реклама
Програма навчання депутатів

Андрій Хливнюк з дружиною чекають на «пізню» дитину.

Популярний бенд "Бумбокс" росте не лише у плані професійному , а й сімейному. Незабаром соліст колективу Андрій Хливнюк стане батьком.

За інформацією ТаблоID, не так давно лідер групи Андрій Хливнюк потай одружився. Обраницею Хливнюка стала неабихто, а дочка першого заступника міністра фінансів Вадима Копилова , колишнього керівника НАК "Нафтогаз України".

Хливнюк з "Бумбокса" вибрав собі вигідну дружину

Хливнюк з "Бумбокса" вибрав собі вигідну дружину

Наскільки відомо, Аня Копилова - юна панянка модельної зовнішності. Торік дівчина нібито закінчила факультет журналістики київського університету Шевченка.

Як повідомляє джерело ТаблоID, шлюб зі дочкою Копилова Хливнюк взяв, вже коли термін підпирав. Наречена Андрія вже була кілька місяців як вагітна і животик стає все більш округлим.

Нині Аня перебуває приблизно на 4-5 місяці вагітності.

Власне, ані свою дружину, ані вагітність новоспечений зять Копилова особливо не приховує.

Так, Андрій з Анею разом з‘явилися на закритті ІІ-го Київського міжнародного кінофестивалю Богдана Ступки, на самому початку червня.

А вже наприкінці червня парочка заявилася разом на святкування дня народження композитора і саундпродюсера Сергія Доценка. Причому на Ані була кофтинка в обліпочку, що дозволяло оцінити "ступінь" її вагітності.

Як повідомляє джерело, Копилова з Хливнюком живуть у центрі столиці, на вулиці Артема, у квартирі, яка нібито належить Ані..

А за інформацією "Української правди"  з управління архітектури Києва, фірма дружини Вадима Копилова ТОВ "Будівельний Союз" є власником цілого будинку на Артема, 50-52.

Тож не дивно було б, аби дочка Копилова з новоспеченим чоловіком жила у "материнській хаті". Та й у Хливнюка, хлопчика з Черкас, донедавна своїх апартаментів у Києві не було.

Цікаво, що минулого року в інтерв‘ю журналу "Pink" соліст "Бумбокса" навіть не натякав на те, що незабаром планує стати татком чи піти у РАГС.

Перша публічна поява нової "зіркової" пари

Перша публічна поява нової "зіркової" пари

"Я був одружений ось буквально донедавна. Просто не офіційно, я не вважаю державу важливою ланкою у долях людей, я маю на увазі шлюб", - казав тоді Хливнюк, чиї слова наведені у блозі гурту "Бумбокс".

Дуже може бути, що тут артист мав на увазі стосунки з моделлю Яною Алтуховою. З рудоволосою красунею Хливнюка бачили не раз. Однак пара розбіглася нібито через те, що Хливнюк вважав Алтухову надто для себе хорошою.

"Відповідальність лягає на чоловіка, коли він каже жінці "Я тебе кохаю і хочу, щоб ти була моєю". Це вже відповідальність, і от з цієї миті люди одружені, а не з моменту виходу з РАГСу", - казав Хливнюк в інтерв‘ю глянцю.

Правда, співак вже тоді погоджувався, що про дітей думає:

"Я мрію про дітей. У мене вони будуть обов'язково. Я сподіваюся. І все буде круто незалежно від того, чи буду я розписаний чи ні, я однаково буду піклуватися про них". "...Ми зі старшим братом пізні діти. Ну й, видно, у мене теж діти будуть пізні", - додав тоді Андрій.

Та не так сталося як гадалося. Судячи з животика дочки Вадима Копилова, батьком Хливнюк стане вже у 31 рік.


Фото "Української правди", "Дусі", "E-motion" та з соціальної мережі Вконтакте, www.stakhanov.net.ua та "Дзеркало тижня"


Джерело : tabloid.com.ua ( "Заступник міністра фінансів взяв зятем фронтмена "Бумбокс" )реклама

Коментарі  

 
0 #2 Елена 19.09.2010 13:54
Совет да любовь молодым!Обязате льно пойду на его концерт.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #1 Татьяна 19.09.2010 03:40
Я бы всё отдала что бы спеть с ним!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
реклама