реклама
Програма навчання депутатів

Команда Гайда підготувала чимало музичних івентів. Бравим початком концертного «марафону» став виступ гурту «5 Vymir».


 

В епіцентрі осінньої рутинності й метушні вчорашній концерт переніс всіх нас в теплу літню атмосферу. Черкащани мали змогу насолодитись повним музичним сетом від одного з кращих інді-рок гуртів країни. На кілька годин зала нічного клубу перетворилась на справжній фестивальний майданчик, а публіка і виконавці взаємодіяли максимально щиро й самовіддано. Це був перший сольний виступ 5 Vymir’у в Черкасах й другий загалом, після ГайдаFest’у.  Костянтин Почтар поділився із слухачами:

- Коли ми починали грати, спілкувались із багатьма музикантами з вашого міста, які щоразу повторювали щось на кшталт «в Черкасах взагалі нічого нема». Всі десять років свого існування ми думали, що тут справді немає чого ловити, поки доля тісно не пов’язала нас з вашою землею: спершу концерт в Каневі на місцевому фестивалі, потім чудовий виступ на ГайдаFest цього літа і зрештою перший сольний концерт, на який всі ви  і ми так чекали. Приємно здивовані і хочемо сказати, що в Черкасах є все: публіка, організатори, віддача, й відчуття того, що тебе тут слухають і цінують.

Заслужено, іншого враження у виконавців й не могло лишитись, доказ тому – пісні напам’ять і шалений відрив, який заполонив весь танцпол. Користуючись часом між піснями, хлопці з 5 Vymir не втомлювались повторювати слова вдячності й торкались своїми промовами кожного. Свідчення тому – відгук Максима:

- Після концерту з’явилось сильне бажання не стояти на місці. Хочеться щось робити, створювати і втілювати! Неймовірний заряд натхненням, дуже круто.

«Нові імена» прийшлись Черкасам до душі. Після виконаних на одному подиху пісень, хлопців ще довго не відпускали – виступ на біс й довга автограф-сесія.

  • Хочеться частіше привозити подібних музикантів в наше місто. Хлопці, які грають разом з дитинства дійсно знають, що роблять на сцені, а головне, що від них все йде щиро та по справжньому. Сподіваюсь "Нові імена" набиратимуть обертів, адже ця музика актуальна та варта уваги. То є гарний приклад та мотивація для школярів та студентів, тому приємно бачити стільки молодих облич під сценою на наших концертах, - коментує організатор Денис Гайда.

реклама

Коментарі  

 
+1 #1 Ребус 16.11.2017 12:27
Да уж. А когда то в Черкассы приезжали Deep Purple и Nazareth.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
реклама