реклама
Привітання від міського голови
реклама

Фейковість українського політикуму заганяє Україну в глухий кут. Поки політичні блазні влаштовують шоу на телеекранах, життя простих українців лише погіршується. Держава потребує політиків, здатних на реальні дії.

MIN_3136

Серед 353-х політичних партій, нині зареєстрованих, переважна більшість існує винятково на папері. У них немає ні реальних членів, ні мережі місцевих осередків. Інші, зокрема й представлені у Верховній Раді України, – це політичні проекти, створені за гроші олігархічних груп. Їх фінансують і створюють одна або кілька осіб. Вони захищають лише приватні інтереси своїх «господарів», не мають під собою ідеологічної основи, не продукують стратегії розвитку країни, віддають перевагу відвертому популізму, живуть від виборів до виборів і, виконавши власну функцію, просто зникають.

Аграрна партія України – єдина альтернатива політичним проектам олігархічних груп. Ми представляємо інтереси всього Українського народу та об’єднуємо людей справи, які заслужили довіру й авторитет власною працею, люблять та бережуть свою землю.

Наше коріння

Починаючи з грудня 1996 року, коли виникла партія, основний наш пріоритет – розбудова сучасної української держави. Держави, в якій людина буде найвищою цінністю та матиме всі умови для щасливого повноцінного життя, власного розвитку і самореалізації.

Ми починали із відстоювання інтересів тих, хто своїми руками утверджував славу України як житниці Європи. Ми власними руками вирощували хліб і розвивали виробництво. Ми були тими, хто розробив прогресивне аграрне законодавство, яке дозволило перетворити аграрний сектор на локомотив української економіки. З нашої ініціативи було введено фіксований сільськогосподарський податок, спеціальний режим ПДВ, компенсацію процентних ставок за банківськими кредитами для сільськогосподарських виробників. Ми збудували найуспішнішу галузь вітчизняної економіки і розбудуємо успішну Україну!

Перезавантаження

Час вимагає змін! У 2014 році країна зазнала оновлення, як і Аграрна партія. Її очолив молодий технократ Віталій Скоцик. І політсила отримала нове дихання.  Нашим гаслом стало «Збережемо найдорожче! Збудуємо найкраще!» Ми перейняли найкращі попередні напрацювання і взяли чіткий курс на розбудову партії та успішної, заможної України.

Політсила ухвалила нові Програму та Статут, провела ребрендинг і оновила структуру регіональних організацій.

Наша ідеологія

Аграрна партія України є справжньою ідеологічною політсилою, що сповідує правоцентристський ліберальний консерватизм, який спирається на традиційні духовні, моральні та правові цінності, недоторканність приватної власності, обмеження державного втручання, розвиток місцевого самоврядування. Наша партія не змінює своїх позицій залежно від політичної кон’юнктури – усі рішення політсили відповідають її Програмі, яка є стратегією на десятиліття вперед й закладає ідеологію інтенсивного розвитку суспільства та держави.

За принципом побудови Аграрна партія України – це єдина демократична політсила, яка будується «знизу», – рішення ухвалюють колегіально після тривалих обговорень на місцях, фінансування здійснюють самі партійці. Політики, обрані від політсили на різні посади, несуть відповідальність перед народом, який їх висунув.

Хто ми?

Аграрна партія України нині – це об’єднання сильних особистостей, небайдужих, відповідальних, відважних, активних людей, справжніх лідерів та господарів України. Це ті, хто сповідує спільні загальнолюдські цінності, вірить у велике майбутнє України та Українського народу, володіє знаннями і має наснагу для досягнення поставленої мети. Ми є тією силою, яка може об’єднати суспільство навколо спільних цілей.

Зараз ми вже стали партією не лише аграріїв, а й усього Українського народу! У наших лавах дедалі більше вчителів, підприємців, лікарів, робітників, менеджерів та спеціалістів IT-галузі, людей різних професій із різних регіонів. Ми впевнено здобуваємо підтримку і в містах, про що яскраво свідчать результати місцевих виборів. Усіх наших партійців об’єднує одне – любов до України і прагнення справжніх змін. Ми не ті, хто говорить красиві слова, а ті, хто усе сказане підкріплює результатами власних справ.

Наш лідер

Віталій Скоцик – це політик нової формації. Це людина, яка не має минулого у владі, але набула величезного досвіду успішного управління великими міжнародними компаніями. Інноваційне глобальне мислення, західні підходи до ведення бізнесу в прозорий та чесний спосіб, ефективний антикризовий менеджмент – саме завдяки цьому Віталій Скоцик здобув надійну ділову репутацію та неодноразово реанімував підприємства аграрної галузі, чиї фінансові показники не вселяли жодної надії на відродження.

До партії він вступив ще у 2009 році та тричі відмовлявся від пропозицій стати її головою через власну зайнятість. Однак у 2014-му погодився очолити політсилу, аби перетворити її на дієву правоцентристську ліберально-консервативну партію європейського типу, вибудувану на демократичних засадах «знизу – догори». Основне гасло голови Аграрної партії України – постійний рух до поставлених цілей. Водночас важливе досягнення не лише великих, а й малих успіхів.

Віталій Скоцик користується повагою у міжнародної бізнесової та політичної еліти, регулярними є його робочі зустрічі з офіційними представниками США, Великої Британії, Німеччини, Франції, Польщі, Фінляндії, Канади, Бельгії, Литви, Швейцарії, Ізраїлю, Данії, Словенії, Португалії, Норвегії, Угорщини, Австрії, Швеції, інституцій Європейського Союзу, участь у численних міжнародних конференціях та інших заходах.

Наше майбутнє

Із 2014 року Аграрна партія України впевнено, крок за кроком йде до перемоги. Протягом останніх 5-ти хвиль виборів до ОТГ ми  стабільно входимо до трійки переможців. Водночас рівень нашої підтримки весь час зростає. В органах місцевого самоврядування вже працює майже 5 тисяч депутатів від Аграрної партії. Ми формуємо потужну партійну мережу на місцях та розширюємо міжнародні контакти.

Шлях, який ми обрали для зміни країни, – очищення із самого низу. Демонструючи  свою ефективність на рівні кожної громади, ми йдемо до результативного управління державою на загальнонаціональному рівні.  Аграрна партія переконана, що, маючи міцний фундамент в усіх регіонах, ми дійсно зможемо привести до влади професіоналів, які виведуть країну зі стану депресії.

Аграрна партія України здатна перезавантажити державу і гарантувати їй сталий розвиток, а суспільству – відкрити шлях до заможності й процвітання. Майбутнє України – в наших руках. І ми неодмінно переможемо заради оновлення та успіху всієї держави!

Матеріал надано прес-службою партії

реклама

Коментарі  

 
+6 #45 Смішна вийшла лекція 23.06.2018 10:11
Хто б оце розказував про "фейковість українського політикуму, яка заганяє Україну в глухий кут" і про "політичних блазнів"?!
А хто такий Скоцик з його АПУ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #44 Ху іс Блек Бай? 23.06.2018 09:56
Л***ра "Чорнобаївець", який собі постійно накручує 21 "плюс" - мабуть, картьожник, бо вважає. що "очко" - це круто?
Смішна така райцентрівська **** від піару. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #43 Що ви вгадуєте? 23.06.2018 08:09
Цитую Я Черкащанину:
Цитую Я черкащанин:
Цитую Ото ж:
Расследуем дальше
https://ord-ua.com/2018/01/26/vitalij-skocik-ili-eshe-odin-chelovek-bez-biografii-no-s-chapaem/

Ваші посилання - явний чорний піар. А в одній із статей навіть фотографію переплутали - замість Скоцика поставили фото іншої людини.

Це автор матеріала, а не Скоцик

Ні, то не автор - сайт "ОРД" не ставить фото авторів публікацій. На фото - Вася Бечварж (змінив прізвище на Данилів). Клікуха - "Чапай". Публікація приписує йому те, що він очолює "збройно-рейдерське крило" АПУ.
Легко вірю, знаючи як "фермери" польоту скоцика вирішують питання суперечок по землі.
А от "партії" не вірю - так само як і більшості партій.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #42 Ляпис. Аграрний. 23.06.2018 08:09
Цитую Чорнобаївець:
Краще споминай фізику.

... ля не "споминай", а ЗГАДУЙ.
А фізику, я й не забував... е=mc2
і пішшш********** ** кароч- далеко.
Інтелігєнтний інтєлєкт аж прьоть. Требованіє чётких канкретних доказів базара з однієї сторони, й аби шо ляпнуть - з другої. Ну ляпкало просто якесь. Нагадує словарний запас совецького учителя, фізики, з поношенними нервами, подавшогося в партработніки агітатором, горланом, главарём. Но такі постоянно забувають, шо, як кажуть в ваших вузьких парткругах, не очко любі системи губить, а к одинадцаті туз. Перебор.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #41 Я Черкащанину 23.06.2018 07:51
Цитую Я черкащанин:
Цитую Ото ж:
Расследуем дальше
https://ord-ua.com/2018/01/26/vitalij-skocik-ili-eshe-odin-chelovek-bez-biografii-no-s-chapaem/

Ваші посилання - явний чорний піар. А в одній із статей навіть фотографію переплутали - замість Скоцика поставили фото іншої людини.

Коли Одарич пише про Тимошенко Ви думаєте, що фото Одарича то і є Тимошенко? Голова у людини не токма шапку носити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #40 Я Черкащанину 23.06.2018 07:48
Цитую Я черкащанин:
Цитую Ото ж:
Расследуем дальше
https://ord-ua.com/2018/01/26/vitalij-skocik-ili-eshe-odin-chelovek-bez-biografii-no-s-chapaem/

Ваші посилання - явний чорний піар. А в одній із статей навіть фотографію переплутали - замість Скоцика поставили фото іншої людини.

Це автор матеріала, а не Скоцик
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #39 Чорнобаївець 22.06.2018 22:30
"Всі добре знають, хто такий Скоцик"
І хто він?
І що такого про нього "всі добре знають"?
Я - не знаю.
Але судячи як тут його бпппешники поливають, мабуть, нормальний чоловік.
...м да, а, таки, **** - не мішки тягати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #38 Чорнобаївець 22.06.2018 21:08
креш недолік системи - неможливість виправити свої граматичні помилки...
терпіти ненавиджу чужу безграмотність, а коли бачу помилки в своїх сентенціях *** !***!
...
Так, кароч.. поговорили й досить.
Не агітую, але я - ЗА Віталія Скоцика.
Принаймі- неординарний.
Дякую ВСІМ і вибачте... Неварті наших образ чужі тьорки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #37 Чорнобаївець 22.06.2018 20:51
Краще споминай фізику.
... ля не "споминай", а ЗГАДУЙ.
А фізику, я й не забував... е=mc2
і пішшш********** ** кароч- далеко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #36 21 22.06.2018 19:37
Ти вже мене дістав, "Чорнобаївець"! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама