реклама

реклама

Єдиний реальний вихід для батьків дошкільнят: в зв'язку з обов'язковим карантином в садочках - прийняти постанову КМУ, якою дозволити відкривати лікарняні батькам дошкільнят через карантин.

Про це пише в «Фейсбуці» заступниця міського голови Черкас Людмила Бордунос.

«Держава прийняла рішення про карантин - має компенсувати батькам заробітну плату, а не за власний рахунок відправляти», - зазначає Людмила Бордунос.

Нагадаємо, карантин з сьогоднішнього дня і на три тижні запроваджено в черкаських школах, дошкільних навчальних закладах та інших закладах освіти.

реклама

Коментарі  

 
+4 #10 ченчик 12.03.2020 22:34
Цитую мама:
А куди мають батьки подіти своїх дітей, якщо всі працюють і нема кому сидіти вдома з дитиною?!

Кулеба дозволив брати на роботу......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 007 12.03.2020 22:19
Цитую yazon:
Цитую 007:
І яким чином компенсувати? Що ця юристка ... меле? Чи ляпну, щоб подумали, що дуже розумна.

Продай свисток - купи окуляри. Якщо дитина вдома через карантин - батькам мають надавати відпустку за лікарняним листом. Не поважаю цю дамочку - але тут вона вірно каже.

Коли навчися читати, тоді і пиши нісенітницю. Час перебування матері під час карантину по догляду за дитиною не оплачується.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 yazon 12.03.2020 20:48
Цитую Феміда:
Цитую Самонемоч:
Може пані Люда поділиться зарплатою для компенсації????

Це найоптимальніши й варіант. До компенсаційного фонду окрім частини зарплат варто включити також самовільні багатотисячні премії чиновників. Це буде не тільки по державному, але й патріотично (особливо для свободян).

Ця пропозиция підкреслює ідіотизм ситуації - але не є її розв'язком. Право дітей не залишатися без нагляду має бути захищене на рівні Закону.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 yazon 12.03.2020 20:46
Цитую Марек:
Якщо державний чиновник 5 рангу не вважає себе "державою", то що вона робить на роботі?

ДО ВІДОМА САМОВПЕВНЕНИХ ІДІОТІВ. Органи місцевого самоврядування ніякого відношення до державної влади не мають, і на її рашення не мають ніякого впливу. (окрім морального).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 yazon 12.03.2020 20:43
Цитую 007:
І яким чином компенсувати? Що ця юристка ... меле? Чи ляпну, щоб подумали, що дуже розумна.

Продай свисток - купи окуляри. Якщо дитина вдома через карантин - батькам мають надавати відпустку за лікарняним листом. Не поважаю цю дамочку - але тут вона вірно каже.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Феміда 12.03.2020 19:38
Цитую Самонемоч:
Може пані Люда поділиться зарплатою для компенсації????

Це найоптимальніши й варіант. До компенсаційного фонду окрім частини зарплат варто включити також самовільні багатотисячні премії чиновників. Це буде не тільки по державному, але й патріотично (особливо для свободян).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Марек 12.03.2020 17:42
Якщо державний чиновник 5 рангу не вважає себе "державою", то що вона робить на роботі?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Самонемоч 12.03.2020 16:11
Може пані Люда поділиться зарплатою для компенсації????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 мама 12.03.2020 14:53
А куди мають батьки подіти своїх дітей, якщо всі працюють і нема кому сидіти вдома з дитиною?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #1 007 12.03.2020 14:08
І яким чином компенсувати? Що ця юристка ... меле? Чи ляпну, щоб подумали, що дуже розумна.