реклама

реклама

Щойно під час засідання народної ради міста Черкаси депутат міської ради Микола Булатецький запевнив, що «братиме» завтра обласну раду.

– Як активний учасник всіх подій, зокрема, переговорного процесу з МВС, Тулубом тощо я вважаю, що не повинно бути ніяких пікетів міської ради, штурмів і всяких дурниць не може бути. Ескалацію в місті нагнітає обласна влада: особисто Тулуб, його заступник тощо. Це злочинці! Я вам переговори в прокуратурі, МВС… Ми попросимо Білоусова, щоб він внятно пішов, але це трошки пізніше. Тулуб хоче все перевести під мерію. Ми не повинні допустити. Попрошу жодної реакції… – зазначив Булатецький.

На таке зауваження член політичної партії «Демократичний Альянс» та активіст черкаського Євромайдану Таїсія Плахута зазначила, що під час учорашнього зібрання на Соборній площі було ухвалене рішення не робити ніяких штурмів.

– Мерії! Обласну раду завтра ми візьмемо обов’язково. Якщо ви не візьмете, то ми, – запевнив Булатецький.

Опісля слово взяв голова Черкаської обласної організації «ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко, який виступив проти захоплення будівлі.

– Миколо Івановичу, ви вже раз «взяли». Тільки три дні вас не було. Ви тікали, ховалися… – обурився Бондаренко.

реклама

Коментарі  

 
+3 #25 Мефодій 30.01.2014 15:00
Оцей заголовок краще - Булатецький готується «брати» довго готуєшся шановний, і не тікай при штурмі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #24 Да 30.01.2014 14:36
Треба вже Булатецькому ....... Ну просто ТРІПАЧ ! Ще й сина свого тягне за собою. Кормушка хороша, але ж треба й розум мати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #23 Іван Іванович 30.01.2014 11:53
А головне для Миколи івановича - це пропіаритись ще один раз, йому аби тільки не працювати, аби на камеру показатись. За які кошти ви живете? Що конкретно робите, чому з людьми в Геронимовці не розрахувались, а працювати не бажаєте тільки політикуєтесь,Т улуб вам заважає? ..та це ви йому заважаєте працювати,людин а працює,за бюджет турбується, а Вам аби триндіти...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #22 1 30.01.2014 10:04
Він просто....!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #21 Я за 30.01.2014 01:29
Та хай штурмує! Він уже дім Олійника штурмував-бачили скфльки булр ого "то візьмемо ми". Доречі а хто це такі?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #20 87 29.01.2014 22:45
Пане Булатецкий. Вас там уже ждут. По всем коридорам беркут и мешки с песком.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #19 Василиса 29.01.2014 22:07
Цирк уехал, а клоуна забыли. Збаламутит людей, а сам в кусты.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #18 хм... 29.01.2014 21:49
Пане Булатецький!!! Нікуди ніколи не дівайтесь, не рвіться в Київ! Нам без вас буде дуже сумно!!!!!!!!!! !!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #17 Артур 29.01.2014 21:38
Пускай штурмуют. Снова .... от м...нтов получат.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+38 #16 Олександрович 29.01.2014 21:09
Боже мій! Ну слів немає. З якою метою штурмувати ОДА??? У разі штурму Нар. рада лише величезний мінус собі заробить (якщо там ще якісь плюси є). Булатецький - зникни будь-ласка з Черкас, від тебе лише одне горе людям.