реклама
Центр занятості

Відома в Україні телеведуча із Черкащини Анна Панова поділилась своїм захопленням – вже довгий час тележурналістка каналу «Україна» займається балетом. Про це повідомляє «Телекритика».

 

«Класична хореографія - це не просто красиво, - розповіла Панова. - Це ще й надзвичайно складно і ефективно для «проблемних» жіночих зон, які складно підтягнути іншими видами тренувань. Урок виглядає так само, як у справжній балетній школі. Спочатку біля верстата – пліє, батмани, адажіо, фондю і т. д. Потім ряд комбінацій на середині залу: обертання, піруети, стрибки, танцювальні композиції та розтяжка».

Щоб ви не сумнівалися, що все у Анни з балетом серйозно, телеведуча навіть пуанти подужала.

«Довгий час я відмовлялася від пуантів (в них тренуються в кінці уроку), але потім «здалася» і з тих пір намагаюся освоїти граціозне переміщення в цьому надзвичайно незручному взутті, - зізналася Панова. - Що стосується травм, то при розумному підході до тренувань вони малоймовірні. Звичайно, велике навантаження на коліна (потрібно слухати педагога і правильно сідати в пліє). Я ще займаюся бігом і намагаюся не перестаратися в плані дистанцій, щоб поберегти коліна для балету».

Звичайно, партію Джульєтти на сцені телеведуча поки не готова виконати. Але результат, і без того вражає.

«За ці роки я не стала ближчою до сцени Оперного театру, - посміхається Анна. - Якщо говорити про виворотність, підйом стопи і розтяжку – я аж ніяк не є природженою балериною. Але завдяки хореографії, я отримала струнку фігуру і надихаюче хобі, якому залишуся вірна ще довгі роки. Приєднуйтесь!».

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #4 MICHAEL 01.12.2016 14:10
А за нею не такі цікаві
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 MICHAEL 01.12.2016 14:09
Поважаю за таке. Коли жінка підтримує спортивну форму - це чудово.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 віра!!! 01.12.2016 12:18
....та да...і не тільки ніжки.. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #1 майна 01.12.2016 11:41
оо такі ніжккииии :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама