реклама

реклама

Олег Петренко - новий нардеп від Черкас

Олег Петренко - новий нардеп від Черкас

Висуванець Блоку Петра Порошенка 41-річний рядовий полку «Азов» Олег Петренко обраний народним депутатом від виборчого округу №194 (Черкаси). Про це свідчать дані попереднього підрахунку голосів на сайті ЦВК (опрацьовано на 8-00 майже 41% бюлетенів) та дані паралельного підрахунку голосів, проведеного штабом кандидата.

Відповідно до попередніх даних ЦВК, Олег Петренко отримує 41.25% голосів.

За даними паралельного підрахунку голосів, який провів штаб Олега Петренка, підсумки голосування по черкаському округу наступні: Олег Петренко – 39.6%, президент ПАТ «Азот» Валентина Жуковська – 23%, висуванець «Батьківщини» Анатолій Бондаренко – 11.7% та висуванець «Народного Фронту» Андрій Габров – 11.2%.

реклама

Коментарі  

 
+1 #20 Цой 29.10.2014 00:33
Кнопок дав порошенко!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 Фугас 27.10.2014 14:35
Задание №1: вернуть громаде "Росаву", а папке Самогонный аппарат, Вареник и Женщину :lol: От себя: при случае набей м..рду Ляшку. Удачи!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 ФАКТ 27.10.2014 13:19
шота ж.... мне напоминает легендарного ......, второй раз мимо кассы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 Вот так 27.10.2014 13:11
Депутат Киеврады Игорь Луценко комментирует на своей страничке в Фейсбуке промежуточные итоги парламентских выборов:
«Выводы из этих выборов? Конечно, украинский народ не спасет украинский народ.
Например, Правый сектор набрал два с лишним процента. Политическая сила, которая лезет в горячие точки восточного фронта, которая пишет историю военной славы украинцев, набирает 2%. Или Демальянс, который из политических партий первым пришел на Майдан и всегда отвергал возможность торгов с Януковичем - 3% вместе с Громпозицией.
Украинский народ спасет только группа активных и самоотверженных людей, небольшая рациональная часть общества, которую называют «радикальной», но во взглядах, которых сейчас значительно больше вековой мудрости, чем максимализма. Нужна не просто демократия. Нужна республика - где право определять судьбу страны зависит от готовности брать ответственность »ХТОСЬ ЖИТТЯ КЛАДЕ,А ХТОСЬ ГОЛОС ПРОДАЄ,ЩОБ ВИ ВДАВИЛИСЬ ВЖЕ І...ДИ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 Злий 27.10.2014 12:44
194-й ,вітаю,ми вкотре вказали Жуковській на двері!!! Було б дуже добре,а головне по закону,щоб на її махінації і маніпуляції зреагувало не тільки суспільство,а і правоохоронні органи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #15 Знающий 27.10.2014 10:40
Значит опяять Валькиных троллейбусов Черкассам не видать :cry: Ничего еще на Азоте пару лет постоят,до следующих выборов :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 Воля або смерть 27.10.2014 10:27
Цитую Тася:
Дуже шкода Гриценко,"Громадянська позиція"єдина партія яка виконала всі умови суспільства,пер ша 100% відкрила списки(все чисто),непідкон трольна олігархам,прозо ре фінансування,по кроково росписана програма дій,жодної тб. реклами (які коштували від 2 до 4 мільонів доларів)..І чим суспільство віддячило??? Нічого не вчить..За те що визволенний Да..нбас пропхав "ж...блок",взагалі мовчу,цих "горбатих" навіть могила не виправить,якийс ь генетичний збій,і Порошенко ,відчувається,д ав їм "зелене світло".Хвилююсь за "Свободу",думаю зараз по чорному в них крадуть..Жуковська зараз має сидіти в прокуратурі ,порушень на гарний срок наробила,чекаєм о звіту правоохоронців.

Чого чекати від українофобів крім шкоди.Ми самі винні що ОпоБлок проліз,аби Центр і Захід проявив відповідальніст ь,дав явку за 80%,то риги б ніяк не пройшли!!! Шокує те,що ми можемо дати добровольців на фрон,дати волонтерів,спон сорувати боротьбу з окупантом,а консолідуватись і проголосувати ,ні. :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 чесналюдина 27.10.2014 10:12
тепер Только бийся о свий лексус головою
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Воля або смерть 27.10.2014 10:05
Цитую Кроп:
Тепер вже точно тролейбуси згніють в чагарниках "Азоту".

Бачили на Фірташевскому "Інтері",сюжетик про тріснутий будинок?Як Жу. там маячила в день тиши,і обіцяла перевісити цю проблему на міський бюджет.Прибуток з продажу квартир отримав приватний бізнес,а витрати мають взяти черкащани,от така пропозиція від "Рідного міста".Жильців шкода,але до чого тут міський бюджет?Є фірма,яка будинок продавала,майже банкрут(то не наші проблеми),майно арештовуйте,на міліон гр. майна сто пудов мають..Цікаво, "Рідне місто",яке саме місто на увазі мали,не Черкаси точно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Тася 27.10.2014 09:53
Цитую Кроп:
Тепер вже точно тролейбуси згніють в чагарниках "Азоту".

До наступних виборів стоятимуть..