реклама
Sucurity Police

реклама

На вимогу деяких депутатів сьогодні народна рада міста Черкаси переголосувала питання щодо доцільності кандидатури депутата Олександра Радуцького на посаду секретаря міської ради.


На засідання народної ради зібралися майже всі її члени. Спочатку вони близько півгодини дискутували про те, чи є «УДАРівець» Дмитро Личко членом ради. Деякі депутати заявляли, що не пам’ятають, як його приймали в народну раду, і наполягали, що голос Личка за кандидата Радуцького вчора був нелегітимним. Зрештою питання щодо членства Личка відкладають. Натомість беруться переголосовувати рішення щодо рекомендації Радуцького на посаду секретаря міської ради.

Це неабияк обурює самого Радуцького. Разом із кількома членами народної ради, а також представниками громадськості, які прийшли його підтримати, він покидає залу засідань.

За підсумками голосування кандидатуру Радуцького підтримали лише двоє членів народної ради.

Після процедури голосування до трибуни виходить колишній заступник міського голови, член народної ради Черкас Павло Карась. Він каже: йому соромно за все те, що відбувається в залі засідань.

– Мені байдуже, кого обере міська рада секретарем, тому що депутати міської ради дискредитували себе перед суспільством. На сьогодні вони вже не представляють реального волевиявлення черкащан. Але народна рада як представник тих людей, які були на Майдані, має уособлювати ті моральні та етичні принципи, яких немає в міській раді, – зазначив Карась. – На жаль, вчорашнє голосування показало, що народна рада також не відображає цих моральних принципів. Двічі судима людина, яка привела балаган, не може керувати містом. Людина, яка прямо причетна до криміналу, яка не приховує того, що виросла в кримінальному середовищі, і казала, що це – «моя школа», після Майдану, який проти криміналу повстав... Зараз ця людина йде на посаду першого керівника міста… Мені соромно!

Далі взяв слово заступник голови фракції «Батьківщина» в міській раді Роман Діскант. Утім виступити йому не вдається. У цей час у зал вривається Олександр Радуцький і дає ляпаса Карасю.

– Кримінальна школа… Ти на себе подивися, ур*д! Як ти бігав до Тулуба з Івакіним і не вилазив звідти! – викрикнув Радуцький і знову вийшов з залу.

У відповідь Павло Карась попросив його заспокоїтися.

– Я підтверджую! Це було в присутності депутатів Гудзенка, Дядченка, Беззубенка, де він казав: «Так, це моя школа». От вам приклад. Оце людина, яка має бути міським головою Черкас… Оце мер міста Черкас. Вітайте! – емоційно сказав Павло Миколайович.

Обурилася щодо дій депутата і його колега з групи «партія вільних демократів» Ніна Набокіна:

– Треба ще довідку з поліклініки, що може управляти містом…

реклама

Коментарі  

 
+3 #47 Правда 26.07.2014 21:57
Радуцький - гідра з якою треба боротися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #46 Ботинок 25.03.2014 16:38
Пока дурни дерутся , хитромордые город дерибанят)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #45 Українка 16.03.2014 00:53
Цитую 1-1-1:
Паша никак не может определиться - то ли ОН умный :zzz , то ли красивый... :-* . Радуцкого поддерживаю - настоящий мужик. Такого - в секретари. и вообще - время ДЕМАГОГИИ уже прошло. 8) 8) 8)


Це Радуцький - мужик? Ну й смаки у вас, шановний.
Така сама політична шльондра, як і більшість тих. хто там сидів.
А якщо ви маєте на увазі, що ляпас, втеча і тявкання з-за дверей - то ознака мужності... Переводяться чоловіки на Україні
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #44 ЛеБурже 14.03.2014 16:43
Цитую 911:
Цитую Ле Бурже:
Паша, мало досталось :cry:
Я уже спрашивал у тех кто говорит, что у Радуцкого две судимости, дайте инфу: год, статья и желательно постановление суда.

Ви сумніваєтесь, що у Радуцького дві судимості? Навіть сам Радуцький в цьому не сумнівається. Ну, щоб ви далі не сумнівались, будь-ласка: http://expo-inform.ck.ua/categoryblog/68-2009-11-01-17-48-42

Я не сомневаюсь просто уже ни кому не верю и скептически отношусь к разного рода заявлениям.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #43 ЛеБурже 14.03.2014 16:36
Цитую 911:
Цитую Ле Бурже:
Паша, мало досталось :cry:
Я уже спрашивал у тех кто говорит, что у Радуцкого две судимости, дайте инфу: год, статья и желательно постановление суда.

Ви сумніваєтесь, що у Радуцького дві судимості? Навіть сам Радуцький в цьому не сумнівається. Ну, щоб ви далі не сумнівались, будь-ласка: http://expo-inform.ck.ua/categoryblog/68-2009-11-01-17-48-42

Ну одна судимость не подтвержденная даже если посмотреть по ссылке. А хулиганство это интересно. Решение (если оно есть) еще бы посмотреть в чем хулиганство проявлялось (может он в 1995 г. памятники Ленину сносил ;-), т.е. задолго то того пока додумались нынешние политики)?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #42 911 14.03.2014 08:32
Цитую Ле Бурже:
Паша, мало досталось :cry:
Я уже спрашивал у тех кто говорит, что у Радуцкого две судимости, дайте инфу: год, статья и желательно постановление суда.

Ви сумніваєтесь, що у Радуцького дві судимості? Навіть сам Радуцький в цьому не сумнівається. Ну, щоб ви далі не сумнівались, будь-ласка: http://expo-inform.ck.ua/categoryblog/68-2009-11-01-17-48-42
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #41 Приднепровский РОВД 14.03.2014 02:02
Из биографии Радуцкого, если кто забыл:
http://expo-inform.ck.ua/categoryblog/68-2009-11-01-17-48-42
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #40 Ле Бурже 13.03.2014 20:11
А провокация у Карася таки удалась :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #39 Ле Бурже 13.03.2014 20:10
Паша, мало досталось :cry:
Я уже спрашивал у тех кто говорит, что у Радуцкого две судимости, дайте инфу: год, статья и желательно постановление суда.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #38 911 13.03.2014 15:55
Мене вражає, що більшість дописувачів схвалюють Радуцького, який дійсно має дві судимості. Такі люди вибрали президентом Януковича з аналогічною біографією, який також, кажуть, бив своїх підлеглих. Що, сподобалось бути під президентом-рецидивістом, ростимо йому достойну заміну?