реклама
Привітання від міського голови

Мода на етно-шик тримається на світових подіумах останні кілька років, а українські вишиванки потрапили до гардеробів найвідоміших модниць світу, пише "Рідна Черкащина".

1234

Vogue.ua пропонує поглянути на автентичні образи українок кінця ХІХ – початку ХХ століття з семи регіонів нашої країни, серед яких представлена і Черкащина (Чорнобаївський район, на 1 хв. 06 сек. ролика).

У відео, створеному з допомогою консультантів Музею Івана Гончара та Українського інституту історії моди, всього за дві хвилини можна побачити, як одягалися українські жінки в різних куточках України і наскільки гарне, різноманітне й символічні національне вбрання українців, що до сьогодні надихає дизайнерів на створення модних образів.

У зйомках використано аутентичні костюми з приватних колекцій Ігора Перевертнюка, Володимира Щибря, Юрія Мельничука і сім’ї Афанасьєвих (колекція “Відкрита скриня”).Як одягалися українські чоловіки на межі ХІХ – ХХ століть – показав український Vogue у новому етно-відео.

6 чоловічих автентичних образів українців були створені за допомогою фахівців Українського інституту історії моди. Черкащина представлена модним парубком у смушевій шапці та свиті із Черкаського району.

Автентичні костюми з приватних колекцій Володимира Щибрі, Ігоря Перевертнюка, Юрія Мельничука, Наталії Чабанюк, Дмитра Гриджука, Маргарити Скаженик і родини Афанасьєвих.

реклама

Коментарі  

 
-2 #4 А як тоді роздягались! 20.10.2016 20:11
Хіба зараз так роздягаються?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 модель 17.10.2016 07:51
А мне понравилось :-) спасибо
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #2 Етнограф 16.10.2016 20:04
Відчуття якоїсь приторної і далекої від реальності штучності. Не цікаво.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #1 олександр 16.10.2016 18:49
лыця не з того часу сильно навощени -билоручкы такых ранише не було . мурня.
ранише люды булы з грубишымы облыччямы тяжче було жыття було багато роботы тым бильше в 1916 роци йшла перша свитова вийна и в цього бородатого хлопака скорше був однострий
а не свытка и вышыванка. .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама