реклама

реклама

Представники Автомайдану та інші громадські організації, які влаштували акцію з метою очищення влади від «поплічників Тулуба» (колишнього голови Черкаської облдержадміністрації, – ред.), залишили біля будівлі ОДА три шини, як нагадування про те, що громадськість продовжує контролювати владу. Про це з місця події повідомляє кореспондент «Прочерку».




Після цього громадські активісти попрямували, щоб залишити шини біля Черкаського міськвиконкому.

Такі ж нагадування вони мають залишити біля управління УМВС України в Черкаській області та обласної прокуратури.

реклама

Коментарі  

 
+3 #13 народ 23.08.2014 22:26
Бездельніки!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 ми 23.08.2014 15:28
Заодно поміняти і сьогоднішніх " ГАЛЬМА РЕФОРМ"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 філармонія 23.08.2014 15:27
ФЕДОРЯКУ - РЕГІОНАЛІВСЬКОГ О ПЕРЕВЕРТНЯ ГЕТЬ!!!
КОВАЛЬ І КОВАЛЕНКО ЙОГО ТЕЖ ПРИКРИВАЮТЬ! ТАК НЕ МОЖЕ БУТИ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #10 23.08 23.08.2014 10:58
Цитую адекватний:
Краще б вони собі їх на шию повісили , бо недалеко той час коли урветься терпець та повикидаємо цю непрацюючу та бродячу шваль до Дніпра, якраз у пригоді стануть щоб не потопились та гребли до Чорного моря в европейські краї.

(продовження)
Це якраз одна з тих ситуацій коли Цитую адекватний:
увірвався терпець
. А якщо Ви такий терплячий, то можливо Вам насправді варто замислитись, про те щоб пливти до Чорного моря, можна навіть без шин - таке як Ви не тоне.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #9 23.08 23.08.2014 10:53
Цитую адекватний:
Краще б вони собі їх на шию повісили , бо недалеко той час коли урветься терпець та повикидаємо цю непрацюючу та бродячу шваль до Дніпра, якраз у пригоді стануть щоб не потопились та гребли до Чорного моря в европейські краї.

Абсолютна більшість автомайданівців люди які мають роботу і висловлюють свою громадянську позицію не для задоволення, а з необхідності. Це не мітинги на яких стоять за 100 гривнів, або за пляшку горілки. В країні відбуваються політичні і соціальні катаклізми і ця організація, члени якої являється представниками певної групи населення, намагається донести до влади своє бачення основних проблем. Однією з таких проблем являється несумлінний підхід нового керівництва області щодо люстрації влади. Мета вчорашньої акції була показати, що громадяни україни в цілому, і мешканці Черкас в тому числі, хочуть жити в правовій державі, де виконуються закони і де високопосадовці , що себе дискредитували, більше не будуть керувати нами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 адекватний 22.08.2014 18:10
Цитую 12345:
Краще б вони шини занесли в управління земельних ресурсів, що на Зеленій. Там тепер новий начальник сидить - .......... (знайоме прізвище, так?), так ось, він за погодження висновків до проектів бере від 1000 гривень. Класно купив посаду! А наші громадські організації х....й страждають, замість конкретних дій.

Чому без прізвища в ніку, щоб знати хто давав цю тисячу щоб камеру покомфортніше для х..бародавника визначити? А то кому давав написав а хто ні. Значить брешешь .... бо кинув когось на тисячу а сказав що віддав в Держкомзем.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 адекватний 22.08.2014 18:06
Краще б вони собі їх на шию повісили , бо недалеко той час коли урветься терпець та повикидаємо цю непрацюючу та бродячу шваль до Дніпра, якраз у пригоді стануть щоб не потопились та гребли до Чорного моря в европейські краї.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Фотограф 22.08.2014 15:36
Цитую 12345:
Краще б вони шини занесли в управління земельних ресурсів, що на Зеленій. Там тепер новий начальник сидить - .......... (знайоме прізвище, так?), так ось, він за погодження висновків до проектів бере від 1000 гривень. Класно купив посаду! А наші громадські організації х....й страждають, замість конкретних дій.

Ну, что Вы такой необъективный. Люди однодневный зароботок на АТО перечислили вот нужно компенсировать потери. Это по людски, всего тысяча и в гривнах. Это ж не 58 тысяч долларов... и то человек-орэл на свободе, никакой конфискации, спецконфискации ..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #5 лувр 22.08.2014 13:02
Цитую 12345:
Краще б вони шини занесли в управління земельних ресурсів, що на Зеленій. Там тепер новий начальник сидить - .......... (знайоме прізвище, так?), так ось, він за погодження висновків до проектів бере від 1000 гривень. Класно купив посаду! А наші громадські організації х....й страждають, замість конкретних дій.

Туди шини потрібні до "ЛЕКСУСА" інші не прокатять .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #4 12345 22.08.2014 12:44
Краще б вони шини занесли в управління земельних ресурсів, що на Зеленій. Там тепер новий начальник сидить - .......... (знайоме прізвище, так?), так ось, він за погодження висновків до проектів бере від 1000 гривень. Класно купив посаду! А наші громадські організації х....й страждають, замість конкретних дій.