реклама

реклама

Вхід у приміщення Черкаської міської ради за адресою вул. Байди Вишневецького, 36 «барикадують» мішками з піском, а також стільцями.

Фото барикад у мерії розмістив на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» оператор ТРК «ВІККА» Роман Буша.


Крім того, черкащани повідомили «Прочерку», що бачили, як у мерію заносили мішки з піском. Також пісок заносили і в приміщення обласної державної адміністрації.


Наразі «Прочерк» з’ясовує в мерії, чим викликане блокування входу в міську раду.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #44 НІПРОВОКАЦІЯМ 30.01.2014 12:26
Цитую Мамай:
Оце всі пишуть, дивуються як до такого дійшло. Я раніше також не міг собі уявити, що знайдуться вандали, які будуть бити вікна, ламати лавки в скверах і трощити меблі. А тепер виявляється є такі і вже точно не здивуюсь, якщо таке саме будуть чинити і в міськвиконкомі.

Там де захоплення робили євромайданівці, ніхто нічого не громив, а коли б....ські шістки "Т...ТУШКИ" разом з народом ввірвалися в облраду, то вони навмисно, по замовленню "самого" вчиняли погроми і мародерство, щоб звинувачувати потім опозицію............
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #43 ТТ 30.01.2014 11:27
Цитую Мамай:
Оце всі пишуть, дивуються як до такого дійшло. Я раніше також не міг собі уявити, що знайдуться вандали, які будуть бити вікна, ламати лавки в скверах і трощити меблі. А тепер виявляється є такі і вже точно не здивуюсь, якщо таке саме будуть чинити і в міськвиконкомі.


А табе не дивує, що знайшлися вандали, які вбивають, викрадають мирних громадян? А ці липові барикади в органах влади ще раз підтверджують, що між людьми і цією владою прірва.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #42 ТТ 30.01.2014 11:23
Цитую WTF:
Бредовый и провокационный заголовок.
Я сегодня свободно заходил в мерию. Барикадирутся как раз от банделогов и прочих майданутых экстремистов.


А ти випадково не комуніст тіпа міський голова? Ну а якщо ні, то мабуть звичайна ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #41 Нестор Іванович 30.01.2014 11:21
Цитую Роман:
не от черкащан баррикадируются , а от вандалов


Головні вандали сидять у найкращих кабінетах мерії і обласної адміністрації, тому доцільніше барикадувати із зовнішньої сторони, а то ці ... на людей кидаються.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #40 Мефодій 30.01.2014 11:05
бачили, як у мерію заносили мішки з піском - так вони просто ремонт затіяли нічого особливого, а старі меблі вирішили викинути)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #39 Почую кожного 30.01.2014 10:44
Цитую Ковпак:
а чо, все правильно. только та власть чего-нибудь стоит, если она умеет защищаться.

Видно твою комуняцьку підготовку. Мабуть, мав п'ятірку по науковому комунізму?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #38 Ковпак 30.01.2014 09:15
Цитую Паша К:
Захищатися від кого? Від тих людей, які їх обрали, від виборців, від 300 тисячного міста?

серед купки штурмовиків та екстремістів виявилося багато зайд з галичини та інших міст. хіба вони обирали міську владу? не треба брехати людям! ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #37 fuylifufuili 30.01.2014 04:07
цiкаво тендернi документи мабуть сгинуть вiд впливу вологи ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #36 Єгор 29.01.2014 23:33
Продам мішок з тирсою. Недорого. Депутатам скидки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #35 хм... 29.01.2014 22:54
Так хай би розгромили цю мерію - зроблять ремонти нарешті! Не тільки ж Сисоєвій в кабінеті з новими меблями сидіти!