реклама
Sucurity Police

реклама

Заступник голови ОДА Юрій Сас зараз перебуває на лікарняному. Про це він повідомив у коментарі «Прочерку».

– Учора вранці я написав заяву на звільнення за власним бажанням після того, як дізнався результати виборів. Бо я вважав, якщо проходить до обласної ради Опоблок, то мені в такій владі нічого робити. Заяву має розглянути голова ОДА, – пояснив Юрій Сас.

На думку Саса, за нормальних умов Опоблок не міг проти в облраду.

– Я, принаймні, мав результати вибори до райрад, то скажу, що Опоблок практично нікуди не проходив. Аж раптом, він потрапляє в облраду. Звісно, мене це як мінімум здивувало, – зазначив він. – Вже сьогоднішні результати виборів до облради, озвучені ОВК, є, як на мене відображенням реального стану речей. Інші результати, які справедливо обурювали громадськість, нічим іншим, крім фальсифікацій, не назвеш.

Що ж до учорашніх закидів Миколи Булатецького щодо причетності Саса до політичної корупції, то він заявив, що категорично спростовує такі звинувачення.

– Я не спілкувався з членами комісій на тему встановлення результатів, тому нічого не міг би сказати правоохоронцям. Бо жодного стосунку до фальсифікацій не маю, – запевнив Юрій Сас.

реклама

Коментарі  

 
+1 #31 Муська 06.11.2015 10:05
Цитую печалька:
Мало того, що абсолютно нічого не вміє робити (за весь період роботи на посаді, по-моєму, жодної реальної справи, майже всі доручені напрямки завалені), так ще й не здатний відповідати за свої вчинки. Думаю, ОДА не помітить втрати такого "проффессіонала"

Чому нычого?
А прорив з навчання працівників органів влади англіцькый мові?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #30 так - так 06.11.2015 08:06
Цитую КВУшниця:
Юра, а хто в ОДА політичний зам? Хто мав відповідати за виборчий процес??? ТИ!!!
Хотів вгодить патронам в Києві та й тут лажанув по повній!!!!!


Відчувається голос конкурентки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #29 бульба 06.11.2015 07:40
Цитую печалька:
Мало того, що абсолютно нічого не вміє робити (за весь період роботи на посаді, по-моєму, жодної реальної справи, майже всі доручені напрямки завалені), так ще й не здатний відповідати за свої вчинки. Думаю, ОДА не помітить втрати такого "проффессіонала"

А там можна втратити весь керівний склад разом з кабміном і адміністрацією президента от тоді може й начнуться якісь покращення. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #28 бульба 06.11.2015 07:36
Цитую Допрацювалися:
З таким результатом правлячої партії БПП Солідарність - 17,5 % по області (один з найгірших по державі), напевно не тільки Сасу доведеться писати заяву на звільнення...

Юра - не розчесуй нам мозок. Не проходження або непроходження опоблоку впливає на ваше звільнення, а результат правлячої шобли об'єднанної. А він низенький, що і слідувало очикувати. Люди то вже розгледіли запроданський зговор.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #27 Микола 05.11.2015 23:27
ЮРІЙ САС - ЛЮДИНА З ЄВРОПЕЙСЬКИМИ ПОГЛЯДАМИ. БІЛЬШІСТЬ МОЛОДІ З ТАКИМИ ПОГЛЯДАМИ ВИЇХАЛА ЗА КОРДОН. :-x УКРАЇНУ ЗАХОПЛЮЮТЬ ЛІВАКИ НА ЗРАЗОК АЛЬ-КАЇДИ. тимошенки, ляшенки, корбаненки готують черговий голодомор. Робити не хотять, а лише крадуть. Російські шпіони! :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #26 сірий 05.11.2015 23:02
Цитую вася:
Что б не быть уволенным с позором коньюнктурщик сас написал заявление по собственному желанию


хароша хвамілія Сос або SOS. міняй хвамілію
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #25 100% 05.11.2015 21:48
Цитую Микола:
Класика. На...ав і швиденько на лікарняний. Не треба, Юра, ф...ню городити, не секрет хто кришував безпрєдєл, який влаштував твій друган Радуцький, не секрет що ти витворяв з поданнями до територіальних комісій, як ділили керівні посади в ДВК, як твоє "незалежне" КВУ кришувало твої зл....і дії і виступало рупором Солідарності, та мочили УКРОП, ПВД і Свободу.

Сто відсотків...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #24 Бульба 05.11.2015 19:38
Цитую нет нет:
Сас а ти виклич булатецького на дуель. ................ Шоб не плескав язиком

А яким чином буде відбуватись ця дуель? ................... Різні .... категорії...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #23 блазень 05.11.2015 19:23
Дивно, шо робить з людиною влада, як швидко пройшло перетворення Саса в івакіна ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #22 Владлэн 05.11.2015 19:22
Цитую Бабушкин Василий:
Юра, Булатецкий это крикун, смотрел фильм про крикунов? Такие как он Родину готовы закричать до маразма. Уходить не стоит.

Не волнуйся, сам он не уйдёт,поскольку ...... очень импонирует порошенку....рант под своё крыло собрал всю эту .....,которая его уже похоронила.