реклама

реклама

Щойно мітингувальники виламали бокові двері в Черкаську облдержадміністрацію з боку вулиці Байди Вишневецького. Дехто прорвався всередину, інформує кореспондент «Прочерку».

Фото з Фейсбуку Бориса Бродовського

Фото з Фейсбуку Бориса Бродовського


При цьому були чуло чути постріл. Помітно людей у повній амуніції.


Крім того, радикально налаштовані молодики продовжують трощити вікна будівлі. Люди з площі не розходяться, боячись, що молодиків затримають правоохоронці і їх треба буде визволяти.

З передніх дверей будівлі продовжує литися вода. Також звідти продовжують пускати дим.

Штурмовики закликають людей приєднуватися до них, нагадуючи про пролиту кров правоохоронцями в Києві.

Детальніше дивіться ВІДЕО.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #14 mikle 24.01.2014 00:56
С интересом посмотрел сегодня это шоу! И вот, к каким выводам пришел:
- ОДА штурмовали окола 100 человек, остальные были зрителями;
- эти, около 100 человек, были весьма и весьма подготовлены: тактика, оганизация, взаимодействие, дисциплина (во время штурма) - респект! Особый респект командиру! Но, возникает вопрос: где в Черкассах найти такую сотню? Хотелось бы верить, что свои. Но лично я, в это как-то не верю. Простоять на морозе 12 градусов облитым водой почти потора часа, а потом штурмовать - тут нужна спецпоготовка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Іван 23.01.2014 23:59
[quote name="ВАСИЛЬ"]ПОЧАТОК АГОНІЇ ДОНЕЦЬКО-ПУТІНОВСЬКОЇ Б*НДИ,
мишка тарана там не видно?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Хмельницкий 23.01.2014 23:54
тело ленина живет и "побеждает" ))) а дальше що будете г робить товаищи )))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 11111 23.01.2014 23:48
Цитую :
Службовців ніхто не калічив і не бив! Просили перейти на сторону народу.

а просили як?..камінням??..кастетами??..чи криками бийте їх,коли дівчата,жінки намагались втекти через вікна.,щоб вижити!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Яся! 23.01.2014 23:37
а зл...нна влада це хто??невинні працівники чи жінки,дівчата????
це Європа????це Україна???це зло!!!!!!!в..вари! !!! і що???
що далі???..що дасть зруйнована будівля?????зло до добра не приведе!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 [email protected] 23.01.2014 23:26
Службовців ніхто не калічив і не бив! Просили перейти на сторону народу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 стас 23.01.2014 22:40
нарешті і Черкаси прокинулись.Пам'ятайте Черкащани Ви живете на землі Тараса та Богдана,які боролися за свободу слова та кріпацтва
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Був там 23.01.2014 22:34
"Молодики"? Це ви так поважаєте людей, які відважно пішли у наступ на злочинну владу?
Що знову "безумству храбрых поём мы песню..." ? А потім ...до основанья, а затем..." Отоді вже заживемо!!!!!!! !!!!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Я 23.01.2014 22:32
Судя по видео, в наступление идут дети... а взрослые стоят в стороне. Выглядит как обычный разбой под прикрытием идеи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Колега 23.01.2014 22:19
Цитую Петро:
Журналісти, Вівчарик, як ви називаєте людей які борються і за вас? "Молодики"? Це ви так поважаєте людей які відважно пішли у наступ на злочинну владу?

Петре, журналісти Прочерку зараз на передовій. І єдине, що не дозволяє їм сами взятися за шматки бруківки, це камера в руках і обовязок журналіста перед громадою. А де, цікаво, зараз ви?