реклама
Привітання від міського голови
Днями в Умані місті відбулась грандіозна подія – ІІІ регіональний фестиваль таланту та краси «Міні Міс та Містер Черкащина 2018», який пройшов під патронатом міського голови Олександра Цебрія.

2

Про це повідомляє «Вечірня Умань».

Маленькі красуні та красені з усієї Черкащини приїхали до Умані, аби визначити хто з них гідний носити почесне звання «Міні Міс та Містер Черкащина 2018».

Цьогоріч змагалися за перемогу одразу десять учасників з усієї області, яких оцінювало фахове журі: головний редактор журналу «SuperLady»Тетяна Коляда,власниця «LuckyUkraine» (першого блог-журналу України) Олеся Тараcенко, головний спеціаліст відділу культури Уманської міської ради Євген Панчук, відома українська оперна співачка, володарка ліричного сопрано, лауреат і переможець міжнародних конкурсів Альона Гребенюк та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Уманської міської ради Жанна Лозінська.

Маленькі конкурсанти вражали членів журі не лише красою і вишуканим вбранням, а й власними уміннями, адже найважливішою частиною фестивалю було шоу талантів. Цьогоріч учасники шоу демонстрували пантоміму, циркові і акробатичні номери, гімнастичні трюки, танцювали і співали. Усі діти були чарівні, а їхні таланти особливі та незабутні. Та журі мусило визначити найкращих, якими цьогоріч стали: Катерина Хрипун – гран-прі «Міні Міс Черкащини 2018», Данієль Гут – гран-прі «Міні Містер Черкащини» 2018. Але традиційно, кожна учасниця, кожен учасник отримали свою номінацію і свій приз.

За задумом організаторів конкурсу, діти повинні не лише вміти демонструвати свої найкращі здібності, але й бути щирими та милосердними. Тому, традиційно після конкурсу переможці фестивалю відвідують дітей у притулку, дарують іграшки, солодощі, спілкуються, разом граються і навчаються чути і розуміти чужий біль, свою здатність розрадити та допомогти іншим, поділитися своїм теплом і добротою.

unnamed (1) (1)-COLLAGE

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама