реклама

реклама

29 вересня футбольні вболівальники черкаського "Дніпра" проводили марш за відродження їхнього клубу. Під час ходи, яка проходила від площі Богдана Хмельницького до Центрального стадіону, вболівальники вийшли на Смілянську вулицю - одну з головних магістралей міста, перекривши автомобільний рух. Про це повідомляє УНН.


У ході заходу використовувалась піротехніка, та зокрема були вибухи петард.

Черкаські вболівальники вже 4 рік ведуть боротьбу за відродження футбольного клубу "Дніпро", вони проводять марші та спортивні події щоб привернути увагу місцевої влади та олігархів.

 

Довідка: ФК "Дніпро" - футбольний клуб із Черкас, який був заснований у 1955 році. Через борги та недостатнє фінансування він припинив своє існування після 54-річної історії виступів. 9 травня 2009 року був зіграний останній матч.

EFM_4529 copy

 

 

 

 

 

 

 

Усі фото Ігоря Єфімова

реклама

Коментарі  

 
-4 #11 Братушка 02.10.2013 09:13
Братушки! Саме прикольно те, що оті "ультра-вболівальники" сектору 21, які хочуть повернути стару назву заявляють, що будуть палити фаєра і взривати петарди навіть після повернення старої назви команді. Їм, в принципі, по барабану як називається команда, з ким вони грають, який рахунок, на якому команда місці в турнірній таблиці... У них своя політика! Ви думаєте адміністрація "Славутича" не намагалась з ними налагодити контакт? І не одноразово... А за кожну використану петарду і фаєр клуб платить штрафи у ПФЛ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Кленов 01.10.2013 20:44
Цитую Поливара:
Цитую Кленов:
Ну сменят название и что.Всё равно до исчезнувшего Днепра клуб отношения иметь не будет.На практике это будет выглядеть: ФК Днепр,основанны й в 2010 году,ранее носивший название Славутич. И зачем этот цирк со сменой названия если ничего не поменяется. Для того что бы стать приемником Днепра,нужно погасить его долги.Тогда и смена названия может будет иметь смысл.

Тому основні наші прохання і вимоги зводяться до наступного:
· перейменувати ФК «Славутич» в ПФК «Дніпро»;
· роком заснування клубу вважати 1955 рік;
· офіційними кольорами клубу затвердити червоно-біло-сині кольори.

Да переименовать не проблема,хоть в Барселону, а смысл? "Вважать" можно сколько угодно,но для того что бы дата основания стала 1955 год официально,нужн о стать правоприемником исчезнувшего Днепра,а для этого нужно минимум погасить долги бывшей команды.Всё остальное просто сотрясание воздуха.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Поливара 30.09.2013 21:56
Цитую Кленов:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Кленов 30.09.2013 21:50
Ну сменят название и что.Всё равно до исчезнувшего Днепра клуб отношения иметь не будет.На практике это будет выглядеть: ФК Днепр,основанны й в 2010 году,ранее носивший название Славутич. И зачем этот цирк со сменой названия если ничего не поменяется. Для того что бы стать приемником Днепра,нужно погасить его долги.Тогда и смена названия может будет иметь смысл.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Поливара 30.09.2013 21:45
Цитую Дребас:
А може, ще Вам повернута саму першу назву команди "Колгоспник" (Черкаси)...

Перша назва "Буревісник"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 Володимир 30.09.2013 17:44
Головне що в Черкасах існує професійна футбольна команда!!!
І її назва не така суттєва, головне що вона є, а черкащанам є за кого вболівати в чемпіонаті та кубку України.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #5 Дребас 30.09.2013 17:05
А може, ще Вам повернута саму першу назву команди "Колгоспник" (Черкаси)...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #4 Поливара 30.09.2013 16:45
Поверніть Дніпро!
Дніпро це наша історія!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 Назар Обідзінський 30.09.2013 13:24
Для вірності наведеного фактажу додам, що у 1955 році було утворено футбольний клуб (навіть не клуб - команду) "Колгоспник". На початку 70-х він вже став "Дніпром". Пізніш, приблизно у 1973 році він отримав назву "Граніт", тренером якого стала зірка київського "Динамо" 60-х В.Хмельницький. Але після їх "пригод" центральна газета "Правда" опублікувала розгромну для "Граніту" статтю "Позолотите ножку" і команда наказала довго жити. Опісля знову декілька років "Дніпро", потім ФК "Черкаси", знову "Дніпро".
Але, за великим рахунком - я за "Дніпро".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #2 Фугас 30.09.2013 11:59
Пикантная ситуация. "Славутич" создан с нуля, когда "Днепр" приказал долго жить. Учредители (Тулуб) имели право назвать новый клуб как угодно, это ж не правоприемник, а совсем другая команда. Хотя при таком раскладе пусть бы и стадион новый строили.