачитаний вночі (4 листопада) на засіданні комісії нині невідомо.

Нагадаємо, що вчора політичні сили заявляли про те, що Черкаська обласна ТВК проголосувала за протокол, дані якого були сфальшовані.

Фото з "Фейсбуку" Захара Колісніченка

Фото з "Фейсбуку" Захара Колісніченка



Тим часом, представники від ЦВК повідомили, що спостерігатимуть за ситуацією до моменту оприлюднення кінцевого протоколу про результати голосування.

Окрім цього, на засідання так і не з'явився голова комісії Микола Свергунов, печатки також немає.

Про це пише ГМ "ОПОРА".



До речі, учора ввечері під ОВК навіть розклали шини. Фото сайту "Про все"

До речі, учора ввечері під ОВК навіть розклали шини. Фото сайту "Про все"


реклама

Коментарі  

 
0 #27 цікавий 10.11.2015 16:31
Цитую Чукча:
Цитую Тася:
Чекаємо покарання винних.Пора садити.

Уже розібралися.
Сидіть буде компьютер, він не той програмой обрахував і ввів у оману членів комісії. А ті повірили техніці :cry:


може його расстрелять так подставил кристально чесного Ботичели
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #26 Валентина 06.11.2015 15:35
Цитую #:
Цитую Виктор:
Опоблок проходит!!! выборы фальсифицыруют укропы

Сказав би я тобі, куди твій Опоблок "проходіт" - тільки модератор не пропустить! ;-)

Просто букву .. добавте перед назвою партії, і буде зрозуміло куди проходить опоблок.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #25 расія 06.11.2015 15:09
Цитую украина:
Кушай конфетки президентские дальше ;-)

А що ти у свого Путлєра "кушаєш"? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #24 украина 06.11.2015 13:44
Цитую Ватану:
Цитую черкассы:
Испугались Опоблок :lol:

Це кого "іспугалісь" - твоїх задрипанців, чий колишній "вождь" спочатку падав від попадання курячим яйцем, а потім дременув у рашку, кинувши напризволяще страусів у Межигір"Ї? Та не сміши ти, "чєркассі"!


Кушай конфетки президентские дальше ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #23 Нестор Іванович 05.11.2015 20:09
Цитую черкащанин:
коли сядуть фальсифікатори???Реально сядуть?7-10років!!!!!!!НЕ ГАЙНО, ЗЛОЧИН ЗАФІКСОВАНО ТА ПІДТВЕРЖЕНО, БАНДА ВІДОМА, ЗДАДУТЬ ЛЯЛЬКОВОДІВ ВІДСИДЯТЬ З НИМИ, НІ, СИДІТИ МАЮТЬ САМІ!


Ви наївний, як дитина - у нас на майдані розтріляли як у тирові більше сотні мирних протестувальник ів і ніхто не покараний, навпаки, тих хто відстоював нашу державу на майдані, а потім воював за неї сьогодня кидають у вязниці, а Ви кажете посадять зочинців-фальсифікаторів .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #22 О.Б.КУРЕНИЙ 05.11.2015 19:16
Цитую ЛВВ:
Де і коли буде мітинг за посадку запроданців у тюрму?

На "октябрськи", послязавтра. Вместо димонстрации во славу вечноживого актября, на Пионерской вокруг найбильшой выбоины. Прихади Василю, будет весело!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #21 ЦІКАВИЙ 05.11.2015 19:09
А шо, Мыхлык, ты про махлеж типа не знал? твой друг Сас не рассказал? Тоже мне друг...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #20 Контролер 05.11.2015 19:07
Цитую Обласна народна рада:
Розслідування кримінальної справи беремо на контроль.Крок вліво,крок вправо-Майдан з покришками.І виконавці,і організатори будуть сидіти.


Та ладно. Не смеши. Берешь на контроль. То ж Папа заказал фальсификацию. Кто ж его посадит? Он же почти памятник
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #19 Ватану 05.11.2015 19:05
Цитую черкассы:
Испугались Опоблок :lol:

Це кого "іспугалісь" - твоїх задрипанців, чий колишній "вождь" спочатку падав від попадання курячим яйцем, а потім дременув у рашку, кинувши напризволяще страусів у Межигір"Ї? Та не сміши ти, "чєркассі"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #18 ЛВВ 05.11.2015 18:42
Де і коли буде мітинг за посадку запроданців у тюрму?