реклама

реклама

В один із кабінетів будинку Черкаської райдержадміністрації (вулиця Енгельса, 157) зайшов невідомий. Нічого не пояснюючи, він побив присутнього там працівника, після чого розвернувся і втік. Про це «Прочерку» повідомили в управлінні Держземагентства в Черкаському районі.

 

– Людини, яка накинулася на мене з кулаками, я доти ніколи не бачив, – розповідає начальник відділу земельного кадастру Роман Лисенко. – Звісно, певні підозри в мене є, про них я повідомив у міліцію.

Лікарі зафіксували у Романа Лисенка забої обличчя й тулуба. Травмовано ребра, пошкоджено вухо.

Як нам розповіли в управлінні Держземагентства, невідомий, побивши держслужбовця, вибіг з райдержадміністрації через чорний хід. Тут припускають, що завдання тілесних ушкоджень Романові Лисенку має замовний характер, але хто міг бути замовником, не кажуть. Камери спостереження зафіксували цю людину. Міліція веде розслідування.


– Якщо громадськість та правоохоронні органи будуть допускати, що будь-яка особа може прийти в державну установу та лупцювати держслужбовця, то завтра ця особа може змушувати цього ж держслужбовця вчиняти неправомірні дії, – наголосив у коментарі «Прочерку» заступник начальника управління Держземагентства в Черкаському районі Алан Джіоєв. – Таким чином людей можна просто шантажувати! Наші працівники розгублені й налякані. А раптом завтра ще хтось прийде й почне залякувати держслужбовців?! Що робити? Охорони ми не маємо, вона не передбачена законодавством. Виходить, що людина, яка працює в кабінеті одна, у зоні ризику!


реклама

Коментарі  

 
+2 #25 Олена 03.05.2014 11:03
Не озброєнним оком видно що людина що дає коментар не аби як знає проблеми зазначені в новинах. Видно це і є представник тих х..пуг що оббирають людей беручи з них мзду за вирішення проблем в колись корумпованому а нині прозорому управлінні. А за що ж їм ш..храям зараз давати гроші коли в любий час заходь до кабінету та отримуй потрібний документ.

Чесний, чесний Роман Лисенко. А Ви запитайте за які кошти він купив дружині авто. Мабуть, за заробітну плату держслужбовця???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #24 Юлия 30.04.2014 00:28
Цитую Олена:
Ось і надсилають бандюки найманців бо в управлінні працює молода команда та черги до кабінетів відсутні, а коли нема черг нема чого вирішувать за гроші. Молодь зняла з незаконного заробітку десятки рішал які паслися навкруги державного органу.

ця сама, молода команда ще більш зухвала і незпринципна. для них святого немає нічого. І за гроші, великі гроші, вони й рідну матір продадуть.
А черг немає, так це ж просто і логічно, у людей, простих громадян, немає грошей.
а те що напад був, та знає він за що на нього напали................
Коли обіцяє, обіцянки свої треба виконувати.

Не озброєнним оком видно що людина що дає коментар не аби як знає проблеми зазначені в новинах. Видно це і є представник тих хапуг що оббирають людей беручи з них мзду за вирішення проблем в колись корумпованому а нині прозорому управлінні. А за що ж їм шахраям зараз давати гроші коли в любий час заходь до кабінету та отримуй потрібний документ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #23 Олена 22.04.2014 09:01
Коли обіцяє, обіцянки свої треба виконувати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #22 Василий Николаевич 17.04.2014 23:55
Это же Мушияк, депутат обл. Рады
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #21 Юрий 17.04.2014 18:56
Цитую Олег:
Цитую Инна:
Ось воно відлуння режиму. Прийшло нове покоління яке відмовляється підписувати незаконні документи для оборуток з землею. А бригади які роками жили зарахунок державних земель не можуть змиритися та погрожують і навіть фізично впливають

Все значно простіше- новому поколінню не доходить, що схем та "допомоги" за мзду вже не буде.


Ось і надсилають бандюки найманців бо в управлінні працює молода команда та черги до кабінетів відсутні, а коли нема черг нема чого вирішувать за гроші. Молодь зняла з незаконного заробітку десятки рішал які паслися навкруги державного органу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #20 Юрий 17.04.2014 18:49
Цитую Инна:
Ось воно відлуння режиму. Прийшло нове покоління яке відмовляється підписувати незаконні документи для оборуток з землею. А бригади які роками жили зарахунок державних земель не можуть змиритися та погрожують і навіть фізично впливають

Цитую Инна:
Ось воно відлуння режиму. Прийшло нове покоління яке відмовляється підписувати незаконні документи для оборуток з землею. А бригади які роками жили зарахунок державних земель не можуть змиритися та погрожують і навіть фізично впливають


По тому як був одягнутий бандюк зразу видно заказуха. Терор не пройде прийдеться Вам рішали тепер до плуга ставати а не по державним органам бігати та вирішувати за долю питання.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #19 Юрий 17.04.2014 18:46
По видео сразу видно что заказуха. Непохож он на бабушку с района или колхозника которого обидели в земресурсах. Видать наступил на горло молодой работник банде ошивающейся вокруг государственных земель. Таки мы понемногу меняемся осталось только шваль в масках истребить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 Вадим 17.04.2014 18:42
Ось і результат беззаконя та вседозволенност і в країні. Кожен хто починає працювати по новому та виконую прохань та вказівок присосавшихся до земельної кормушки місцевих банд потерпає від погроз та вже і насилля. Самооборона ось тут Вам поле діяльності поставити на місце бандюків котрі невілюють всі вимоги законодавства та старими методами намагаються урвати державне собі в карман. Не пройде прийшло нове покоління яке викине вас з тіньових схем та прийдеться Вам нападникам працювати коло плуга а не бігати рішалами по адміністраціям та земельним ресурсам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #17 Даша 17.04.2014 16:48
зелений чоловічок? за них 10 тисяч дають!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 Олег 17.04.2014 16:03
Цитую Инна:
Ось воно відлуння режиму. Прийшло нове покоління яке відмовляється підписувати незаконні документи для оборуток з землею. А бригади які роками жили зарахунок державних земель не можуть змиритися та погрожують і навіть фізично впливають

Все значно простіше- новому поколінню не доходить, що схем та "допомоги" за мзду вже не буде.