реклама

реклама

Уже традиційно перед виборами, дні міста Черкас підтримують жінки, які активно беруть участь у виборчій кампанії. Так, цього року свято для черкащан (18-21 вересня) влаштувала ймовірний кандидат у депутати до Верховної Ради Наталія Нетовкіна (громадянський рух «За процвітання Черкащини»). Кілька акцій для містян підготувала і Валентина Жуковська (голова Громадської ради Черкас, почесний президент ПАТ «Азот»).

Так, за підтримки Жуковської відбувся сільськогосподарський ярмарок, дитячий благодійний концерт «Я люблю Черкаси», відбулося відкриття дитячого (вул. Чехова) та спортивного (вул. Петроваського) майданчиків.

Святкування днів міст Драбів та Чорнобай відбулося за підтримки Наталії Нетовкіної. У ці міста вона привезла заслужених артистів України Тетяну Піскарьову, Анжеліку Рудницьку та народного артиста України Анатолія Матвійчука. Окрім цього, працювали батути та атракціони, конкурси.

Нині Нетовкіна досить активно працює на окрузі № 195 (частина Соснівського району, Драбівський, Чигиринський, Чорнобаївський райони), проводячи різноманітні зустрічі та надаючи матеріальні допомоги від своєї громадської організації «Громадянський рух Наталії Нетовкіної «За процвітання Черкащини». Цікаво те, що її організація зареєстрована нещодавно. Так, згідно реєстру громадських об’єднань, дата реєстрації значиться четвертим липням цього року (04. 07. 2014). Наразі Наталія Нетовкіна кандидатом у депутати не зареєстрована.

Нагадаємо, що у 2012 (1-2 червня) та 2013 (31 травня – 2 червня) рр., свято для черкащан відбувалося за підтримки Валентини Жуковської (балотувалася по округу № 194). У 2013 році на перевиборах відмовилася балотуватися, проте брала активну участь у міській кампанії у травні 2014 року. Чи ітиме Валентина Жуковська на парламентські вибори нині не відомо.

Подання документів до ЦВК для реєстрації кандидатів у депутати триватиме до 25 вересня включно. Про це інформує черкаський осередок громадянської мережі «ОПОРА».

реклама

Коментарі  

 
+1 #17 Майдан 3 22.09.2014 18:24
Цитую  :
@mail.ru це ще та кгбістська помийка. Будете діяти разом? Ну-ну.

Бачу, що вам усюди увижаються кгбістьки примари. Тоді вимкни газ. Не купуй паливо - воно в Україні десь на 95 відсотків із російської нафти. Не підтримуй агресора. Йди до кінця. Або купуй заспокоючу пігулку від манії переслідування і не лякайся так усього.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16   22.09.2014 13:49
@mail.ru це ще та кгбістська помийка. Будете діяти разом? Ну-ну.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Майдан 3 22.09.2014 13:41
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Майдан 3:
Цікаво, цікаво. Представники російського капіталу шось заворушились. Мабуть дуже хочуть повноцінно "відстоювати інтереси" так званої 5 колони у Раді. Як вони бачать процвітання Черкащини ? Шо там їм у програмах понаписували ФСБ-ні куратори ?

Чи можна подробніше про російський капітал.В чиєму бізнесі він присутній?

В обох випадках.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #14 О.ЧУПРИНА 22.09.2014 13:05
Цитую Черкаси Україна:
"ОПОРА "КОНСТАТУЄ ПІДКУП http://pro-vincia.com.ua/novini/news_poltika/14855-opora-hto-z-potencynih-kandidatv-pochav-skupovuvati-prihilnst-viborcv-na-cherkaschin.html МОЖЕ КОНСТАТУВАТИ МАЛО,ПОРА ПРОТИДІЯТИ? СКІЛЬКИ ЩЕ ЦЯ ВАКХАНАЛІЯ В ЧЕРКАСАХ ЦВІСТИМЕ? ПОРА КАРАТИ І ПОКУПЦІВ І ТИХ ЩО ПРОДАЮТЬСЯ.ПЕРШИХ КАРАТИ КРИМІНАЛЬНО З ЗАБОРОНОЮ БАЛАТУВАТИСЬ НАЗАВЖДИ,ПРОДАВ ШИМСЯ ,ЗАБОРОНИТИ ОБИРАТИ НАЗАВЖДИ,ПРОДАЄ Ш ГОЛОС,НЕ МАЄШ ПРАВО ВИРІШУВАТИ ДОЛЮ КРАЇНИ!

Прошу ваш номер телефону на : .Діятимо разом!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 Черкаси Україна 22.09.2014 12:25
"ОПОРА "КОНСТАТУЄ ПІДКУП http://pro-vincia.com.ua/novini/news_poltika/14855-opora-hto-z-potencynih-kandidatv-pochav-skupovuvati-prihilnst-viborcv-na-cherkaschin.html МОЖЕ КОНСТАТУВАТИ МАЛО,ПОРА ПРОТИДІЯТИ? СКІЛЬКИ ЩЕ ЦЯ ВАКХАНАЛІЯ В ЧЕРКАСАХ ЦВІСТИМЕ? ПОРА КАРАТИ І ПОКУПЦІВ І ТИХ ЩО ПРОДАЮТЬСЯ.ПЕРШИХ КАРАТИ КРИМІНАЛЬНО З ЗАБОРОНОЮ БАЛАТУВАТИСЬ НАЗАВЖДИ,ПРОДАВ ШИМСЯ ,ЗАБОРОНИТИ ОБИРАТИ НАЗАВЖДИ,ПРОДАЄ Ш ГОЛОС,НЕ МАЄШ ПРАВО ВИРІШУВАТИ ДОЛЮ КРАЇНИ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 О.ЧУПРИНА 21.09.2014 22:09
Цитую Майдан 3:
Цікаво, цікаво. Представники російського капіталу шось заворушились. Мабуть дуже хочуть повноцінно "відстоювати інтереси" так званої 5 колони у Раді. Як вони бачать процвітання Черкащини ? Шо там їм у програмах понаписували ФСБ-ні куратори ?

Чи можна подробніше про російський капітал.В чиєму бізнесі він присутній?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #11 Укр 21.09.2014 21:56
Тошно від обох - дві проросійські ****!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Loki 21.09.2014 21:30
)) Хто пишет заголовки? Смелый модер или "вечный камментатор"? ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 О.ЧУПРИНА 21.09.2014 20:20
Ці дівчата і не повинні реєструватися кандидатами у депутати.Для того,щоб організовувати святкування,кон церти та вручати подарунки депутатський мандат не потрібен.Якщо хтось таким чином буде намагатися купувати виборців жорстка росплата неминуча.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #8 факти 21.09.2014 19:57
ЦЕ НАЗИВАЄТЬСЯ НЕПРЯМИЙ ПІДКУП,КАРАЄТЬС Я ЗАКОНОМ...