реклама

реклама

У квитанції на оплату послуг, яку щомісяця отримують споживачі ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно», починаючи з квітня 2022 року, відображена оплата за функціонування систем ГВП. Яким чином здійснюється нарахування за вказану послугу, роз’яснюють фахівці станції.

З моменту укладання публічних договорів приєднання про надання послуг з постачання гарячої води у порядку, встановленому Законом України «Про житлово-комунальні послуги», а саме з 13.11.2021р., розподіл та нарахування вартості наданих послуг здійснюється, відповідно до вимог Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг (далі – Методика), затвердженої наказом Мінрегіонбуду від 22.11.2018р. № 315, зареєстрованої в Мінюсті від 28.12.2018р. за № 1502/32954.

sajt-1

При цьому, у кожному розрахунковому періоді Виконавцем послуг визначається обсяг теплової енергії, витраченої на забезпечення функціонування внутрішньо будинкової системи ГВП, залежно від наявності чи відсутності циркуляції системи гарячого водопостачання у будинку, який складає відповідну частку (%) від загального обсягу теплової енергії спожитої на потреби ГВП, зокрема:

▪ при наявності циркуляції – 20 %;

▪ при відсутності циркуляції – 10 %.

Обсяг теплової енергії, витраченої на забезпечення функціонування внутрішньо будинкової системи ГВП розподіляється між усіма співвласниками будівлі, пропорційно до опалювальних площ їх квартир та нежитлових приміщень, без врахування фактичних обсягів споживання гарячої води споживачами (куб. м.).

Відповідно, усі співвласники будинку, в тому числі й ті, що встановили бойлери або тимчасово не користуються послугою (встановили глушки) сплачують витрати за теплову енергію, витрачену на забезпечення функціонування внутрішньо будинкової системи ГВП (функціонування рушникосушок та будинкових систем ГВП).

Шановні споживачі! Сплачуючи за комунальні послуги своєчасно, ви не накопичуєте борги, а ваші кошти допомагають підтримати економіку нашої країни в цей тяжкий час, та сприяють стабільній роботі підприємств критичної та соціальної інфраструктури.

Пресслужба Черкаської ТЕЦ

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #14 І 27.10.2022 19:43
Цитую Тамара:
все-таки, кто-то может сказать,как и сколько мы должны платить за функционировани е системы ГВП? Это величина не постоянная? Почему-то мне показалось что, чем меньше используем метров куб. горячей воды, тем больше платишь за функционировани я этой системы? Что-то не понятно происходит с этой оплатой! Никто не понимает как происходит эта оплата!

Цитую Тамара:
все-таки, кто-то может сказать,как и сколько мы должны платить за функционировани е системы ГВП? Это величина не постоянная? Почему-то мне показалось что, чем меньше используем метров куб. горячей воды, тем больше платишь за функционировани я этой системы? Что-то не понятно происходит с этой оплатой! Никто не понимает как происходит эта оплата!

Ображайтесь к большому знатоку поэтому вопросу-карасю .Вот он то навешает лапши на уши.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Тамара 27.10.2022 18:20
все-таки, кто-то может сказать,как и сколько мы должны платить за функционировани е системы ГВП? Это величина не постоянная? Почему-то мне показалось что, чем меньше используем метров куб. горячей воды, тем больше платишь за функционировани я этой системы? Что-то не понятно происходит с этой оплатой! Никто не понимает как происходит эта оплата!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Грамотно не получиться 25.10.2022 16:35
Цитую Тамара:
а я не могу понять: платим абонентскую плату за ГВП, а в нее разве не входит функционировани е систем ГВП ? И самое интересное, что никто не может объяснить.чем отличаются эти две оплаты. И второе, какой тариф оплаты Функционировани е систем ГВП? То цифра 4.48, то в десять раз больше, то зависит от количества прописанных людей, то от площади квартиры!? Кто-то может грамотно объяснить за что платим? и от чего она зависит?

Тому,що пройдисвіти рулять.Автомашини люкс класу не дешеві...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Тамара 24.10.2022 23:32
а я не могу понять: платим абонентскую плату за ГВП, а в нее разве не входит функционировани е систем ГВП ? И самое интересное, что никто не может объяснить.чем отличаются эти две оплаты. И второе, какой тариф оплаты Функционировани е систем ГВП? То цифра 4.48, то в десять раз больше, то зависит от количества прописанных людей, то от площади квартиры!? Кто-то может грамотно объяснить за что платим? и от чего она зависит?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Людина 24.09.2022 15:18
Скоро платіжки за циркуляцію повітря будуть присилати, тварюки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 СОЛДАТ 23.09.2022 21:30
Цитую Стас:
Цитую Черкащанка:
за підігрів горячої води платимо окремо по тарифу, тепер влупили ще внутрішньо будинкові витрати "Обсяг теплової енергії, витраченої на забезпечення функціонування внутрішньо будинкової системи..." :-* якось не зрозуміло... для них що підігрів йде окремо? То далі можемо чекати оплату за вуличні мережі. :cry:
Чекайте. Сусід купив оселедця.Пахне-на весь під*їзд! Тож і доплатіть сусіду за оселедця-нюхали ж...Отак і ті,що відключили в себе гарячу(це так умовно називається вода,що тече з іншого крана...)воду.Нюхаєте ж...

Часто нюхаєш? У сусіда? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 Стас 23.09.2022 19:16
Цитую Черкащанка:
за підігрів горячої води платимо окремо по тарифу, тепер влупили ще внутрішньо будинкові витрати "Обсяг теплової енергії, витраченої на забезпечення функціонування внутрішньо будинкової системи..." :-* якось не зрозуміло... для них що підігрів йде окремо? То далі можемо чекати оплату за вуличні мережі. :cry:
Чекайте. Сусід купив оселедця.Пахне-на весь під*їзд! Тож і доплатіть сусіду за оселедця-нюхали ж...Отак і ті,що відключили в себе гарячу(це так умовно називається вода,що тече з іншого крана...)воду.Нюхаєте ж...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Тамара 23.09.2022 13:32
А я сейчас просмотрела все патежки и обнаружила: в одних за функционировани е системы берут за площадь квартиры, в других за количество человек в квартире. Как понять? И почему разные суммы? От чего это зависит?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Яків Миколайович 29.06.2022 13:32
Власне, ЦЕ і називається ВІДПОВІДАЛЬНІСТ Ь ВИБОРЦІВ ЗА РЕЗУЛЬТАТИ СВОГО ВИБОРУ.
Ви, панове, обрали владу, яка встановлює такі порядки. Претензії - в дзеркало.
Або наймайте юристів і оскаржуйте в суді Закон України «Про житлово-комунальні послуги».
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 Ганна 29.06.2022 12:54
Да, ви вже дістали своїми нарахуваннями. Роботи немає, мізерна пенсія, а платити втридорога зобов'язана. Ми тут не Ахметови, щоб віддавати всі кошти на те, чим не користуємося. Тим паче, чого підняли тариф 2184 , коли був 1423 при тому що діє меморандум на підняття. Зовсім вже совість втратили.