реклама

реклама

Мітингувальники таки проникнули в будівлю ОДА. Розбивши кілька вікон, активісти залізли у приміщення з боку обласної ради.


Як інформують очевидці, з вікон ОДА на черкащан продовжують скидати всілякі предмети, а також пускають сльозогінний газ. Натомість самі активісти вже почали відбиватися бруківкою.


Водночас на вулиці Хрещатик стоїть три автобуси з працівниками МВС.


Як пише у «Фейсбуці» черкащанка Світлана Коваль, дівчину, на голову якій з облдержадміністрації скинули вазон, забрала швидка з черпно-мозковою травмою.


ВІДЕО, як штурмували будівлю ОДА

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #19 ПАТРІОТ 24.01.2014 15:04
Цитую Ірина:
Університети нічого чепати. Взагалі, Черкаси і так перейшли всі межі!!!

Ірино! Це не Черкаси перейшли межі! Це б...да давно ці межі перетнула! Геть б...ду! Геть .... Кузьмінського, який зробив з викдадачів університету забиту б....ту, які бояться і слово сказати, хоча ще 10 років тому там були нормальні люди. Добре, хоч студенти не слухають такого ганебного ректора і борються за власне майбутнє і власну країну! СЛАВА НАЦІЇ!!! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!! Геть усю б....ту на кшталт ТУЛУБІВ, КУЗЬМІНСЬКИХ та їх поплічників!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #18 Даша 24.01.2014 13:22
шо ви мелете? як мітингувальники могли скинути вазон якщо тоді всередині їх ще не було?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 Вітя з чорнобая 24.01.2014 00:21
Кабінет сисо-євої геть і її геть - усі у місьу раду :lol: :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #15 Відео 23.01.2014 23:57
http://vikka.ua/ua/news.php?bl=1&pid=6&view=9655
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 проф. Плейшнер 23.01.2014 23:47
Цитую Ірина:
Університети нічого чепати. Взагалі, Черкаси і так перейшли всі межі!!!

Цитую Ірина:
Університети нічого чепати. Взагалі, Черкаси і так перейшли всі межі!!!



ЧНУ під керівництвом регіонала Кузьмінського перетворився на заповідник сталінізму, там переслідують викладачів та студентів за політичні і наукові погляди, рівень навчання впав нижче рівня ПТУ, проффесор Кузьмінський та інші керівники вузу не мають жодної публікації в реферованих наукових журналах, навчальним, науковим процесом не займаються, а щзаймаються політикою. Завтра всі на мітинг під ЧНУ, геть псевдоректора і псевдовченого Кузьмінського!! !!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 стабилизец 23.01.2014 23:40
Цитую Ірина:
Університети нічого чепати. Взагалі, Черкаси і так перейшли всі межі!!!

Если университетские пишут с такими ашипками, никакое чепание не поможет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #12 Дід 23.01.2014 23:20
а може на цю мітингувальницю самі ж мітингувальники і скинули вазон? навіщо все трощити??????
а мітингувальники не думають,що в будівлі можуть бути живі люди,звичайні працівники!жінк и!!дівчата!!в чому вони винні??
хіба це Європа????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Loki 23.01.2014 23:15
Неплохо смотритесь на карте Новой Украины! )) http://www.pohlyad.com/news/n/36002
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Черновицкий 23.01.2014 23:15
Это местные, черкащане? Никогда бы не подумал,что у вас б...деровцы рулят. У нас и то в міськраду, залётные студенты с франковска ломились. Но чтобы свои и жечь?