реклама

реклама

Висуванець «Батьківщини» Анатолій Бондаренко набирає більшість голосів виборців у другому турі виборів міського голови Черкас. Про це свідчать дані паралельного підрахунку голосів, оприлюднені чинним міським головою Сергієм Одаричем на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Бондаренко змінює Одарича, який уперше обирався мером Черкас 9 років тому

Бондаренко змінює Одарича, який уперше обирався мером Черкас 9 років тому


- Опрацювали повні дані з усіх протоколів дільниць з мокрими печатками, - зазначає Сергій Одарич. - Кілька дільниць уточнюють протоколи, але на результат це не вплине.

Політик наводить наступні результати голосування у Черкасах:

Виборців, що отримали бюлетені - 60 415
Виборців, що взяли участь - 60 371
Винесено бюлетенів з дільниць - 44
Бондаренко - 29 645 голосів, 49,10%
Одарич - 27 604 голоси, 45,72%
Недійсні - 3 155 голосів, 5,23%

Команда Анатолія Бондаренка теж проводила свій паралельний підрахунок голосів, згідно якого Анатолій Бондаренко набрав 28 341 голосів, Сергій Одарич — 26 207.

реклама

Коментарі  

 
+3 #61 Федя 21.11.2015 14:17
В 2010му. вибрали гопніка- не навчило. І знову на ті ж граблі. Сумніваюся, що Бондаренко "проліз" для того щоб робити щось корисне для міста. А так як займатися буде суто своїми "залізними" справами- довго не протримається в сідлі. Імпічмент неминучий.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #60 Вчитель 18.11.2015 09:01
Цитую черкащанка:
Цитую Степаныч:
Я думаю, все прекрасно понимают, что ЗА Бондаренко проголосовали люди ПРОТИВ Одарыча, который своими пустыми прожектами, лапшой и вечным переводом стрелок на дупутатов уже всем надоел! А так согласен, оба недостойны кресла городского головы! К сожалению, партийные договорняки в Киеве привели к тому, что не было достойных кандидатов!

Главное, что мэр - не Радуцкий!!!!

Розумні ви моі! Ви досі не зрозуміли , що вони разом - і "шоколадний заяц" радік , і толя - залізяка- дерибанитимуть місто , на жаль , ці два роки. подякуйте пенсіонерам та собі- якщо не ходили голосувати. Але у г... Будемо всі скопом
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #59 Лисий 17.11.2015 20:09
Тим хто не розуміє і ніяк не може зрозуміти чому люди стрижуться коротко: ви рідкісні дурні! Гляньте, наприклад, на Бондаренка і подивіться що в нього на голові, а потім розповідайте про гопників/зеків і т.п. Людина практично лиса: мало того що такий волос стрижеться як пух (по суті ледь не кожну волосину треба стригти), так ще й людина виглядає по-жебрацьки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #58 John 17.11.2015 11:37
ТОВАРИЩИ это полный пи....ец !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #57 Сеня Рудик 17.11.2015 02:34
А нікого не бентежить цифра 44?(див результати)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #56 Антон 16.11.2015 21:06
Цитую Эней:
Плюс такой смены власти в том ,что и прежняя власть, и избиратели получают урок ответственности за свои действия и решения. Ну ,а минусы - готовьтесь хлебать большой ложкой. Вернулись времена Олейника.

Ну вот здесь ни прибавить...ни убавить...в точку...времена Олийника...жахххх
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #55 Антон 16.11.2015 21:03
Цитую Аборигэн:
Так і не встиг Сергій Олегович побудувати швидкісний автобан Черкаси-Київ, обіцяний ще у 2006 році. А як обіцяв, як старався! )))
Ждемо виконання обіцянок нового мера пана Бондаренка. Сплю і бачу, як дороги ремонтуються, тротуари плиткою вкриваються, а особливо - як тарифи на тепло падають.
Шановні земляки, не дивуйтесь, якщо нас знову обмануть. Даючи обіцянки, які неможливо виконати, нас вже тримають за ідіотів. І мабуть правильно роблять. По всьому видно, що ми того варті.

Спокойно...только спокойно! Тихо и неспеша освоятся ВСЕ бюджетные деньги...будут тебе и дороги...и тепли будинки и евродворы с позолоченными лавками за 100'000грн и подъезды покрашенные спец.краской "особоустойчивой " к внешней среде за 10'000грн за баночку ))))) Святое дело правильно "освоить" бюджет...)
Ну а если серьезно, Бондаренко Очень...ну Очень надо постараться для города и горожан чтобы иметь шансы через 2 года снова сесть в мерское кресло...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #54 Антон 16.11.2015 20:49
Цитую черкащанка:
Цитую Степаныч:
Я думаю, все прекрасно понимают, что ЗА Бондаренко проголосовали люди ПРОТИВ Одарыча, который своими пустыми прожектами, лапшой и вечным переводом стрелок на дупутатов уже всем надоел! А так согласен, оба недостойны кресла городского головы! К сожалению, партийные договорняки в Киеве привели к тому, что не было достойных кандидатов!

Главное, что мэр - не Радуцкий!!!!

Секретарь миськради нового скликання...без вариантов...
Хорошо что на 2 года...иначе Черкассам полный пи...!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #53 старожил 16.11.2015 18:27
Цитую Мишко:
Чекаємо: перших звершень нового мера
- на протязі місяця зменшення вартості проїзду на 50% в маршрутках для учнів та студентів
- тротуари замощені тротуарною плиткою
- дорогі кращі за одаричевські Смілянську та Хрещатик
- зменшення тарифів на тепло

Обещанного 3 года ждут! А у него всего 2!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #52 черкащанка 16.11.2015 18:27
Цитую Степаныч:
Я думаю, все прекрасно понимают, что ЗА Бондаренко проголосовали люди ПРОТИВ Одарыча, который своими пустыми прожектами, лапшой и вечным переводом стрелок на дупутатов уже всем надоел! А так согласен, оба недостойны кресла городского головы! К сожалению, партийные договорняки в Киеве привели к тому, что не было достойных кандидатов!

Главное, что мэр - не Радуцкий!!!!